Ma enerveaza Vol. II
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Laura&Alfonso
Scris: Wednesday, April 2, 2008 11:58 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/4/2006
oanalaurisa wrote:

Pai tu ai inceput...am o lista lunga da,de spus adevarul,dar am si muncit ca sa introduc si lucruri utile pe forumul asta,spre deosebire de alte persoane,care sar la harta si doar atat...deci,ce inseamna activitate pe forum? Sa sarim in apararea prietenelor?

Dragalasa de tine, nu iti mai bate capusorul cu postarile mele daca is asa de inutile , eu in niciun caz am inceput discutia , tu ai fost prima care a postat astazi pe aceasta tema , iar eu m-am amuzat copios pe intamplarea de ieri ... La capitolul sarit la harta, ai atatea discutii pe forum ca nu le mai stiu numarul, asa ca nu stiu cine sare mai mult la harta, cum cineva are o parere diferita fata de tine, sari ca arsa...
iar prietenii exista ca sa se ajute intre ei... daca nu ai asa ceva e problema ta... nu cunosc fetele de pe forum decat virtual(doar pe Nico am avut placerea sa o cunosc personal) si da sunt prietenele mele virtuale si le accept asa cum sunt cu bune cu rele , ca nimeni nu e perfet, si eu nici atat
Sa ai o zi buna !!
mommy
Scris: Wednesday, April 2, 2008 12:34 PM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
Mie nu mi se pare ok imparteala asta a membrilor in "cei care lingusesc si pupa..." si "cei care muncesc din greu". Si mi s-ar parea corect ca pentru fiecare articol postat sa se precizeze sursa si autorul, ca si el a muncit din greu.
oanalaurisa
Scris: Wednesday, April 2, 2008 12:52 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/10/2007
Miru wrote:
Mie nu mi se pare ok imparteala asta a membrilor in "cei care lingusesc si pupa..." si "cei care muncesc din greu". Si mi s-ar parea corect ca pentru fiecare articol postat sa se precizeze sursa si autorul, ca si el a muncit din greu.

Era vorba de aia care nu posteaza nimic din nici o sursa...eu ce am postat nu am postat cu copy/paste...am scris pur si simplu...dar stii ca sunt unii care in afara de faptul ca stau pe aici si se iau la harta,nu au postat nimic concret...ma intelegi,nu?
dya
Scris: Wednesday, April 2, 2008 12:59 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Eu cred ca ar fi cazul sa va potoliti , chiar nu mai are nici un sens aceasta disputa.nu Ati spus fiecare ce ati avut de spus dar eu zic ca ar fi bine sa trecem mai departe , viata este mult prea frumoasa pentru a ne-o irosi cu certuri si nervi.Toata lumea greseste , toata lumea are dreptul la opinie si implicit la replica dar pina la un anumit punct , fiecare ar trebui sa-si dea seama cind este cazul sa se opreasca. Eu am invatat o lectie pe acest forum si acela ca nu este bine sa iti speli rufele in public asa ca de ceva timp cind ma deranjeaza ceva de la cineva folosesc PM-ul si acolo cer explicatii si dau lamuriri tocmai pentru a nu mai oferi un spectacol gratuit. cry cry cry closedtopic
Laura&Alfonso
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:06 PM
Nivel

Dya eu una i-am spus ce am avut de spus si gata, dar ea e cea care tot scarpina buba pana sangereaza iara, credeam ca un moderator are rolul sa aplaneze certurile nu sa le alimenteze dar vad ca nu e asa,s vad ca din lipsa de ocupatie sta si cauta ce si cum a postat fiecare... Nu imi place sa mi se puna o eticheta fara sa ma cunoasaca ( de lingusitoare, pupacioasa si care nu posteaza) Am avut problemele mele personale destul de grave si de aceea nu am postat un timp
Iar Oana "aia" are un nume
TatyKS
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:07 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Eu cand am nevoie de orice fel de informatie caut pe google, iar cand am nevoie de info medicale merg la Dr. , in niciun caz nu intreb farmacista care stie din carti , nu din practica dance .
Deci Oanalaurisa , pe acest forum intru decat pentru cateva prietenii legate, pentru fetele care imi sunt dragi si copiii lor, si nu sa deschid subiecte peste subiecte care poate nu ar interesa pe nimeni.
Te-as ruga sa nu mai fii ironica ... daca as scrie si eu din domeniul meu , te-ai uita mult si lung si nu ai intelege nimic ... pe cand eu din al tau stiu destule si suficiente.
closedtopic . Parerea mea , chiar daca nu conteaza , este sa stai deoparte de subiectele care nu iti trezesc interesul , pentru ca nu am degetele la mana , cate scandaluri ai iscat aici , luandu-te de cine iti doreste inimioara.
O zi buna si poate te gandesti mai mult inainte sa scrii ceva ... tine de maturitate. scratch

Dya , ai mare dreptate ... dar de cate ori am intrat , rar in ultimul timp , am dat cu ochii in postarile jignitoare si rele ale Oaneilaurisei ... astazi pur si simplu nu m-am putut abtine . Vorba Laurei , pune etichete fara sa cunoasca persoana ... si nu e corect.
closedtopic
oanalaurisa
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:08 PM
Nivel

Laura&Alfonso wrote:
Dya eu una i-am spus ce am avut de spus si gata, dar ea e cea care tot scarpina buba pana sangereaza iara, credeam ca un moderator are rolul sa aplaneze certurile nu sa le alimenteze dar vad ca nu e asa,s vad ca din lipsa de ocupatie sta si cauta ce si cum a postat fiecare... Nu imi place sa mi se puna o eticheta fara sa ma cunoasaca ( de lingusitoare, pupacioasa si care nu posteaza) Am avut problemele mele personale destul de grave si de aceea nu am postat un timp
Iar Oana "aia" are un nume

Nu era vorba de tine...intelegi? Dar nici eu ca moderator nu accept sa vina nimeni sa ma jigneasca asa cum a facut Ira ... nu ti-am pus tie nici o eticheta,vorbeam la general...din punctul meu de vedere, tu chiar erai o tipa care isi vedea de treaba ei,nu inteleg de ce te-ai bagat acuma la avioane.
taki
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:11 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Puneti punct acestei discutii!closedtopic
oanalaurisa
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:11 PM
Nivel

taty wrote:
Eu cand am nevoie de orice fel de informatie caut pe google, iar cand am nevoie de info medicale merg la Dr. , in niciun caz nu intreb farmacista care stie din carti , nu din practica dance .
Deci Oanalaurisa , pe acest forum intru decat pentru cateva prietenii legate, pentru fetele care imi sunt dragi si copiii lor, si nu sa deschid subiecte peste subiecte care poate nu ar interesa pe nimeni.
Te-as ruga sa nu mai fii ironica ... daca as scrie si eu din domeniul meu , te-ai uita mult si lung si nu ai intelege nimic ... pe cand eu din al tau stiu destule si suficiente.
closedtopic . Parerea mea , chiar daca nu conteaza , este sa stai deoparte de subiectele care nu iti trezesc interesul , pentru ca nu am degetele la mana , cate scandaluri ai iscat aici , luandu-te de cine iti doreste inimioara.
O zi buna si poate te gandesti mai mult inainte sa scrii ceva ... tine de maturitate. scratch

Draga mea, nu stiu in ce domeniu activezi si nici nu ma intereseaza,iar pentru informatia ta,eu vorbesc din practica,poate nu ai muncit tu atat cat am muncit eu in farmacie de cand am terminat facultatea...iar cu privire la ce stiu eu din domeniul tau sau nu,asta e alta problema...termina cu atacurile la persoana mea,pentru ca tu si Ira si altele,ati facut atatea scandaluri pe aici,de ma mir ca va mai tine Adriana pe forumul asta...si daca esti asa de perfecta in domeniul tau,pai incepe frate si tu si posteaza aici...uimeste-ne cu inteligenta ta...deci , tu sa ma lasi in pace si sa nu mai comentezi la adresa mea ca m-am saturat de ifosele tale de doi bani...si nu te mai baga ca musca-n lapte unde nu te-a intrebat nimeni!
dany_m
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:13 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/24/2007
OANALAURISA, tot ce ai scris in acest forum mie chiar mi-a fost de folos si ti-am citit postarile si eu locuiesc in SATU MARE,flowers flowers,iar despre poze bravo TAKI ca ai cu ce sa te mandresti,de ce sinteti invidioase bravo tie.
oanalaurisa
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:14 PM
Nivel

dany_m wrote:
OANALAURISA, tot ce ai scris in acest forum mie chiar mi-a fost de folos si ti-am citit postarile si eu locuiesc in SATU MARE,flowers flowers,iar despre poze bravo TAKI ca ai cu ce sa te mandresti,de ce sinteti invidioase bravo tie.

Iti multumesc!
TatyKS
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:15 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
oanalaurisa wrote:

Draga mea, nu stiu in ce domeniu activezi si nici nu ma intereseaza,iar pentru informatia ta,eu vorbesc din practica,poate nu ai muncit tu atat cat am muncit eu in farmacie de cand am terminat facultatea...iar cu privire la ce stiu eu din domeniul tau sau nu,asta e alta problema...termina cu atacurile la persoana mea,pentru ca tu si Ira si altele,ati facut atatea scandaluri pe aici,de ma mir ca va mai tine Adriana pe forumul asta...si daca esti asa de perfecta in domeniul tau,pai incepe frate si tu si posteaza aici...uimeste-ne cu inteligenta ta...deci , tu sa ma lasi in pace si sa nu mai comentezi la adresa mea ca m-am saturat de ifosele tale de doi bani...si nu te mai baga ca musca-n lapte unde nu te-a intrebat nimeni!

Stii ca nici tu nu crezi ce ai scris nu?hohot Esti demna de mila ... off sorry for you dear dance .
Eu nu trebuie sa arat nimanui cat sunt de desteapta , nu asta este scopul meu aici ... cat despte tine , nu mi-ai aratat nimic .
hohot
taki
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:16 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
dany_m wrote:
...iar despre poze bravo TAKI ca ai cu ce sa te mandresti,de ce sinteti invidioase bravo tie.

Fara numar pentru mine! dance
Laura&Alfonso
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:19 PM
Nivel

Oana stiu sa iau o indirecta, m-am bagat la avioane ca m-am simtit atacata, sau ai uitat ce ai scris .. fiecare e bun in domeniul lui , ca aici nu e o intrecere cine are mai multe studii si cine e mai destept ca altul
oanalaurisa
Scris: Wednesday, April 2, 2008 1:28 PM
Nivel

taty wrote:

Stii ca nici tu nu crezi ce ai scris nu?hohot Esti demna de mila ... off sorry for you dear dance .
Eu nu trebuie sa arat nimanui cat sunt de desteapta , nu asta este scopul meu aici ... cat despte tine , nu mi-ai aratat nimic .
hohot

Deci,eu n-am incercat sa arat nimanui nimic,decat sa ajut lumea cu informatii utile...demna de mila esti tu incercand sa arunci cu noroi pe mine...n-am ce sa arat nimic unei persoane ca tine...asta e si parerea altora despre tine...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.