Profil: kea288901
Despre
Utilizator: kea288901
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Sunday, February 16, 2014
Ultima vizita: Tuesday, April 22, 2014 12:55 PM
Numarul de postari: 2
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Detergenti pentru masina de spalat automata
Postat: Monday, February 17, 2014 3:04 PM
Incercarea nu e de a face reclama ci de a impartasi o experienta. Buzzstore nu te obliga sa faci reclama ci te indeamna sa iti dai cu parerea, indiferent daca e buna sau nu. Eu am folosit Tide pudra inainte de campania Persil si trebuie sa recunosc ca Persil gel e mult mai bun. Mie imi place parfumul, si l-am folosit fara balsam, miroase a haine curate, nu e intepator si cel mai important, a curatat pete pe care Tide nu a reusit sa le curete, culme, la temperatura mai mica. Ambalajul e ergonomic si usor de folosit, in concluzie, sunt multumita :)
Subiect: Detergenti pentru masina de spalat automata
Postat: Sunday, February 16, 2014 11:25 AM
Am participat si eu la campania Buzzstore pentru Persil Expert Gel. E adevarat ca la inceput am fost sceptica. Parintii mei au fost chimisti intr-o fabrica de detergenti si imi povesteau cum toti detergentii au aceleasi ingrediente de baza dar cu parfumuri diferite. Asadar, cand am primit coletul, am pus la spalat o bluza cu o mare pata de ulei, pe care detergentul meu obisnuit, pudra, nu a reusit sa o dovedeasca. Spre surprinderea mea Persil Expert a scos pata. Nu fac reclama, dar adevarul e adevar. Mai apoi, uitandu-se pe ingrediente, mi-au explicat si parintii mei ca Persil are o enzima in plus, lucru care il face mai puternic :)
Incercati-l si voi, nu ma credeti pe cuvant :p