Lenjeria de pat
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andi&Mariuca
Scris: Sunday, August 23, 2009 7:10 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/14/2006
De unde o cumparati? ce modele? ce materiale?

eu caut sa imi cumpar vreo doua seturi noi de lenjerie de pat si nu stiu de unde sa iau ceva de calitate dar care sa nu ma lase leftera... sugestii?
monique
Scris: Sunday, August 23, 2009 10:35 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Draga mea, eu am avut un noroc chior: anut trecut in nov, cand ne.am mutat, am primit de la toata lumea lenjerie de pat cadou de casa noua! In afara de asta, soacra-mea imi trimite periodic din italia lenjerii, dintr-un fel de finet f fin, dragute, iar cele pt patul alexandrei sunt chiar frumusele. Dupa ce ma externez promit sa pun si pozici. Nu de alta, dar la ora asta ar tb sa.ti fac poze cu oamenii pe lenjerie!ras Obosita familie mai am.
In alta ordine de idei am cautat si eu sapt trecuta sa iau una mai calumea sa i-o trimit unui coleg ca si cadou de nunta, dar in afara de niste chestii oribile, proaste calitativ si urate ca model nu am gasit nimic. Si astea costau 1,6-3 mil. A, am vazut ceva suuuper dragut dar costa 4,6 mil
Doamne... iarta-ma...
ingerash
Scris: Sunday, August 23, 2009 11:34 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Waw ce pret!scratch what what what eu cumpar lenjerie pana in 24 lire si daca cumpar una primesc inca una gratuit.flowers Sunt multumita si ca materialthumright
monique
Scris: Monday, August 24, 2009 12:25 AM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
inger7 wrote:
Waw ce pret!scratch what what what eu cumpar lenjerie pana in 24 lire si daca cumpar una primesc inca una gratuit.flowers Sunt multumita si ca materialthumright

Ingerash, probabil as gasi si eu la un pret acceptabil(50ron) dar nu am garantia ca va mai avea culoare dupa spalat si aceleasi dimensiuni, sau ca nu ma trezesc dimineata zgariata!ras
Andi&Mariuca
Scris: Monday, August 24, 2009 7:27 AM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
stiu ca sunt scumpe si oribile!uff

am cautat pe net si am gasit ceva siteuri cu modele, unele chiar frumoase, cu preturi de la 100-300 ron insa nu stiu cat de ok este materialul pana nu vad eu ochii mei si nu pun eu manuta.

am zis ca o sa bat nitel supermarketurile sa vad ce si cum. poate gasesc ceva totusi.
ingerash
Scris: Monday, August 24, 2009 8:23 AM
Nivel

monique wrote:

Ingerash, probabil as gasi si eu la un pret acceptabil(50ron) dar nu am garantia ca va mai avea culoare dupa spalat si aceleasi dimensiuni, sau ca nu ma trezesc dimineata zgariata!ras

hohot hohot hohot Am avut asa surprize in Romania,soacra imi facuse pentru copii o lenjerie cu material tare dragut,cu catelusi,si dupa prima spalare,materialul intrase intr-o parte la apa si in cealalta parte se lalaisehainoroc ,iar de culoare nu mai zic,disparea treptat la fiecare spalat.
roxy_oxxy
Scris: Monday, August 24, 2009 8:49 AM
Nivel

Inregistrat: 6/11/2008
hohot hohot Inger am primit si eu de la soacra mea la nunta o lenjerie cu catelusi (de doua persoane normal)... dupa prima spalare lenjeria a devenit de o persoanahohot hohot hohot .....
ingerash
Scris: Monday, August 24, 2009 8:55 AM
Nivel

roxy_oxxy wrote:
hohot hohot Inger am primit si eu de la soacra mea la nunta o lenjerie cu catelusi (de doua persoane normal)... dupa prima spalare lenjeria a devenit de o persoanahohot hohot hohot .....

hohot hohot hohot Cred ca era din acelasi materialhohot hohot hohot hohot
KRYS85
Scris: Monday, August 24, 2009 10:08 AM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
Inger,Roxxy cred ca de ce erau primite de la soacre!!!!

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot
roxy_oxxy
Scris: Monday, August 24, 2009 10:32 AM
Nivel

inger7 wrote:

hohot hohot hohot Cred ca era din acelasi materialhohot hohot hohot hohot

hohot hohot hohot Cred ca s-au vorbithohot hohot hohot

roxy_oxxy
Scris: Monday, August 24, 2009 10:33 AM
Nivel

cristina85 wrote:
Inger,Roxxy cred ca de ce erau primite de la soacre!!!!

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot

da si cel putin a mea (soacra)... s-a gandit ca nu mai am nevoie de lenjerie pe jumatatea mea de pathohot hohot ... sau poate era la reduceresic sic
cristinaflorina
Scris: Monday, August 24, 2009 11:22 AM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2008
Am primit si eu la nunta o groaza de lenjerii unele mai bune altele mai proaste dar am primit una din italia care sincer nu am desfacut-o dar va pun o poza la cum arata asa in poza ei.

ingerash
Scris: Monday, August 24, 2009 11:39 AM
Nivel

roxy_oxxy wrote:

da si cel putin a mea (soacra)... s-a gandit ca nu mai am nevoie de lenjerie pe jumatatea mea de pathohot hohot ... sau poate era la reduceresic sic

Sau era destinata doar fiului ei,sotului tau ori sa va apropriati si mai mult,adica sa dormiti imbratisaticoeur :018: hohot hohot hohot

Cristina,pare fabricata in china,nu stiu cat este de calitate.
cristinaflorina
Scris: Monday, August 24, 2009 12:17 PM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2008
inger7 wrote:

Cristina,pare fabricata in china,nu stiu cat este de calitate.

Este cumparata de persoana care mi-a dat-o din italia, pentru ca ea acolo locuieste. Chiar o sa o desfac sa vad cum se prezinta.Am vazut si eu simbolul din stinga jos acum chiar m-ai facut curioasa alcool fool
Rody
Scris: Monday, August 24, 2009 12:49 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Sa stiti ca sunt lucruri bune din China.Asta nu inseamana ca tot cei fabricat in China este de proasta calitate.La mine o lengerie de buna caliatate costa cam intre 60 si 120 euro.Asa ca eu astept intodeauana reducerile si le iau la juma de pretdance dance dance
Atentie mare fetelor,sunt lengeri super bune si ieftine,si lengeri de te costa de te rupe,insa la prima spalare se fac varza.In concluzie trebuie intrebat in stanga si in dreapta ce si cum!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.