Manual de diversificare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
glafy
Scris: Monday, March 1, 2010 8:38 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
buna seara! as vrea si eu manualul pt diversificare. emailul meu este reginaflorilor@ymail.com . multumesc.
mirabillispc
Scris: Thursday, April 22, 2010 11:09 AM

Buna! as dori si eu manualul pentru diversificare. adresa mea: mirabillispc@yahoo.com. multumesc
mary_sofi2009
Scris: Tuesday, April 27, 2010 1:18 PM

Andi&Mariuca wrote:
fetelor am un "manual" despre diversificarem cu explicatii, retete gandite pe luni... pentru cine este interesat de el astept pe PM adresele voastre de e-mail sa vi-l trimit.
mie personal mi se pare interesant si util insa are si unele chestii cu care nu prea sunt d acord... ma gandesc ca, totusi, nu strica consultat si, in definitiv, fiecare decide daca ii da copilului sau nu ce scrie si cum scrie acolo!
pupici

Buna!
As dori si eu manualul. Multumesc mult.
Adresa de mail este: cris_cata_vasilache@yahoo.com
dododic
Scris: Sunday, May 2, 2010 8:32 PM

Andi&Mariuca wrote:
fetelor am un "manual" despre diversificarem cu explicatii, retete gandite pe luni... pentru cine este interesat de el astept pe PM adresele voastre de e-mail sa vi-l trimit.
mie personal mi se pare interesant si util insa are si unele chestii cu care nu prea sunt d acord... ma gandesc ca, totusi, nu strica consultat si, in definitiv, fiecare decide daca ii da copilului sau nu ce scrie si cum scrie acolo!
pupici

buna sa va fie inima la toate mamicile, am si eu un baietel de 6 luni ,sunt interesata si eu de manual... nu mai stiu ce sa-i fac de papica..la ingerasul meu alcool
si cel mai mic ajutor e bine venit ... adresa mea doina_orza@yahoo.com
Ana
Scris: Sunday, May 2, 2010 11:10 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Cum va intra mamica care are manualul sigur il va trimite fiecaruia!hearts computerlove ...bine ati venit printre noi,sa va traiasca copilasii!!coeur
monique
Scris: Monday, May 3, 2010 7:42 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Trimis!
alyleyla
Scris: Monday, May 10, 2010 9:17 AM

VREAU SI EU CARTICICA VA ROG....ancastrut@yahoo.comcoeur
clopotel
Scris: Wednesday, May 12, 2010 12:57 PM

pupici

buna, si au am un bebe si m-ar interesa carticica. adersa mea de mail e ignore_laura@yahoo.com
multumesc
clopotel
Scris: Wednesday, May 12, 2010 12:59 PM

[fetelor am un "manual" despre diversificarem cu explicatii, retete gandite pe luni... pentru cine este interesat de el astept pe PM adresele voastre de e-mail sa vi-l trimit.
pupici]

buna, si au am un bebe si m-ar interesa carticica. adersa mea de mail e ignore_laura@yahoo.com
multumesc
ilona
Scris: Saturday, May 15, 2010 6:05 PM

Buna,am si eu o fetita de o luna m-ar interesa aceasta carte daca o mai aveti multumesc ..adresa mea de email este:luca_gyulia2008@yahoo.com
andreea22
Scris: Friday, May 21, 2010 11:01 AM

Buna tuturor, ma bucur sa fiu alaturi de voi. Am un baietel de 11 luni boy si mi-ar fi si mie de folos acel manual, desi acum stiu cam ce-i place si am ceva experienta nu strica sa invat ceva nou. Adresa de mail : mihalacheandreea_2006@yahoo.com

Daca se mai poate...multumesc.
Ange blanc
Scris: Friday, May 21, 2010 1:32 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/11/2010
Eu am trimis pe PM adresa mea de e-mail de multa vreme, dar se pare ca nu mai e valabila "oferta".
silvester
Scris: Tuesday, May 25, 2010 12:50 AM

Salutare tuturor mamicilor si taticilor de pe acest forum! Eu sunt mama de 6 luni,am inceput diversificarea si cred ca mi-ar fi util orice material legat de acest subiect. Prin urmare va dau adresa mea de mail silvie_com@yahoo.com, in speranta ca imi veti putea trimite si mie cate ceva despre diversificare. Va multumesc anticipat!
pop elena
Scris: Tuesday, December 7, 2010 7:54 AM

AM SI EU UN BEBE DE 4 LUNI STIU CA E DEVREME DAR VREAU SA FIU PREGATITA IMI POTI TRIMITE SI MIE popsorin2001@YAHOO.COM
TIANAPET
Scris: Tuesday, December 7, 2010 9:53 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/19/2010
Daca se poate va rog pentru bebelusul meu de 2 luni manualul sa mi-l trimiteti pe petrescutatiana@ymail.com
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.