Profil: maria99
Despre
Utilizator: maria99
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Saturday, January 20, 2007
Ultima vizita: Thursday, December 3, 2009 7:46 PM
Numarul de postari: 50
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Chirurgie reparatorie
Postat: Saturday, May 23, 2009 2:41 PM
Da mimi asa trebuie ceai indulcit dar eu iam dat cu zahar si apoi cu miere eu nu iam dat 5 zile sa pape lapte si mancare numa ceai indulcit si supica de zarzavat strecurat.e mai greu dupa operatia la cerul guri pt ca firele se topesc cam la 5 saptamani dar va trece si isi va reveni apoi va veni vremea vorbirii copilul meu are 3 anisori si multe nu zice dar si ce zice le spune corect,am fost la logoped dar trebuie sa mergem dupa 4 ani.daca mai ai intrebari iti dau id de mess marius_alin20002000 si acolo putem vorbi mai multe
Subiect: La multi ani, draga Sousourel!
Postat: Friday, January 30, 2009 12:16 AM
LLa multi ani Madabirthday birthday birthday wav wav wav wav
Subiect: mamici din timisoara-vopsele de par
Postat: Saturday, January 24, 2009 11:36 AM
Buna nici o mamica nu e din timisoara?Nu ma ajuta nimeni?sorry sorry sorry steag steag steag
Subiect: mamici din timisoara-vopsele de par
Postat: Friday, January 23, 2009 5:32 PM
Buna mamici eu ma numesc maria si sunt din arad,dar caut o vopsea de par ce se gaseste in timisoara cine e din timisoara sa scrie,.e vorba de vopseaua vital dar nu o gasesc la aradplans plans plans
Postat: Monday, December 1, 2008 4:50 PM
Am vrut sa va trimit poze dar nu le pot posta imi scrie ca sunt prea mari sorry daca stiti cum pot posta va rog sa ma ajutati
Postat: Monday, December 1, 2008 4:44 PM
Buna emi,sper sa treceti cat mai repede peste partea cu operatiile care din pacate este grea,dar cea mai grea e recuperarea mai ales cand ii repara cerul gurii,deoarece nu o sa ai voie sa ii hranesti cu tetina doar cu siringa sau lingurita.Eu va tin pumni si va doresc recuperare cat mai rapida
Postat: Friday, October 31, 2008 3:23 PM
Buna mamici am venit acasa,dar de cum am ajuns sa si racit sorin in italia nu am avut probleme cu raceala dar aici imediat ne racim.Voi cum sunteti?
Postat: Sunday, May 11, 2008 1:23 PM
Da Mada orice ii cer imi aduce daca il strig vine si inca imi spune mama si gangureste el ceva dar nu cuvinte si orice il intreb ma ia de mana si imi arata asa stie toate dar nu vorbeste.
Postat: Saturday, May 10, 2008 1:45 PM
Da spune mama foarte clar zice ham,iar la restul le zice ama mai zice ma,dar il vad ca ar vrea sa zica dupa buze dar nu ii iese si nu mai vrea apoi nu stiu ce sa mai fac cu el totusi luna viitoare face doi anisori si mi cam frica ca nu va vorbi tu ce ma sfatuiesti sa fac?
Postat: Wednesday, May 7, 2008 1:43 PM
Buna mamici ,Mada ma bucur foarte mult ca ai reusit sa il faci fericit pe copil eu stiu ce inseamna sa ai copilul cu probleme.Noi suntem mari dar nu vrem sa vorbim e singura problema cu care ne confruntam,incerc sa il fac sa zica dupa mine cuvinte usoare,scurte dar nu vrea da din cap ca nu nu mai stiu ce sa fac cu el.VA pupam,si sa auzim doar de bine