Chestionar intrebare: Ce alegeti sa va cumparati?
Alegere Voturi Statistici
Masina noua 30 69%
Masina second-hand 12 27%
Nu conteaza 1 2%
Nu stiu 0 0%

Masini noi vs masini second-hand
Subiectul anterior · Subiectul urmator
nikmiki
Scris: Friday, October 1, 2010 9:26 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 7/18/2010
Multumim Anabella!computerlove
Anelise
Scris: Friday, October 1, 2010 9:37 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Imi place! cool Foarte tare! Nikmiki, sa o folositi sanatosi si cu placere si cat mai putine incidente spre deloc! pupici pupici pupici
dari
Scris: Friday, October 1, 2010 9:48 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/27/2009
Sa va bucurati de ea si la cat mai multi km fara incidente newclap newclap newclap
ioana0023
Scris: Friday, October 1, 2010 10:03 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2010
Nikmiki, sa o folositi cu placere!e spatioasa, si imi place...newclap newclap
marivic
Scris: Friday, October 1, 2010 10:07 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Este foarte frumoasa si spatioasa,nikmikilove love love Felicitari,sa o stapaniti sanatosinewclap newclap newclap
shirel
Scris: Friday, October 1, 2010 11:17 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Parca ar semena cu asta pe care o luam de la socrii mei.Cate locuri aveti?Sa o folositi cu placere si fara incidente!
nikmiki
Scris: Friday, October 1, 2010 11:24 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 7/18/2010
Liz,Dari,Ioana,Marivic,Shirel,multumim frumos.computerlove
Am luat-o tocmai pt ca e spatioasa ca in cealalta masina in porbagaj nu bagam decat carutul fetei si nu prea imi ramanea loc pentru altceva.Are 6 locuri,dar e omologata pt 9,o sa mai luam 3 scaune,dar asta cred ca pe la anul care vine ca acum s-a cam facut gaura in buget.
bereea
Scris: Friday, October 1, 2010 7:33 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Sa o folositi cu placere si fara incidentepupici
raly
Scris: Friday, October 1, 2010 11:20 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Waw..e chiar super!cool cool Sa o folosoti fara incidente!newclap newclap
t-mihaela
Scris: Thursday, October 14, 2010 4:26 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Nici noi nu luam masini noui ca nu se merita.Insa nu luam niciodata de la persoana ci numai de la reprezentanta .Am expertul de masini in casa asa ca e cam greu sa dam gres cu achizitia masinilor.Noua ne trebuie doua masini,una de familie care de fapt e a mea sic si una mica fara pretentii a lui Kaze cu care se misca si el de colo pana colo .Importanta e masina mare ,la aia tre sa fim atenti cand cumparam ca ea ne duce in vacante si cu ea eu port copiii peste tot deci sa fie safe si solida.Am luat-o pe cea de acum doi ani si inca isi face datoria perfect chiar si la excursii lungi de 2-3 mii de km ..Masina lui Kaze nu mai spun ca e ca noua ca el nu prea o foloseste .Acum a venit vremea sa ne luam bye-bye de la ea ,o sa-i duc dorul dar vreau un pic mai mult decat "de baza" as vrea o masina "fully loaded" adica complet echipata cred ca e termenul,cu dvd, sky view ,power lock ,etc.Pentru noi e important sa fie mare adica 7 locuri ca suntem cam multi si ne place sa ne plimbam dance Deci dupa seri lungi de cautat online ,verificat, negociat, testat piata ,am decis la un Nissan Quest .Am fost la fata locului,am vazut cateva masini dar asta a fost dragoste la prima vedere ,cand am iesit am zis " Asta-i masina mea" yes

delfinasa
Scris: Thursday, October 14, 2010 5:22 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Nikmiki, sa stapaniti sanatosi masina de familie si sa va plimbati mult cu ea.

Miha, vazusem pe strada Nissan Quest, dar nu-mi inchipuiam ca e asa misto interiorul. S-o conduceti sanatosi si sa va aduca si pe-aici pe la noi sa ne plimbarim impreuna sic. Si eu am primit cadou de ziua mea la barbata-miu masina de care sunt indragostita de mult timp: un Navigator:009:. Cine stie masina, stie ca e maaaare, cu 7-8 locuri, tot ce-ti poti inchipui si ti-ai dori are si o iubesc de nu mai pot coeur. Karina ne-a disperat cu dvd-urile si jocurile de la bun inceput, cand am stabilit si regula ca ii e permis sa se uite doar la drum lung.

Calatorii placute tuturor!
marivic
Scris: Thursday, October 14, 2010 5:30 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
WAUUUUU love love love MIHAELA,e SUPERBA!Sa o stapaniti sanatosihearts hearts hearts
Maria & Mario
Scris: Thursday, October 14, 2010 5:43 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Vai, mama mama , frumoase , maaari , spatioase , dotate ! Sa le folositi cu placere ! As vrea si eu una cu 7 locuri noua ..... dar la ce strazi inguste si locuri de parcare minuscule sunt aici ..... si asta a mea mi se pare imensa ! box2

Miha , sa o stapaniti sanatosi !!! super e !

Si Maria e fan Dvd la drum lung ..... ca altfel e terorista. Se plictiseste imediat !

Hai, sa vad cum sunt toate in 7 locuri, noi , poate ma razgandesc ! Pana una alta , asta e frumusica mea , cadou de la tati , nou noutza !

Maria & Mario attached the following image(s):
audi_a4_b8_front_black[1].jpg

delfinasa
Scris: Thursday, October 14, 2010 6:06 PM
Nivel

Oanaaa, ce norocoasa esti ca Marius se gandeste ca te plictisesti repede de masini ras! S-o stapanesti sanatoasa! E mistoaca rau, Audita!love Daa, in Europa sunt stradutele inguste pentru masini asa mari, daca e sa parchezi un suv sau minivan ocupi si jumate de banda si daca nu ai familie mare sau nu pleci in vacante cu masina sa cari juma' de casa dupa tine, o barca/bicle/atv, una sedan e perfecta. Plus la commuting la serviciu sedanul e la putere majoreta.
Ana
Scris: Thursday, October 14, 2010 8:06 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Oana,Mihaela sa le stapaniti sanatosi!hearts hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.