Miss mami- octombrie
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Scris: Thursday, November 23, 2006 3:37 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
kali wrote:

Ma bucur ca a ajuns... chiar ma gandeam daca e cazul sa merg la posta sa fac scandalbataus

A ajuns chiar inainte cu o zi sa ma operez, deci pe 16 noiembrie, dar din diferite motive nu am avut timp sa ajung la posta!

nervi
kali
Scris: Thursday, November 23, 2006 3:43 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
taki wrote:

A ajuns chiar inainte cu o zi sa ma operez, deci pe 16 noiembrie, dar din diferite motive nu am avut timp sa ajung la posta!

nervi

Imi imaginez ca ai avut multe probleme de rezolvat. Parca imi pare rau ca nu l-am trimis pe numele tatalui tau, sa nu mai ai si grija lui...
kali
Scris: Monday, November 27, 2006 3:36 PM
Nivel

Coletul s-a intors inapoi la mine. Pentru cine este curioasa sa stie in ce consta premiul, era vorba despre un set pentru bebe(dragalas, mi se pare mie) format din caciulita pentru iarna- manusi- fular- papucei- botosei si o carticica cu animale pentru copii.
Le va folosi Alexia cu placere.
stele_pe_cer
Scris: Monday, November 27, 2006 3:56 PM
Nivel
Nivel: Senior

Alexia, sa le folosesti cu placere, ca doar cu dragoste le-a cumparat mamipupici !
kali
Scris: Monday, November 27, 2006 4:09 PM
Nivel

stele_pe_cer wrote:
Alexia, sa le folosesti cu placere, ca doar cu dragoste le-a cumparat mamipupici !

Asa-i, Stele. Multumimflowers
taki
Scris: Monday, November 27, 2006 8:20 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

kali wrote:
Coletul s-a intors inapoi la mine. Pentru cine este curioasa sa stie in ce consta premiul, era vorba despre un set pentru bebe(dragalas, mi se pare mie) format din caciulita pentru iarna- manusi- fular- papucei- botosei si o carticica cu animale pentru copii.
Le va folosi Alexia cu placere.

Sa nu intelegi gresit dar nu am facut intentionat. Astazi am fost si eu sa ridic coletul si mi-au spus ca s-a intors inapoi.

Motivul a fost operatia care m-a dat peste cap total.

Imi cer scuze inca o data.

Nu conta ce era in colet, am apreciat mult gestul tau; cred ca Sasha le-ar fi purtat cu placere daca le-as fi ridicat la timp. Ar fi fost ca o amintire frumoasa.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.