Locuri de joaca
Subiectul anterior · Subiectul urmator
lilianadavid
Scris: Wednesday, August 28, 2013 7:04 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 8/28/2013
Bravoo Va recomand cu placere ceva ce merita incercat.Locul de joaca preferat al micutului meu este Zaoplanet,Brasov.Ne-am cam facut un obicei in a merge acolo saptamanal.Au topogane,gonflabile,piscine cu bile si multe altele ceea ce este interesant fata de alte locuri este faptul ca au locuri separate pe categori de varsta ceea ce este bine.Am ramas surpinsi cu cata amabilitate ne trateaza personalul,acolo toti zambesc. Jos este ceva pentru parinti un ambient modern....sotul si cumnatul meu s-au distrat pe cinste la un biliard,noi fetele am jucat darts si ne-am amuzat pe cinste la cinema 7D O "NEBUNIE" ceva ce trebuie incercat.Dupa ce ne-am jucat atat am luat masa tot in incita Zao,este bine daca stai mai mult nu mai este nevoie sa pleci pt a manca oricum deslipesti copii cu greu deacolo mancarea foarte buna ....si mai era ceva interesant Lasertag sau ceva de genul acesta inca nu am jucat dar au fost amabili si ne-au arata si noua ce este si cum arata si am vrea sa incercam pe viitor. Bravo echipa ZAOPLANET.Sunteti la sufletul nostruClap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.