mihaelaaa

Profil: mihaelaaa
Despre
Utilizator: mihaelaaa
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia bucuresti
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, October 18, 2012
Ultima vizita: Wednesday, February 13, 2013 10:06 PM
Numarul de postari: 25
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: DESCANTAT DE FRICA
Postat: Monday, January 28, 2013 6:26 PM
Va multumesc tuturor ce vati facut timp si mi-ati raspuns fiecare cum a gandit sau cum ar proceda cu propriul copil .Eu o sa tin cont de parelile voastre...o sa incerc in primul rand sa ma shimb eu ,o sai apreciez fiecare lucru facut din vointa ei.O sa ma duc miercuti la o manastire cu o bluzita de a ei,cand ajung in bucuresti o sa merg si la sf ciprian si o sa vorbesc cu medicul de familie sami dea si o trimetere la psiholog.
Postat: Sunday, January 27, 2013 10:18 PM
mihaelaaa wrote:
M-am gandit si eu la varianta ca ar fi somnambula,dar reactia care o are nu este una normala,am vorbit cu ea mereu dupa accestea dar nusi aminteste absolut nimic,la scoala e totul ok dar pe acest subiect eu sunt cam insistenta cu ea ,o cert la fiecare greseala si ii spun ca am pretenti la ea ca vreau sa fie cea mai buna din clasa cum a fost si in clasa a1a,oare fac o greseala cerandui sa fie asa, traume din trecut ar fi ca eu si tatal ei am divortat cand avea 5 ani si tot de atunci au inceput si aceeste vise sa le spun asa,atunci nu a fost afectata deloc la fel ca si in prezent,m_am gandit ca e prea mica sa inteleaga ea lucrul asta,nu ma intrebat niciodata .
totusi as merge pe varianta sa merg la biserica atata timp cat ea nusi aminteste nimic chiar se amuza cand ii spun ce zicea se mira imi zice ca nu ma crede ...am zis eu asa ....am facut asa...si de ce nu o inregistrez ca ea nu stie nimic ,in momentele alea nu stiu ce sa fac nici decum so inregistrez .cred ca la psiholog nu e cazu daca nu stie nimic e ca si cand mas duce la o tiganca sami ea bani spune multe .va multumesc pt tot daca ati avut cunostinte in acceasta cauza cum sa rezolvat va rog sami spuneti.
Postat: Sunday, January 27, 2013 10:01 PM
M-am gandit si eu la varianta ca ar fi somnambula,dar reactia care o are nu este una normala,am vorbit cu ea mereu dupa accestea dar nusi aminteste absolut nimic,la scoala e totul ok dar pe acest subiect eu sunt cam insistenta cu ea ,o cert la fiecare greseala si ii spun ca am pretenti la ea ca vreau sa fie cea mai buna din clasa cum a fost si in clasa a1a,oare fac o greseala cerandui sa fie asa, traume din trecut ar fi ca eu si tatal ei am divortat cand avea 5 ani si tot de atunci au inceput si aceeste vise sa le spun asa,atunci nu a fost afectata deloc la fel ca si in prezent,m_am gandit ca e prea mica sa inteleaga ea lucrul asta,nu ma intrebat niciodata .
Postat: Saturday, January 26, 2013 9:18 PM
are 8 ani jumate problema ei este de la 5 ani la inceput era fff rar de 2.3 ori pe an dar in ultimul timp e la 2 .3 zile .nu se uita la tv la filme sau emis de natura ,,trillar ,,
Postat: Saturday, January 26, 2013 8:58 PM
gabyta wrote:

Eu as meerge la un preot imediat!!! Sa faca o slujba ceva pe fata

multumesc la varianta asta m_am gandit prima oara sa merg la preot dar am auzit ca trebuie sa aiba har ca daca nu e degeaba.eu oricum mam gandit sa merg la biserica sf ciprian ,stie cineva daca la aceasta biserica se face slujba pt descantece?
Postat: Saturday, January 26, 2013 8:29 PM
va rog daca imi puteti da un sfat orice indrumare vas multumi enorm sunt ffff ingrijorata sa nu i se intample ceva mai rau,nu mai spun ca si pe mine ma ia o frica si un tremurat de mumi revin cateva ore ,va multumesc mult.
Postat: Saturday, January 26, 2013 7:54 PM
Buna la toate pers.am o problema cu fetita mea ,se trzeste din somn si plange ,spune tot felul de vorbe fara logica fuge prin casa ,nu ma recunoaste doar cand reusesc sa o spal pe fata isi revine dar asta dureaza 10- 15minute de nu stiu ce sa fac.va rog daca stiti unde sa ma duc sa o descant de frica .
Subiect: cum se folosesti masina de cusut
Postat: Monday, October 29, 2012 11:35 AM
Am schimbat acul mai mic,am dat la toate nr la reglaj incepand de la 1 la 9 tot numi strange ata pe dosul materialului imi vine sa le arunc sa stiu ca nu mai sunt asa ce ma enerveaza.
Postat: Saturday, October 27, 2012 11:20 PM
va multumesc
Postat: Saturday, October 27, 2012 8:45 PM
zaza_ wrote:
Poti sa micsorezi poza si cu Paint. Clic dreapta pe poza, Open With, Paint, iar in partea de sus ai STRECH si ai procente sau pixeli. O faci mai mica si o salvezi.
am micsorat da numi apare aici sa o postez