Ma enerveaza - 7
Subiectul anterior · Subiectul urmator
madanuta
Scris: Tuesday, November 3, 2009 8:39 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Bulinutza, ma bucur pentru tine! computerlove
sweety
Scris: Tuesday, November 3, 2009 9:26 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/30/2009
fetelor sa va spun ce ma enerveaza in momentul acesta???pai, aseara la ora 5 juma cind am aj aks, pastilele mele erau la locul lor pe birou...si seara, pe la ora 21-22, cind la le iau nu mai erau...le-am cautat in toata casa... nu le gasesc... stie cineva unde sunt?
KRYS85
Scris: Tuesday, November 3, 2009 9:42 AM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
Sweety poate au ajuns intr-un cos de gunoi!!!!hohot hohot hohot hohot
KRYS85
Scris: Tuesday, November 3, 2009 9:46 AM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
Pe mine ma enerveaza cel mai tare legile lui Boc,pentru ca ne-a schimbat programa de bacalaureat,eu acum imi termin liceul si materiile de bac la alegere vor fi chimie,fizica si biologie iar noua la scoala ne-a bagat geogvrafie in loc de biologie si dau si din imformatica bac-ul si ne-a scoso si pe aia din programul scolar,no cum naiba sa nu te enerevezi banghead banghead banghead cand vezi ce de oameni" dusi "in tara astanervi nervi nervi nervi Dai bacalaureatul dar din ce dai in ultimul an scolar iti scoate pur si simplu materiile din programarambo rambo rambo nervi angry
sweety
Scris: Tuesday, November 3, 2009 9:50 AM
Nivel

Inregistrat: 4/30/2009
l-am rasturnat aseara (cosul de gunoi) sa vad dak nu cumva le-am aruncat din greseala...
Mela
Scris: Tuesday, November 3, 2009 6:15 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
ma enerveaza persoana mea care tocmai a ars o tura de bezele banghead da nu va spun de ce am uitat de ele sorry1
Sfefania_Johansson
Scris: Tuesday, November 3, 2009 6:21 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/24/2007
pe mine ma enerveaza ca mi-ai facut pofta cu bezelele aleasic arse, cum or fi sic
Mela
Scris: Tuesday, November 3, 2009 6:26 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
Stefania pupici ,ai oua,zahar,mixer si cuptor? daca da,in vreo 10,maxim 15 minute ar trebui sa fie gata si bezelele tale majoreta
yaya
Scris: Tuesday, November 3, 2009 6:38 PM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2009
ploua Ma enerveaza viata asta grea ,vremea de afara
Anelise
Scris: Thursday, November 5, 2009 3:10 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
M-am saturat! banghead banghead banghead La mine se tin lant! nervi Cred ca innebunesc cat de curand! Scapi de una, vine alta si tot asa! plans banghead banghead banghead Accidente, amenzi, discutii, certuri, operatii, somatii. nervi Bai, nene, parca am semnat contract sa vina la mine cat mai multe! angry M-am saturat! toanerele toanerele toanerele Sa ma impuste cineva, va rog! pale
bulibuli
Scris: Thursday, November 5, 2009 3:21 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Liz wrote:
M-am saturat! banghead banghead banghead La mine se tin lant! nervi Cred ca innebunesc cat de curand! Scapi de una, vine alta si tot asa! plans banghead banghead banghead Accidente, amenzi, discutii, certuri, operatii, somatii. nervi Bai, nene, parca am semnat contract sa vina la mine cat mai multe! angry M-am saturat! toanerele toanerele toanerele Sa ma impuste cineva, va rog! pale

Liiiiiz, ce-ai patit??? Azi dimineata pareai OK uff
Nu mai fi suparata, ne "impuscam" impreuna daca e cazul.. hainoroc
bulibuli
Scris: Thursday, November 5, 2009 3:22 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
sami wrote:
ma enerveaza persoana mea care tocmai a ars o tura de bezele banghead da nu va spun de ce am uitat de ele sorry1

mmmm.... forum??
Lilly of the valley
Scris: Thursday, November 5, 2009 3:28 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Liz wrote:

la mine lipseste partea cu operatii si cu impuscatul, in rest ...
Pup pt. o stare mai buna!pupici
Maria & Mario
Scris: Thursday, November 5, 2009 3:36 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Liz wrote:

Offf Lizule ! Imi pare rau ! uff uff

Daca pot ajuta cu ceva , orice , spune ! Numai gloante n-am ! alcool sorry sorry
Anelise
Scris: Thursday, November 5, 2009 3:53 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Buli, draga de tine! angel Imi imaginez cat de obosita esti! Multumesc mult, mult de tot pentru astazi! iloveyou Astept sa vina pacientul acasa! Sper sa ma pot revansa intr-o zi! computerlove
Mariuta, stiu! pale De asta iti si spuneam ca te inteleg foarte bine! computerlove
Oana, multumesc! computerlove Gloante aduc eu, numai sa aiba cineva curajul sa o faca! pale
Acu ma duc sa bocesc poate ma mai calmez sa accept viata mea "minunata"! banghead
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.