MALTA
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TeosOf
Scris: Thursday, December 24, 2009 7:28 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Mariviccomputerlove computerlove si ma bucur ca te-ai gandit din timp la acea declaratie. Pt mine e un mare stres aceasta hartie.tunete
marivic
Scris: Friday, February 5, 2010 8:31 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Fetelor,am facut rezervarea biletului pt.Malta,on-line,cu Linia Aeriana Alitalia,pt.31 martieyes yes yes yes yes .Vom avea escala de 5 ore in Roma-Fiumicino,dupa care vom zbura spre Malta.Problema e ca nu stiu ce sa le iau la copii in avion.Fiecare are un rucsacel mediu,....si as vrea sa le iau carioci,carti de colorat,...dar nu stiu cu ce am voie si cu ce nu?Voi stiti?Ati mers cu copiii si ce ati luat cu voi in avion?
Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri ca nu stiu?!Va multumesc foarte multcomputerlove
Ana
Scris: Friday, February 5, 2010 9:16 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
majoreta yes yes yes ce frumos Marivic...Maltafurisat wowyes yes yes ma bucur pentru tine....

iti doresc zile de vis...innori innori innori innori

marivic
Scris: Friday, February 5, 2010 9:33 AM
Nivel

Multumesc din suflet Anabella,...fetita mea.Vor fi zile de vis,caci vom sta 10 zile,9 nopti,dance hainoroc dance yes yes yes
Ana
Scris: Friday, February 5, 2010 9:35 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
dance dance dance dance dance dance ce frumosssssssdance dance dance dance dance dance
bereea
Scris: Friday, February 5, 2010 10:58 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Marivic, super...si ce aproape ai sa fii de mine...daca cadea 31 martie intr-o sambata sau duminica dadeam o fuga pana la Fiumicinocomputerlove

Ely, superbe fotografiipupici
milicutza
Scris: Friday, February 5, 2010 2:19 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/12/2009
Felicitari Marivic ma bucur tare pt voi!majoreta majoreta majoreta
marivic
Scris: Friday, February 5, 2010 5:28 PM
Nivel

Ohhh,ce rau imi pare Bereea,...cade miercurea,si voi fi de la 8.30 in Roma-Fiumicino,pana la 12si ceva parca,...uff ,insa mi-e atat de teama,....incat cred ca am sa mor,...uff Este prima oara cand voi pleca singura in lume,si in plus si cu 2 copii dupa mine,....
Poate tu ma poti ajuta?Cu ce imi da voie in avion pt.copii?Ce sa le iau de acsa,ca sa-si faca de lucru in avion?
Nu stiu cu ce am voie,....voi zbura cu compania Alitalia.
Maria & Mario
Scris: Friday, February 5, 2010 6:07 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Pai tu in loc sa te bucuri si sa iti faci planuri te stresezi ca pleci singura cu doi copii ! Ete na ! Lasa ca au mai plecat si alte mamici mult mai zapacite si mai imprastiate ca tine si tot s-au descurcat !
Va fi perfect ! Va fi de vis ! Sa va bucurati de fiecare minut impreuna acolo !!!!
Copii au voie cu orice in avion ( carioci, carti , reviste , jucarii etc ) . Nu ai voie cu obiecte ascutite ( foarfeca , briceag etc ) , cu lichide care sa depaseasca 80ml ( apa, cafea - primesti orice in avion sau iti poti cumpara dupa ce treci in teren neutru ).
Hai, cauta locuri de vizitat , fa planuri pentru zilele alea si nu te stresa . Lumea e foarte sociabila si de ajutor pe aeroporturi . Ai timp destul la escala ! Va fi totul in regula !!!!
angel
marivic
Scris: Friday, February 5, 2010 6:25 PM
Nivel

Multumesc,OANA,esti o dulcica,...pupici pupici pupici multumesc pt.incurajari.Ma mai gandeam sa-i iau lui VIctor un cd-player cu cduri sa asculte.imi da voie cu el?stii ceva?Multumesc din suflet pt.informatii,...imi sunt de mare ajutorcomputerlove computerlove computerlove Daca ai sti cate am in cap?Doamne,mii de planuri,....care mai de care mai timide sau mai indraznete,...hearts :006
P.S.Eiiii,OANA,ma stii(virtual)cat sunt de prapastioasa,...acum sunt prea prapastioasa,...imi fac mii si mii de ganduri,...sorry1
bereea
Scris: Friday, February 5, 2010 8:51 PM
Nivel

Marivic, teama de ce? Eu cand am calatorit cu Ale si n-am avut nimic la mine, mi-au dat insotitoarele de bord culori si carti de colorat.Si n-ai de ce sa-ti faci griji ca copiii se vor plictisi pentru ca e vorba de un zbor scurt, nu stiu daca faci mai mult de 2 ore.
La intoarcere tot prin roma te intorci?
Maria & Mario
Scris: Friday, February 5, 2010 8:59 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Ingandurat-o si prapastioas-o !!!! Da, ai voie cu CD play-erul Doar ca la decolare si la terizare vi se v-a spune sa inchideti toate dispozitivele electronice , sa nu interfereze cu aparatura de bord. Atat !
Parca te vad toata numai un zambet , bronzata in fotografii , razand de grijile inutile care ti le-ai facut stata timp inainte !
marivic
Scris: Friday, February 5, 2010 9:20 PM
Nivel

bereea wrote:
Marivic, teama de ce? Eu cand am calatorit cu Ale si n-am avut nimic la mine, mi-au dat insotitoarele de bord culori si carti de colorat.Si n-ai de ce sa-ti faci griji ca copiii se vor plictisi pentru ca e vorba de un zbor scurt, nu stiu daca faci mai mult de 2 ore.
La intoarcere tot prin roma te intorci?

BEREEA,teama de zbor,de faptul ca nu ma voi intelege cu lucratorii din aeroporturi,ca nu am sa gasesc poarta,...ca voi fi ca ,,Singur acasa''in alt avion,hohot hohot hohot banghead fool asta suntras
Maria & Mario wrote:
Ingandurat-o si prapastioas-o !!!! Da, ai voie cu CD play-erul Doar ca la decolare si la terizare vi se v-a spune sa inchideti toate dispozitivele electronice , sa nu interfereze cu aparatura de bord. Atat !
Parca te vad toata numai un zambet , bronzata in fotografii , razand de grijile inutile care ti le-ai facut stata timp inainte !

OANA,ce m-ai facut sa rad,....hohot hohot hohot Doamne,am ras cu lacrimihohot hohot hohot Multumesc din suflet de lamuriri,...Doamne,mai fetelor,voi nu intelegeti ca nu am zburat niciodata nicaieri,...?Normal ca sunt cam intr-o dunga de frica,...fool hohot hohot Dar uite,acumulez informatii de la voi sui ma mai linistesc putin cate putin,astfel afland cum stau lucrurile,...pupici computerlove computerlove
bereea
Scris: Friday, February 5, 2010 9:56 PM
Nivel

Sunt de acord cu Oana.Cand vei sta la plaja in Malta ai sa razi de gandurile care te framanta acum.computerlove
marivic
Scris: Friday, February 5, 2010 11:52 PM
Nivel

Bereea,pupici computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.