MasterChef Romania

Options MasterChef Romania
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Postat: Tuesday, June 5, 2012 4:30 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Si eu care credeam ca am eu o problema ca n-o suport pe biata fata .Si are niste metode de a flirta mai ales atunci la Cantina Saracilor ce bezele le dadea oamenilor aia sarmani.hohot
shirel
Postat: Tuesday, June 5, 2012 7:12 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Am vazut si eu la o prietena o emisiune din Master Shef Romania ,totusi am impresia ca este o editie slabutza fatza de ce cunosc eu aici .Parca am ramas putin dezamagita .
La noi s-a terminat Master Chef pentru copii nici nu puteti sa va dati seama cum gateau si preparau dulciuri copii intre 8-12 ani profesionisti cred ca este putin spus :extraordinarii!!

Chiar sunt curioasa cine va lua in Romania deja am aflat ca doi dintre finalisti au fost deja angajati la un shef din juriu .sic
Tzepii
Postat: Tuesday, June 5, 2012 7:20 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1852
Locatia: Romania-Bucuresti
Din pacate am aflat deja cine este castigatorul MasterChef (filmarile sunt terminate iar informatia a "transpirat"). Pentru cei curiosi dati o cautare dupa "castigator MasterChef".
verusca
Postat: Tuesday, June 5, 2012 10:02 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/11/2010
Postari: 1295
Locatia: Targoviste
e, nu prea mai conteaza acum ca doar maine mai avem, daca stiam cu o luna inainte poate nu mai urmaream cu acelasi interes, oricum eu am strigat de bucurie ca madam Andreea a fost data afara, ofticoasa pana la sfarsit, ca nu e niciunul din cei ramasi mai buni decat ea, ca sa vezi...iar Sorcovila ala, ca-mi scapa numele acum, e varianta masculina a Andreei, cat tupeu sa injuri ca la usa cortului...
laly
Postat: Tuesday, June 5, 2012 11:47 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/18/2012
Postari: 806
Locatia: madrid
mie Andreea mi-a placut pana in momentul in care am vazut ca-i vorbeste de rau pe toti pe la spate si se considera cea mai tare,imi place mimi pt ca nu a uitat de unde a plecat.imi plac toti care au ramas in finala cei 4
laly
Postat: Tuesday, June 5, 2012 11:56 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/18/2012
Postari: 806
Locatia: madrid
gata am aflat cine castiga.acum o luna vroiam ca el sa castige.acum sunt asa nu stiu care imi place mai mult.imi plac toti la fel
oanamaria
Postat: Wednesday, June 6, 2012 7:03 AM

Eu abia astept sa vad Finala diseara -nu o sa caut cine a castigat ca vreau s afie surpriza asa ca va rog sa nu desconspirati Castigatorul!
verusca
Postat: Wednesday, June 6, 2012 7:26 AM

Intrat: 6/11/2010
Postari: 1295
Locatia: Targoviste
nici eu nu caut, ce mai e mult pana diseara?sic
bereea
Postat: Wednesday, June 6, 2012 8:11 AM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Nici eu nu caut...pot avea un pic d erabdare, dar banuiesc cine castiga.Ma bucur ca cei doi au iesit afara, nici macar n-au stiut sa piarda elegant asa cum au facut alte persoane.
Ma bucur sa vad in finala trei baieti tineri, sigur au un viitor frumos in viata
TatyKS
Postat: Wednesday, June 6, 2012 10:03 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Si eu am auzit cine e castigatorul ... nu mi-a parut nicioadata sigur pe el ,e mereu in urma, mereu debusolat , aiurit ... dar se pare ca a invatat multe si i-a impresionat pe chefipupici .
Mie imi placea de Izaura ... dar se pare ca a gresit rau de au eliminat-o inaintea fufei de Andreearas .
alexandrabogdan
Postat: Wednesday, June 6, 2012 10:24 AM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
taty wrote:
Si eu am auzit cine e castigatorul ... nu mi-a parut nicioadata sigur pe el ,e mereu in urma, mereu debusolat , aiurit ... dar se pare ca a invatat multe si i-a impresionat pe chefipupici .
Mie imi placea de Izaura ... dar se pare ca a gresit rau de au eliminat-o inaintea fufei de Andreearas .

a trisat Izaura
TatyKS
Postat: Wednesday, June 6, 2012 12:30 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
alexandrabogdan wrote:

a trisat Izaura

Aaa daaa? Cum , cand ...am ratat ...spune-mi please ras !
alexandrabogdan
Postat: Wednesday, June 6, 2012 12:54 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
taty wrote:

Aaa daaa? Cum , cand ...am ratat ...spune-mi please ras !

eu am vazut in reluare. la un moment da au zis chefii "stop" si in timp ce un concurent isi prezenta farfuria o arata pe Izaura cum isi continua cu decorul
oanamaria
Postat: Wednesday, June 6, 2012 1:39 PM

Da !Si ce mai stramba din nas cand i-au atras atentia si i-au spus ca nu e ok.Era prea increzuta si asta nu mi-a placut la ea si asa acrisoara .uff
koko2008
Postat: Wednesday, June 6, 2012 2:03 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
Mai mie nu mi place emisiunea deloc sic Mi a placut doar la preselectii...ce am mai ras hohot acum nu ma mai atrage sic Plus ca stiu castigatorul.....si me enerveaza Andreea ....acum au facut o mare vedeta alcool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed