Profil: laura31
Despre
Utilizator: laura31
Nivel: Grupa mica
Statistici
A intrat: Thursday, November 11, 2010
Ultima vizita: Wednesday, November 19, 2014 9:52 PM
Numarul de postari: 160
[0.02% din toate postarile / 0.04 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: concurs nr 38 ,,in asteptarea primaverii,,
Postat: Monday, February 24, 2014 8:49 PM
frumoasa buburuza! spor la lucru in continuare!newclap
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Wednesday, February 19, 2014 8:47 PM
Cu placere!
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Saturday, February 8, 2014 4:20 PM
Buna, fetelor, am revenit!
Am intarziat putin, dar rezultatul votului vostru este urmatorul:
locul I (cu coronita) si 7 voturi Cristina
Locul al II-lea (cu felicitarile de rigoare) Irish
Felicitari participantelor si astept de la Cristina un mesaj cu adresa pentru premiu.
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Monday, February 3, 2014 4:22 PM
1 vot deja, haideti fetelor, curaj!
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Sunday, February 2, 2014 9:11 AM
Buna ziua!
Cum nimeni nu a mai postat nimic, va prezint creatiile pentru concurs:
In consecinta votul va incepe maine 3.02. 2014 si va dura pana vineri 7.02.2014.
Start vot!
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Saturday, February 1, 2014 10:17 AM
Buna!
Conform planului astazi s-a terminat concursul. Pana in prezent avem numai doua participante, Cristina si Irish. Ce ziceti sa mai asteptam putin sau sa trecem la vot? Astept opinii...
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Thursday, January 30, 2014 9:53 AM
Multumesc mult! Astept explicatiile!
Haideti, fetelor, maine ar trebui sa se incheie concursul. Mai are cineva nevoie de putin timp?
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Tuesday, January 28, 2014 5:36 PM
Irish, ai cumva o schema? Parca m-ar tenta.
Subiect: Creatiile mele
Postat: Sunday, January 26, 2014 5:37 PM
Felicitari!Bravoo Bravoo Bravoo
Subiect: Concurs nr.37: A venit iarna
Postat: Sunday, January 26, 2014 5:34 PM
Bravo!