Ma enerveaza - 10

Options Ma enerveaza - 10
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Postat: Friday, June 21, 2013 11:55 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Nu s-a maritat cumnata sa scapati de ea?!
michi
Postat: Friday, June 21, 2013 12:15 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2009
Postari: 1038
Locatia: romania
Nuuu, si din pacate nici nu am sanse.A fost cuplata cu cineva mai tanar cam cu 15-20 de ani, dar bietul om a fugit mancand pamantul dupa o luna .Asa ca tot eu o sa fiu ,,fericita,,.
ingerash
Postat: Friday, June 21, 2013 6:19 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
michi,pleaca cu sotul si copilul in vacanta undeva si invata sa zici NU!Sambata si duminica e family time!Cumnata isi cam bate joc de voi....
marivic
Postat: Friday, June 21, 2013 7:10 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13439
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Offf,michi,offff.........uff uff uff Vb lui Miha,plecati impreuna undeva si astfel gaseste pe mutu acasa Hilar
monica irimia
Postat: Friday, June 21, 2013 7:28 PM

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1948
marivic wrote:
Offf,michi,offff.........uff uff uff Vb lui Miha,plecati impreuna undeva si astfel gaseste pe mutu acasa Hilar

Subscriu!
bereea
Postat: Sunday, September 1, 2013 5:16 PM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22766
Ma enerveaza de numai pot cand gasesc o reteta care imi place cum arata si cand incep sa citesc ingredientele gasesc plic de frisca, plic cu crema de nu stiu care.Ce prajitura e aia? Plina cu creme facute din prafuri!
fdianamaria
Postat: Sunday, September 1, 2013 7:51 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Din pacate foarte multe retete sunt asa...prafurile si sosurile gata facute si pliiiiine de E-uri ne-a invadat lumea. Eu de cand am facut practica in laboratoarele de cofetarie, NU mai mananc decat facut acasa, de mine sau de ale mele rude. Atat. Sunt oripilata ce se pune azi in mancarea noastra cea de toate zilele NuImiPasa

Pe mine ma enerveaza lipsa de cuvant a oamenilor...te tot duc cu zaharelul si nu inteleg ca in joc sunt banii de care depinzi zi de zi. Am impresia ca unii castiga prea usor banutii, fara munca, fara stres si nu stiu ce e aia sa ai zile doar cu bani de paine si patru guri de hranit uff
bereea
Postat: Monday, September 2, 2013 9:30 AM

fdianamaria wrote:
Din pacate foarte multe retete sunt asa...prafurile si sosurile gata facute si pliiiiine de E-uri ne-a invadat lumea. Eu de cand am facut practica in laboratoarele de cofetarie, NU mai mananc decat facut acasa, de mine sau de ale mele rude. Atat. Sunt oripilata ce se pune azi in mancarea noastra cea de toate zilele NuImiPasa

De cofetarii nu mai spun nimic.Eu vorbesc de renumitele doamne cu bloguri ,adulate de toata lumea (bine, nu generalizez)si care ma socheza cand posteaza retetele.Oare e atat de greu sa faci niste frisca din smantana sau sa faci o crema de vanilie in casa?

fdianamaria wrote:
Pe mine ma enerveaza lipsa de cuvant a oamenilor...te tot duc cu zaharelul si nu inteleg ca in joc sunt banii de care depinzi zi de zi. Am impresia ca unii castiga prea usor banutii, fara munca, fara stres si nu stiu ce e aia sa ai zile doar cu bani de paine si patru guri de hranit uff

Din pacate, e plina lume ade asemenea personaje!
bereea
Postat: Thursday, September 19, 2013 9:57 AM

Ma enerveaza persoanele care isi schimba parerea de 10 ori intr-un minut, persoanele permanent nemultumite Crazy Crazy
fdianamaria
Postat: Thursday, September 19, 2013 6:03 PM

hohot hohot hohot adica persoanele nehotarate, inconsecvente??? E plin...pe cand apuci sa ai incredere ca ati stabilit ceva, ca gata, ati batut palma...pac, iar apare altceva, alta idee, alta parere, alta problema uff uff
Pe mine ma enerveaza azi si ieri si probabil si maine frigul si ploaia de afara. Trecuram de la 30 de grade la 10 dintr-o data si m-a terminat schimbarea asta atmosferica. Si fizic, dar si psihic.
bereea
Postat: Friday, October 11, 2013 10:38 AM

Ma enerveaza ca sunt o proasta! Oare de ce ma incapatanez sa fac bine persoanelor care imi raspund cu rau?Simplu: pentru ca n-am minte in capalcool
roxinthya
Postat: Friday, October 11, 2013 10:47 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
bereea wrote:
Ma enerveaza ca sunt o proasta! Oare de ce ma incapatanez sa fac bine persoanelor care imi raspund cu rau?Simplu: pentru ca n-am minte in capalcool

Sau poate esti o persoana cu suflet bun!angel Cheek Kiss
bereea
Postat: Friday, October 11, 2013 11:13 AM

roxinthya wrote:

Sau poate esti o persoana cu suflet bun!angel Cheek Kiss

computerlove da 'tot trebuie sa ma trezesc...
fdianamaria
Postat: Friday, October 11, 2013 3:45 PM

bereea wrote:
Oare de ce ma incapatanez sa fac bine persoanelor care imi raspund cu rau? Simplu: pentru ca n-am minte in capalcool

Schimba destinatia. Celor care iti raspund cu rau intoarcele spatele pur si simplu si trateaza-i cu indiferenta. Nici macar nu are rost sa-ti mananci energia explicandu-le cu ce gresesc. Gaseste alti oameni care nu te-au dezamagist inca si da-le lor o sansa. S-ar putea sa ai surprize!! Cheek Kiss
Ana
Postat: Saturday, October 12, 2013 2:27 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
bereea wrote:
Tot timpul o sa patesti asa, si tu o stii dejaAngel dar daca poti sa faci un bine, fa-l.pupiciCheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed