Ma enerveaza - 10

Options Ma enerveaza - 10
Subiectul anterior · Subiectul urmator
misha
Postat: Thursday, December 10, 2015 3:15 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Da, Sousourel...verifica tot! In caz ca iti mai trebuia ceva de facut! Nu cumva sa ajunga in extrema cealalta, sa le gasesti murdare in raft, pe langa cele curate, cum s-a intamplat la noi mai deunazi. Am vazut negru in fata ochilor! Intre timp m-am calmat si drept pedeapsa cand au venit de la scoala, le-am spus ca Mosul nu vine la niciunul anul acesta! Pai m-am saturat de smiorcaieli, figuri, lipsa de interes si respect pentru ce li se ofera...acum nu stiu cum sa se poarte mai bine, poate totusi se razgandeste Mosul :))
Josefina
Postat: Friday, December 11, 2015 1:37 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/12/2015
Postari: 144
Ma enerveaza ca ma dor toti dintii!!!!
sousourel
Postat: Friday, December 11, 2015 8:26 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
misha wrote:
Da, Sousourel...verifica tot! In caz ca iti mai trebuia ceva de facut! Nu cumva sa ajunga in extrema cealalta, sa le gasesti murdare in raft, pe langa cele curate, cum s-a intamplat la noi mai deunazi. Am vazut negru in fata ochilor! Intre timp m-am calmat si drept pedeapsa cand au venit de la scoala, le-am spus ca Mosul nu vine la niciunul anul acesta! Pai m-am saturat de smiorcaieli, figuri, lipsa de interes si respect pentru ce li se ofera...acum nu stiu cum sa se poarte mai bine, poate totusi se razgandeste Mosul :))
Si asa am patitras Dar de fapt, sunt fapte si lucruri inerente copilariei. Mie mi-a trecut...pana data viitoareras si incearca si tu sa nu le pui tare-tare la suflet ca se adunapupici
kali
Postat: Friday, December 11, 2015 8:30 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14377
Sousourel, in cazul nostru asa i-a invatat bunica deci ce nervi sa-mi mai fac? Ea nu face asa la ea acasa insa la mine sufera de exces de zel. Degeaba i-am explicat ca o rochie mica, purtata 2 ore, nu e murdara sau ca blugii pot fi purtati mai mult de 1 zi... degaba! Eu am 2 cosuri pline la 2 zile... asta e!
sousourel
Postat: Friday, December 11, 2015 8:39 AM

ras ras ras Bucurii, bucurii! Eu am depasit faza de nervi si sunt aici sa va sustincomputerlove

PS Noroc ca inca hainele sunt relativ mici...cand vor fi galiganii de la 1.80 in sus*3...atunci sa vezialcool
kali
Postat: Friday, December 11, 2015 8:47 AM

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14377
sousourel wrote:
PS Noroc ca inca hainele sunt relativ mici...cand vor fi galiganii de la 1.80 in sus*3...atunci sa vezialcool

Crazy

Eu ma tot gandesc si ma rog sa prindem timpul in care vom privi cu indulgenta si nostalgie in urma si toti acesti nervi ni se vor parea fermecatori.coeur
sousourel
Postat: Friday, December 11, 2015 8:55 AM

Da si iarasi da. De fapt, sa stii ca asta ramane...amintirile pozitive. Deja, cand ma uit in urma la anumite evenimente despre care stiu ca la momentul respectiv pareau, asa, nu tocmai lipsite de stresras (legate de experientele impreuna cu copiii), acum imi amintesc clar doar ca a fost frumos sau emotionant, dar oricum, intr-o conotatie pozitiva.coeur
misha
Postat: Thursday, December 17, 2015 4:21 PM

Ei, pai normal ca a trecut...nu reusesc sa raman suparata pe ei, mai ales pe Filip care, cand il certi, vine si te imbratiseaza strans ca sa-l ierti si nici ca-ti da drumul pana nu faci la fel! Tactica, nu gluma! De obicei mai mult o fac pe suparata decat sunt, caci asa cum spuneti si voi, trece repede timpul si maine poimaine se vor desprinde de noi...uff
Maria & Mario
Postat: Saturday, December 19, 2015 9:30 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Cred ca e ~ " sezonul nervilor " ca si mie imi sare mustarul usor si din orice ! Da' si oboseala si alergatura ca in ultimele 3 saptamani mai rar ! Abia astept sa Dorm , sa ignor , sa " tai frunze la caini " ( asta e planul meu pentru sarbatori ! )sic
misha
Postat: Sunday, December 20, 2015 4:03 AM

Oana, spor la taiat frunze la caini atunci! sic
sousourel
Postat: Wednesday, January 6, 2016 11:17 AM

Ma enerveaza faptul ca ma enerveaza cand Casi imi vaneaza cremele lasate aiurea prin casa, le desface si se unge toata. Pe ea si ce mai prinde la mana, de exemplu cuvertura. Si de asemenea ma enerveaza ca iar n-am apa si nu o pot spala. Bine, nu azi, nici maine. Dar nici apoiclosedtopic
misha
Postat: Wednesday, January 6, 2016 2:31 PM

Sousourel, cuvintele cheie 'lasate aiurea' par sa fie rezolvarea ras Mi s-a intamplat si mie de atatea ori, dar cu baiatulcomputerlove ! Vrea fata sa fie frumoasa, ca mami! pupici
marivic
Postat: Wednesday, January 6, 2016 3:10 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13439
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Sousourel ,multi pupici sa treaca supararea...Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss DistanceKiss DistanceKiss Vrei?computerlove
sousourel
Postat: Wednesday, January 6, 2016 3:19 PM

Daaa, Mari computerlove

Misha, stiu ce ziciras Eu am lasat azi de doua ori cremele la indemanaalcool fara sa vreau, desigur. Cand unul vrea una, altul alta, raman lucrurile aiurea puse si cineva profitaras Iar altcineva, mai da cu guraCrazy
bereea
Postat: Friday, January 8, 2016 9:22 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22766
sousourel wrote:
Daaa, Mari computerlove

Misha, stiu ce ziciras Eu am lasat azi de doua ori cremele la indemanaalcool fara sa vreau, desigur. Cand unul vrea una, altul alta, raman lucrurile aiurea puse si cineva profitaras Iar altcineva, mai da cu guraCrazy

Las' ca si a mea a dat un covor cu crema ca sa fie molicel!L-am spalat si ...am strand toate cremele!

Eu sunt suparata pe profesoara de educatie fizica a fiica-mii care i-a pus 6+ pentru activitatea de pana acum. Am un copil care face sport de la 3 ani: inot, atletica, tenis, merge in bicicleta.Ce vrea mai mult?In clasele primare nu au facut mai nimic, fiica-mea nu e capabila sa faca un spagat sau podul de sus.Acum, in prima media, fac atletica . E printre putinii copii din clasa care alearga 1 km fara sa se opreasca ( de fapt, cu mine alearga 3-4 km), isi da interesul pentru tot ce face si ii place.N-ar lipsi de la ed. fizica pentru nimic in lume. De ce nota 6? Atunci ceilalti copii (are niste grasune prin clasa...) au obtinut oare nota de trecere? ( 5 e deja considerat insuficienta)
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed