Lecturile copilariei - help!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Scris: Monday, November 5, 2007 8:06 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Caut de cateva zile Lecturile copilariei - clasa a IV. Am nevoie de ele repede, am gasit pe net dar livreaza abia intr-o saptamana. Please help! stiti undeva in Iasi la ce librarie as putea gasi cartea? ma refer la librariile de cartier, cele ale sedcom sau altele private, eu am cautat in librariile mari si in cele apropiete de mine, nu am gasit nicaieri pt clasa a IV a. Andrei are de citit pt scoala de acolo si are termen. Ar fi deja a 2 lectura necitita. Please heeelp!hail hail hail hail hail hail hail
MNiko
Scris: Monday, November 5, 2007 9:11 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
mariuta wrote:
Caut de cateva zile Lecturile copilariei - clasa a IV. Am nevoie de ele repede, am gasit pe net dar livreaza abia intr-o saptamana. Please help! stiti undeva in Iasi la ce librarie as putea gasi cartea? ma refer la librariile de cartier, cele ale sedcom sau altele private, eu am cautat in librariile mari si in cele apropiete de mine, nu am gasit nicaieri pt clasa a IV a. Andrei are de citit pt scoala de acolo si are termen. Ar fi deja a 2 lectura necitita. Please heeelp!hail hail hail hail hail hail hail

Mariuta, dar la biblioteca scolii el nu gaseste sa le imprumute? Sau tu la biblioteca orasului?
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, November 6, 2007 6:18 AM
Nivel

La biblioteca scolii nu mai exista de mult, luata de alti copilasi mai iuti de picior, care nu asteapta mura-n gura de la mami.
De biblioteca orasului nu m-am gandit pupici , dar avand in vedere ca ii trebuie mereu, cam o data la 2 saptamani ar trebui sa pun monopol pe carte.
MUltam de idee, oricum e o solutie temporarapupici
MNiko
Scris: Tuesday, November 6, 2007 4:26 PM

mariuta wrote:
La biblioteca scolii nu mai exista de mult, luata de alti copilasi mai iuti de picior, care nu asteapta mura-n gura de la mami.
De biblioteca orasului nu m-am gandit pupici , dar avand in vedere ca ii trebuie mereu, cam o data la 2 saptamani ar trebui sa pun monopol pe carte.
MUltam de idee, oricum e o solutie temporarapupici

Mariuta, poate o gasesti acum cand ii trebuie urgent si o comanzi pe net unde spunei ca ai gasit-o pt restul timpului.
Lilly of the valley
Scris: Thursday, November 15, 2007 7:46 PM
Nivel

Am gasit cartea la un anticariatyes . In librarii nu as fi avut nici o sansa, e o editie veche, pe care editura nu o va mai reedita. Acum alta editura se ocupa de aceste lecturi.
MNiko
Scris: Thursday, November 15, 2007 9:36 PM

Ma bucur ca ati gasit cartea cautata. Spor la citit.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.