MALTA
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Scris: Saturday, February 6, 2010 12:29 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
marivic,renunta la ganduri si planuri,ceea ce vei vedea va fi radical diferit,de la mentalitatea oamenilor la alt stil de viata,va fi ca un val uriasras si tare ciudat o sa ti se para Romania cand vei reveni.Crede-ma!
marivic
Scris: Saturday, February 6, 2010 9:04 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Ohhh,Mihaela,crede-ma,ca am fost doar pana in Ungaria,...dar ce am vazut acolo,caldura oamenilor,ospitalitatea,buna comunicare la magazinele mari dar si la cele mici,curatenia,totul m-a facut sa traiesc frumos acele zile,dar in momentul in care m-am intors acasa,in Romania,m-am izbit de un zid.Atunci ii spuneam sotului ca mi-ar place sa traiaesc in alta tara.Daca as mai avea 30 de ani,cu siguranta ca am schimba multe lucruri in viata noastra,...dar din pacate nu mai am(nu mai avem,eu si sotul).pupici computerlove computerlove
TeosOf
Scris: Saturday, February 6, 2010 11:08 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
inger7 wrote:
marivic,renunta la ganduri si planuri,ceea ce vei vedea va fi radical diferit,de la mentalitatea oamenilor la alt stil de viata,va fi ca un val uriasras si tare ciudat o sa ti se para Romania cand vei reveni.Crede-ma!

Nu fii si tu 100% convinsa, caci peste tot exista fel si fel de oameni.hearts

Marivic, fetele ti-au dat toate informatiile, doar la jucarii vreau sa mai adaug ca, cele care imita armele, cutite, sabii, pistoale, sunt interzise, (in bagajul de mana). Acum 4-5 ani, nu ne-au lasat sa trecem cu o mica sabie de plastic si ne-am invatat minte. Calatorie cat mai placuta!computerlove
marivic
Scris: Saturday, February 6, 2010 12:10 PM
Nivel

Teo,multumesc din suflet,....imi dau seama de aceasta,...si mai mult,ai mei copii,nu sunt atat de fascinati de acest tip de jucariiras Ma gandeam la masinute mici de circa 8-10cm,dar care sunt de metal?acestea sunt permise?computerlove computerlove computerlove
bereea
Scris: Saturday, February 6, 2010 2:10 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
nu cred ca este permis nimic din metal.Daca le ai in bagajul de mana te pune sa le arunci.
Maria & Mario
Scris: Saturday, February 6, 2010 2:17 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Masinute de metal - ok ! Noi am avut si nu a fost nici o problema ! Le pui in cos sa ti le scaneze si atat ! bounce
Tot ce poate fi considerat obiect contondent, arma alba , substanta inflamabila ... etc. Oricum, fiecare companie aeriana are terms and conditions : citeste ce scrie la ei pe site , ca la unii difera conditiile etc ! angel
TeosOf
Scris: Saturday, February 6, 2010 5:31 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Nu compania aeriana face controlul, cei de pe Otopeni, sau Baneasa, verifica bagajul.

Marivic, cred ca e mai bine sa nu risti, sa nu se supere copilasii. Drumul e scurt, nici nu prea or sa aiba timp de joaca.
mama Alessiei
Scris: Saturday, February 6, 2010 5:43 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/16/2009
Marvic, ce frumos, va pregatiti de vacanta si ai emotii mari computerlove Pentru linistea ta sufleteasca ai putea sa mai intri si pe site-ul unei companii aeriene sa citesti conditiile de calatorie, vad ca fetele ti-au dat detaliile mai importante. Vacanta placuta va urez! pupici
marivic
Scris: Saturday, February 6, 2010 7:08 PM
Nivel

Asa e,aveti dreptate,fetelor,...mai bine ii conving sa renunte la ele,in schimbul a cateva de plastic,...ras Drumul este scurt,zborul,mai rau este cu asteptarea din Roma de atatea ore,...si ma gandeam sa le dau ca sa isi faca de lucru.Dar asta e,vedem noi pana la urma cum o rezolvam,...uff Eu plec cu Alitalia,numai ca nu gasesc info de ce ai voie,...mai cautthumright
Va multumesc din sufletpupici computerlove
Lilly of the valley
Scris: Saturday, February 6, 2010 7:36 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Vacanta placuta!computerlove
marivic
Scris: Saturday, February 6, 2010 10:11 PM
Nivel

Multumim,Mariutapupici pupici computerlove
mama Alessiei
Scris: Sunday, February 7, 2010 10:04 AM
Nivel

marivic
Scris: Sunday, February 7, 2010 12:46 PM
Nivel

Multumesc din suflet,Marilenapupici pupici pupici
mama Alessiei
Scris: Sunday, February 7, 2010 8:13 PM
Nivel

marivic wrote:
Multumesc din suflet,Marilenapupici pupici pupici

Cu mare placere computerlove
marivic
Scris: Sunday, February 14, 2010 1:12 PM
Nivel

MARILENA,ANABELLA sau BEREEA,puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi in ceea ce priveste imbracamintea in acea perioada?31 martie-9 aprilie.Am vazut pe un sait meteo ca in acea perioada temperatura va fi de 19 grade,ziua.Ce as putea sa-mi iau de imbracat?De bluze cu maneca lunga este cald?sau merg cele cu maneca scurta?
Mai am pana plec,dar eu va intreb mai din timp,...pupici computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.