Profil: levamileva
Despre
Utilizator: levamileva
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Thursday, August 27, 2009
Ultima vizita: Tuesday, May 18, 2010 12:06 AM
Numarul de postari: 52
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Bataia
Postat: Saturday, September 5, 2009 10:04 PM
Si sa las clipele dulci ale iubiri sa ma ocoleasca?Daca doriti sa comunicam idul meu de mesenger este ..... iar adresa de email este ......

Mesaj editat de moderator
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:57 PM
mama lui rik wrote:
Isi bate joc de noi!!!!!!!!!!!!!!!!!bataus bataus bataus bataus bataus bataus bataus bataus bataus bataus tunete tunete tunete tunete

WOOOW!!!!Noooooplans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans plans cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:55 PM
t-mihaela wrote:
Leva tu fa bine si fa telenovele pe alte forumuri ,aici nici macar nu ai drept de inscriere ca esti minora.Sau esti un troll nenorocit oare

Nu scrie ca este interzis de am 12 anisoriplans
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:54 PM
Sor impartit pijamalutele dar daca am telefonas de ce sa nul folosesc?
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:50 PM
nervi angry Le dati dreptate unor parinti ce mor lovit cu bestialitate pt un fapt simplu?....Nu fac nimic raut iubesc si mis iubita!Nu merit ase tratament si pedepse
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:36 PM
t-mihaela wrote:
Bai fetelor, asta face misto de noi , eu nu mai intru pe aici ca-mi pierd vremea.hohot

De nas fi disperata nas intra paiceplans
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:33 PM
Dar ma iubeste nu poate vorbi ase frumusel despre iubire fara a o simti
Postat: Saturday, September 5, 2009 9:32 PM
sorry1 banghead As fi inteles din cuvant nu cred car fi fost necesara bataitatoanerele si mai ales pedeapsa o saptamana fara oraselnervi cel mai cumplit lucru este sa nai parte de computer si alte facilitati obisnuite si mai ales sa nu pot merge la plimbarica sau la cumparaturi
Postat: Saturday, September 5, 2009 6:28 PM
Am zis o minciunica cu privire la varsta caci am crezut ca nu veti fi obiective data fiind situatia cu baiatul.El are 38 de ani si parinti mei nar accepta vorbirea cu el si cred ca nici alte mame nar accepta.Am 12 anisorisorry
Postat: Saturday, September 5, 2009 1:11 AM
cand voi ave telefonasul de la parinti va voi da numarul
si vom vb veti constata atunce de unde mis si ce se petrece nu mis niciuna minciunica