Profil: liliana38
Despre
Utilizator: liliana38
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Saturday, September 27, 2014
Ultima vizita: Sunday, September 4, 2016 10:41 AM
Numarul de postari: 87
[0.01% din toate postarile / 0.03 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau - 3
Postat: Saturday, July 18, 2015 8:01 PM
Buna,din pacate eu am iesit din"joc".Rezultat negativ.A fost prima incercare si ultima pt mine.Doresc mult noroc tuturor fetelor!Ps.Nadia te rog sa ma scuzi ca nu ti'am raspuns.Nu am avut putere.Mult noroc si tie!
Postat: Monday, June 29, 2015 2:47 PM
Am retrimis pe adresa corecta.Am lasat si nr de telefon. Multumesc din suflet tuturor care mi-au adresat incurajari.Am nevoie din plin.Sunt un caz mai atipic, dar stiu ca Dzeu ma va ajuta sa depasesc aceasta etapa a vietii.
Postat: Monday, June 29, 2015 12:48 PM
Hope,am scris pe adresa ta de mail un mesaj.Multumesc.
Postat: Monday, June 29, 2015 12:43 PM
Buna,si eu trebuie sa merg maine la monitorizare,dar din pacate sotul nu se poate invoi de la servici.Am gasit ceva variante de transport, dar fac in jur de 7ore .Geanina, tu esti dib Botosani, ma poti lua si pe mine?
Postat: Tuesday, June 23, 2015 7:51 PM
Cu alb eram imbracata, par lung. .desigur ramane pe data viitoare. Alinus multumesc pt incurajare, sa speram ca va fi bine.
Postat: Tuesday, June 23, 2015 4:50 PM
Buna Hope,multumesc pt sustinere, mult noroc si tie!Cred ca te-am zarit pe sala de asteptare azi.Poate daca vedeam mesajul postat de tine ieri,am fi planuit mai multe.Avem de gand sa te abordez,dar cand m-am intors nu te-am mai gasit.Si noi am semnat contractul azi, dar e pe ciclu natural...atat se poate...Sambata merg din nou.Poate reusim sa ne vedem data viitoare.
Postat: Sunday, June 21, 2015 5:37 PM
Buna fetelor, desi va urmaresc cu regularitate,nu am mai postat nimik pt ca nu prea am ce sa spun.Am inceput in urma cu un an "drumurile"la dna Diana,dar nu am incheiat inca contractul pt ca nu am primit prea multe sanse.Am un amh ffmic si nici cu stimulare s-ar putea sa nu iasa nici un folicul.Oricum in mai,cand am fost la control,am spus dnei Diana ca trebuie sa decidem ce facem.Lasand deoparte faptul ca am o menstruatie neregulata,chiar si la 60 de zile.Acum astept un raspuns de la dna Diana, mi-a venit menstruatia sambata seara, si cel mai probabil ma va chema marti pt eco.Geanina tu pleci luni am inteles? Esti din Bt?
Postat: Sunday, June 7, 2015 12:40 AM
Hope,ma bucur ca esti bine.Ai mai depasit o etapa.Mult succes pe mao departe!
Postat: Tuesday, June 2, 2015 11:03 PM
Hope,am auzit numai lucruri bune de dr Doroftei.Ai incredere.Eu am facut 2 histero cu prof Lupascu.Bafta multa!
Postat: Tuesday, June 2, 2015 8:26 PM
Salutare Hope, cu cine faci histeroscopia?