Ma enerveaza Vol. II
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Alina
Scris: Saturday, November 24, 2007 8:55 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Sa vedem ce ne mai supara, uff uff .
Roxanel
Scris: Monday, November 26, 2007 10:04 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2006
Ma enerveaza managerul de la gradinita Antoniei care nu vrea sa-si asume nici un fel de responsabilitate.tunete tunete tunete disputa disputa boxing boxing

Mi-a trimis fata inapoi acasa azi, sotul a trebuit sa-si ia o zi de concediu, si sa va zic de ce.

Antonia a facut 37.9 duminica seara drept pentru care i-am dat niste Calpol. Toata noaptea a fost ok dar de dimineata i-am mai dat o lingurita just in case.

Sotul meu o duce la gradinita si la zice la educatoare ca Antonia a facut putina febra aseara, ca a luat Calpol si azi de dimineata preventiv. Fetelor mi-au trimis-o acasa caci au considerat ca copilul este on medication si nu o pot primii.rambo

Dar ce doamne iarta-ma sa fac? Sa las copilul sa planga ca-l dor dintii? Doamne ce tampite.banghead

Fetelor ma scuzati dar nu ma mai pot abtine. Ce medication fetelor ca e un rahat de paracetamol!!!!banghead banghead banghead banghead
oana_nicole
Scris: Monday, November 26, 2007 10:13 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/14/2006
Roxanel, imi pare tare rau ca ai inceput saptamana cu nervi... Cred ca directorul nu a inteles despre ce e vorba, din ce spui tu e totusi exagerata decizia lui. Nici nu stii cum e mai bine... Uite cat de "overprotective" e personalul acolo. Si sa vezi la noi ca sunt ei insisi bolnavi cobza si nu iau niciun fel de masura. banghead
Cris-DL
Scris: Monday, November 26, 2007 10:17 AM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
what Ce strictetze?!!! Si Deea a facut intr-o sambata noaptea febra, duminica nu a mai facut .... iar luni dimineata am dus-o la gradi si le-am spus d-nelor sa fi atente, iar ele mi-au spus sa-i aduc si Calpol-ul (tot calpol luam) pt. orice eventualitate .... in nici un caz sa o iau acasa
Miri
Scris: Monday, November 26, 2007 2:37 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2006
Roxanel, un pupic de la noi, sa treaca supararea!pupici
Alina
Scris: Monday, November 26, 2007 4:36 PM
Nivel

Inregistrat: 3/27/2006
Roxanel, pupici pupici sa treaca supararea.
Cristy
Scris: Monday, November 26, 2007 9:23 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
Pupici si de la noi Roxanel... si noi patim asa, nu chiar de la paracetamol dar da, nu primesc copii in tratament la gardi, ba mai mult daca trebuie sa dau atibiotica la copil nu pot sa rog personanlul sub nici o forma.... nu pun mana nici un fel de medicament, acum ca sa fac??? sa tin copilul 10 zile acasa ca sa ii pot administra antibiotic ????? Ne descurcam si noi cum putem uff
adynanemona
Scris: Tuesday, November 27, 2007 7:45 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/29/2007
sa treaca suparareapupici pupici pupici pupici pupici .......
e culmea,pt 37.9 trimite copilul acasa,dar cand face 39 cu...ce face atunci?
daca era o cunostinta de-a D-lui, te asiur ca nu o mai trimetea acasaangry angry angry
MNiko
Scris: Monday, December 10, 2007 9:57 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
banghead banghead banghead ma enerveaza photobucketul ca ma chinui de cateva zile sa pun niste poze pe site-ul Cristinei si ala se tot blocheaza.tunete tunete tunete
oanalaurisa
Scris: Monday, December 10, 2007 10:11 AM
Nivel

Inregistrat: 1/10/2007
MNiko wrote:
banghead banghead banghead ma enerveaza photobucketul ca ma chinui de cateva zile sa pun niste poze pe site-ul Cristinei si ala se tot blocheaza.tunete tunete tunete

pupici pupici pupici pupici Relaaaaaaaaaax!
oanalaurisa
Scris: Monday, December 10, 2007 10:17 AM
Nivel

Ma enerveaza ca a inceput sa plouuuuuuuuuaaaaaaa plans plans plans si am atatea de facut azi prin oras si nu suport umbrelele,decat pe alea de soare,oricum nu mergeam pe jos,dar un pic de miscare nu strica la gravide....ce ciuda mi-e , dar n-am ce faceeeeeeeeee.
Rody
Scris: Monday, December 10, 2007 10:45 AM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Pe mine azi ma enervat imbecila care era sa-mi ia viata si mie si copiilor meiplans plans plans
oanalaurisa
Scris: Monday, December 10, 2007 10:46 AM
Nivel

Rody wrote:
Pe mine azi ma enervat imbecila care era sa-mi ia viata si mie si copiilor meiplans plans plans

Te inteleg perfect,cred ca daca eram in locul tau reactionam exact la fel,din afara lucrurile se vad diferit,dar cand te socheaza o chestie de asta,cred ca nu mai ai putere nici sa strigi sau sa o pui la punct,te bucuri ca ai scapat.
MNiko
Scris: Monday, December 10, 2007 10:56 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
oanalaurisa wrote:

Te inteleg perfect,cred ca daca eram in locul tau reactionam exact la fel,din afara lucrurile se vad diferit,dar cand te socheaza o chestie de asta,cred ca nu mai ai putere nici sa strigi sau sa o pui la punct,te bucuri ca ai scapat.

Cred ca depinde de persoana. Eu cand am avut accidentul cu masina(tot o imbecila de vreo 18-20 ani a intrat in noi in timp ce stateam la bariera), de frica ca ar fi puput pati Cristina ceva din cauza impactului m-am luat de ea atat de tare ca am facut-o sa planga.
oanalaurisa
Scris: Monday, December 10, 2007 10:58 AM
Nivel

MNiko wrote:

Cred ca depinde de persoana. Eu cand am avut accidentul cu masina(tot o imbecila de vreo 18-20 ani a intrat in noi in timp ce stateam la bariera), de frica ca ar fi puput pati Cristina ceva din cauza impactului m-am luat de ea atat de tare ca am facut-o sa planga.

Daca esti pe jos,e un pic diferit,ca vezi moartea cu ochii in alt mod...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.