Profil: Madypiciu
Despre
Utilizator: Madypiciu
Nivel: Grupa mica
Statistici
A intrat: Friday, April 20, 2018
Ultima vizita: Friday, November 1, 2019 10:35 PM
Numarul de postari: 102
[0.01% din toate postarile / 0.06 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 71
Postat: Wednesday, February 6, 2019 12:18 AM
Doamne, Adina, felicitari!! De obicei eu stau în umbra, însa nu am putut rezista tenta?iei de a te felicita! Ma bucur enorm! Sarcina u?oara ?i un bebe sanatos! Deci, exista speran?a! Trimite-mi ?i mie din stelu?a ta norocoasa:) Te sarut!!
Subiect: Clubul aspirantelor - 70
Postat: Saturday, December 22, 2018 3:57 PM
Flore, cunosc sentimentul. Speram ca luna ce vine sa primim în sfâr?it teste teste pozitive. Se pare ca primele 3 teste positive date de farmacie au fost vândute înaintea noastraLol
Data viitoare, sunt ale noastre!
Postat: Saturday, December 22, 2018 10:21 AM
Tocmai l-am facut ?i este cât se poate de negativ, are sensibilitate 10. Acum, a?tept sa scada temperatura ?i sa vina uratii :((
Postat: Saturday, December 22, 2018 9:06 AM
Buna dimineata dragilor love
La ora 9 30 sunt la farmacie dupa test. Sunt 16 dpo, înca ma dor u?or sânii, înca am temperatura ridicata. Îmi este ?i frica sa nu iasa iara?i negativ, pe 11 ?i 12 dpo eram aproape sigura ca este sarcina ?i totu?i testele au fost negative. În mod ciudat, înca nu am crampe decât un u?or disconfort al stomacului sa zic asa ?i în?epaturi la ovare din când în când. Va rog sa îmi ?ine?i pumnii <3
Postat: Friday, December 21, 2018 10:17 AM
Flore, succes draga mea:) ai sa vezi ca vei cumpara un test cu 2 liniu?e. Daca este asa, trimite-mi ?i mie unul Hilar
Postat: Friday, December 21, 2018 10:05 AM
Buna diminea?a dragilor:) felicitari gravidutelor ?i succes celor ce se afla la testare. Am trecut sa va mai salut, acum ca am întrat în concediu ?i am câteva minute libere. Este prima luna la mine fara Utrogestan, dupa ce 3 luni am luat pentru reglarea menstrua?iei. Azi, ziua 15 temperatura a crescut la loc, dupa ce în ziua 12 începuse sa scada. Ce este drept, am luat-o cu o ora jumate mai târziu asa ca nu ma bucur înca. Am sânii durero?i de o saptamâna, dar iara?i nu îmi fac speran?e, ca dupa tratamentul de Utrogestan am început sa am dureri de sani lunar. Of, am un amalgan de chestii în cap, nu mai am chef sa mai fac nici un test... În ziua 12 dpo eranegativ ?i am facut un clear blue digital. Mai a?tept pana dupa Craciun, daca temperatura ramâne sus, sânii ma dor in continuare este clara treaba.
Va sarut, va doresc sarbatori fericite ?i sa vede?i mereu... Dublu :) va sarut!
Subiect: Clubul aspirantelor - 68
Postat: Thursday, November 8, 2018 2:32 PM
În fiecare diminea?a m-am trezit cu acela?i gând. Ambele au aceea?i sensibilitate. Oricum, e ultima seara de progesteron ?i pana pe 13 când ar trebui sa îmi vina nu mai fac nici un stres.... Va mul?umesc pentru încurajari dragele mele :)
Postat: Thursday, November 8, 2018 2:19 PM
Deci nu recomand testele la set, Serie absolut deloc... Speran?e spulberate înca o data :( cel de jos e din serie, cel de sus este de la farmacie care este clarrr negativ :(((
Postat: Thursday, November 8, 2018 9:28 AM
Buna diminea?a dragelor ?i la mul?i ani tuturor sarbatori?ilor. Eu momentan nu am vesti. Am mai facut unul ?i a ie?it identic... Poate chiar se vede mai pu?in sau ochiul meu s-a obi?nuit sa caute liniu?e. Am citit câteva recenzii despre aceste teste ?i m-am dezumflat... Multe au a doua liniuta, asa ca trimit baiatul la ?coala ?i fug la farmacie ?i iau 2 diferite... Ori e bal ori e spital.... Sânii ba ma dor, ba ma lasa.. Am o durere ciudata dinspre San spre axila ?i deasupra sânilor. Nu ?tiu cum sa le mai interpretez. Revin cu vesti mai târziu. Va sarut!!
Postat: Wednesday, November 7, 2018 9:47 PM
Va mul?umesc dragelor!!! Am mai facut unul pe la ora 5 ?i a ie?it identic, sper sa nu fie vreo nenorocita de liniuta de uscare de?i a aparut în intervalul corect. Beta doar saptamâna viitoare luni când merg la doctori?a mea. Aici, nu ma pricep ca în tara unde sa merg ?i cum sa cer :)
Laster edit: bineînțeles ca având set de 14 bucăți în seara am făcut iar, 2 deodata:))) sper sa nu îmi joace imaginația feste iar durerea de sâni sa nu fie de asemenea de la Progesteron. Maine mai fac 2 dimineața, și poimâine fac unul digital ca apoi sa fug la doctorița săptămâna viitoare <3