Medpark
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Inga88
Scris: Tuesday, November 22, 2016 5:54 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/21/2016
Salut la to?i.. sunt emotionata ca e pentru prima data când scriu pe asa tema.as vrea si eu sa zic ca rezultatul a ie?it pozitiv datorita speciali?tilor de la medpark.Am 28 de ani,Sunt de 11 ani la Italia , de 10 ani sunt împreuna de viitorul so? si tot de 10 am observat ca ceva nu merge. In Italia acum 4 ani am fost la un spital care se ocupau de copiile cu probleme. Pentru prima programare am a?teptat 3 luni ... dupa care imi daduse de facut analize si iar alta programare dupa 3 luni... dupa doua luni am facut isterosalpingografia in italiana , in a doua luna ramasesem însarcinata de doua saptamâni jumate dar aflasem când imi venise ciclul si cam durase prea mult am fost la ambulanta. Dupa doua luni facusem 1 FIV nereu?it si luna urmatoare facusem al 2 le-a FIV nereu?it . Dezamagita si cu bani cheltui?i, la Urma facusem calcule si imi ie?ise la vrio 5000€ . Ne vorbind de benzina dus(30km) si întors (30km) . Acum un an am facut cuno?tin?a cu ginecologul Maxim Calaras ... mi-a placut foarte mult la El si am facut inca o data isterosalpingografia. Nu sa întâmplat nimic timp de un an . In Februarie 2015 am decis ca fac tot la el laparoscopie. Am uitat se Men?ionez ca rezultatele la toate erau bune si nici medicii nu putea sa explice de ce nu merge. Dupa laparoscopie trebuia sa astept 1an dar acum am 9 luni si nu mai am rabdare numi permite anii sa mai a?tept . Am fot pentru prima data la Diana Al Faraj . Am facut ni?te analize si acum a?tept alta programare sa vad ce zice. Am încredere in ei si sper sa faca treaba. Succese si la cele care înca nu ?i-au îndeplinit visurile. Ma bucur de mamicile care au reu?it deja
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.