Mobila de bucatarie
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bulibuli
Scris: Thursday, February 18, 2010 1:41 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Maria & Mario wrote:
Bulibuli, o tenta de verde se zareste , insa faianta si braul .... super frumoase sunt ! Abia astept mobilierul ! Sa stii ca daca e deschis la culoare e usor de intretinut, ca se vede orice pe ea si cureti imediat .... asa ca se pastreaza curata in timp !!!! angel Spor la amenajat si .... daca castigi la lotto sa nu ma uiti si pe mine , ca am si eu nevoie ! alcool hohot computerlove

Daca castig la loto si tot nu mi-ar ajunge banii sa termin tot ce-mi doresc sa fac in casa asta, cred ca i-as cheltui in timp record..

Eu zic sa joci si tu ca ai mai multe sanse mai ales ca la tine casuta e cat de cat aranjata... eu una nu ma vad prea curand spunand: gata! am terminat!! :004: poate la pensie... stii cum e cand le termini pe toate incepi sa schimbi din cele vechi hohot
raly
Scris: Thursday, February 18, 2010 9:48 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Buli eu ti-am zis ce sa faci sa castigi la loto!Jump in the ...fosa!hohot hohot hohot Spatioasa bucataria,abia astept sa-ti vad mobila!computerlove computerlove computerlove
TeosOf
Scris: Thursday, February 18, 2010 9:55 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Bulicool abia astept s-o vad terminata!topai

Fetelor, am castigat la Lotoyes scrieti repede nr de cont si banca unde sa va trimit banii.dance
ingerash
Scris: Thursday, February 18, 2010 10:08 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
Ana,superba bucataria!Abia astept sa vad si mobilatopai

Teo,serios?Ai castigat?Daca da,felicitari!computerlove computerlove computerlove yes
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, February 19, 2010 7:59 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Teo, 1 aprilie e mai incolo...sic
shirel
Scris: Friday, February 19, 2010 8:15 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
bulibuli wrote:

Daca castig la loto si tot nu mi-ar ajunge banii sa termin tot ce-mi doresc sa fac in casa asta, cred ca i-as cheltui in timp record..

Eu zic sa joci si tu ca ai mai multe sanse mai ales ca la tine casuta e cat de cat aranjata... eu una nu ma vad prea curand spunand: gata! am terminat!! :004: poate la pensie... stii cum e cand le termini pe toate incepi sa schimbi din cele vechi hohot

Va spun sincer nu stiu daca noi femeile vom termina vreodata sa ne aranjam casa chiar si cu milioanele de la loto cred ca ne vom cumpara alta mult mai mare hohot hohot si asa ca nu vom termina aranjatul ei niciodata .Plus de asta casa este o gaura fara fund mereu faci cate ceva si niciodata nu termini tot mai ramane cate ceva de facut ,de schimbat sau mii de modele superbe care apar si pe care le vrem.
si eu cate nu mai am de facut si sunt sigura ca nu le apuc sa termin si daca reusesc asta inseamna ca este peste cativa ani si trebuie sa ne cumparam o alta casa mult mai mare asa ca nu am facut nimic ca o iau de la capat.hohot hohot

Buli,bucataria ta este foarte spatioasa si imi place foarte mult gresia de pe jos este trendy astept mobila si stiu ca va fi ceva foarte frumos!

Teo,bravo mami felicitari! sic sic ras

Ana
Scris: Friday, February 19, 2010 9:13 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
bereea wrote:
Ce bucatarie spatioasa!
subscriucool
TeosOf
Scris: Friday, February 19, 2010 11:07 AM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Ingerash, Shirelpupici pupici

Cutenewclapm-am gandit s-o fac mai devreme, poate nu voi fi pe aici de 1 Apriliehearts
bulibuli
Scris: Wednesday, April 7, 2010 1:08 PM

Dupa ani si ani m-am mobilizat si eu sa pun poze cu bucataria mea...
mai e coltul cu frigiderul care nu era terminat cand am facut pozele dar o sa-l pun si pe el pana la urma.. nici plinta nu era pusa jos, se vede masina de spalat..

ingerash
Scris: Wednesday, April 7, 2010 1:10 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
Bulibulilove love imi place la nebunie!firstprize
madanuta
Scris: Wednesday, April 7, 2010 1:21 PM
Nivel

Inregistrat: 6/26/2007
Buli, e foarte, foarte frumoasa bucataria ta! newclap newclap newclap Spor la gatit!pupici pupici pupici
oanamaria
Scris: Wednesday, April 7, 2010 3:24 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Sa o stapaniti sanatosi!
Fluturas
Scris: Wednesday, April 7, 2010 4:23 PM

Inregistrat: 11/22/2006
frumoasa bucataria,imi place mult chiuveta.sa o stapaniti sanatosi
Maria & Mario
Scris: Wednesday, April 7, 2010 8:36 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Super frumoasa e ! Practica , moderna, culorile sunt superbe , ati optimizat spatiul colturilor .... super !
Sa o folositi cu mare drag ! A meritat toata asteptarea ! firstprize
bulibuli
Scris: Wednesday, April 7, 2010 8:38 PM

Multumesc mult, fetele, va pup si va astept la o cafea pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.