mamica ce invata sa fie singura

Options mamica ce invata sa fie singura
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Postat: Friday, May 11, 2012 3:48 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Scuze dar tu chiar cauti cu lumanarea ce ti se intampla , de ce te-ai intors?Ti-era dor de niste pumni in spate?Tu chiar nu te gandesti la copilul ala in ce atmosfera creste?De dragul lui macar ia-ti traista in batz si fugi unde vezi cu ochiifurisat .
giulia_mamik
Postat: Saturday, May 12, 2012 1:12 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
t-mihaela
Postat: Saturday, May 12, 2012 7:00 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
LilianaD wrote:

No...alcool ...lamuriti-ma voi, ca eu nu mai inteleg nimic.alcool

Mie mi-e greu sa cred acea teorie .Inteleg ca esi in mare masura vinovat de ce ti seintampla in viata bun sau rau dar multe sunt care nu tin de tine, pur si simplu limitele noastre pamantesti nu ne permit sa cunoastem tot.Si mai ales nu inteleg cum o persoana se poate modela in functie de percepria mea despre ea.Daca eu o gandesc ca rea ea treptat se face rea si daca o gandesc ca buna ea se face buna ...ceva imi scapa din rationamentul asta fool
Si sa revin la subiect, stiu ca sunt rea dar nu accept ca o femeie sa stea ca mielul sa fie tratata ca un gunoi.Si vorba lui Ingeras, omul are reale probleme la mansarda ,in familia lui au fost abuzuri pe care le-a vazut si le-a invatat ca modele box2
mikaela
Postat: Sunday, May 13, 2012 4:37 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
Sincer, mie imi vine sa ma urc pe matura si sa aterizez exact pe capul lui boxing tunete bataus Tare ciuda am eu pe din astia asa, tu ai facut ce ai crezut ca-i mai bine, ai incercat iar pe viitor n-ai nimic de regretat. Asa ca acum e timpul sa mergi pe calea legala, intreaba la politie, la tribunal, du-te imediat la Medicina legala cand te abuzeaza fizic, indiferent ca ai juma' de corp vanat sau doar un obraz rosu, tu te duci iar daca acolo e inchis, du-te la Urgente la cel mai apropiat spital, ia-ti certificate medicale peste certificate, martori, cauta un Centru pt mame abuzate si vezi-ti de drumul tau in viata. Iar daca loveste si copilu', e si mai grav, nu mai sta pe ganduri nici o secunda!!! Asta e doar o piatra de incercare, curaj, totul va fi bine computerlove Pacat ca nu-i vecinu' meu ca ce armata as face cu el bataus i-as arunca cu toate farfuriile in cap duel
Multumesc Domnului ca mi-a dat barbat bun si intelept ca sigur as fi intrat in bucluc cu temperamentul si orgoliul meu, nu l-am batut ca nu mi-a dat ocazia, dar sigur as fi facut-o daca o cerea hohot hohot alcool alcool pe oricare de altfel closedtopic

TatyKS
Postat: Monday, June 4, 2012 11:15 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Oare ce decizie o fi luat Tatiana ?uff Sper din suflet ca a plecat deja si are si actele de divort ... altfel nu o intelegangry .
Poate intra si ne da vesti bune.pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed