Jucarii pentru afara.

Options Jucarii pentru afara.
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Maria & Mario
Postat: Friday, February 9, 2007 12:27 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Jucarii pentru afaraa !

taki
Postat: Friday, February 9, 2007 12:37 PM

Nivel: SMARALD

Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Da, sunt frumoase, dar pentru cei care stau la bloc? uff plans plans plans

Poate ceva foarte usor de impachetat si cand mergem in parc sa o luam cu noi?! scratch oare uff
ira_tgr
Postat: Friday, February 9, 2007 12:40 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
taki wrote:
Da, sunt frumoase, dar pentru cei care stau la bloc? uff plans plans plans

Poate ceva foarte usor de impachetat si cand mergem in parc sa o luam cu noi?! scratch oare uff

ai dreptate iubita, chiar ma gandeam ca oricat de mult as fi incercat sa impachetez casuta aia din lemn cu etaj, nu cred sa-mi incapa in poseta hohot hohot hohot hohot hohot
Maria & Mario
Postat: Friday, February 9, 2007 12:44 PM

Deci sa nu va mai arat ? poate la bunici la curte, la tara ..... oare Mai pun cateva si gata. uff

ira_tgr
Postat: Friday, February 9, 2007 12:48 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
[quote=Maria & mami]Deci sa nu va mai arat ? poate la bunici la curte, la tara ..... oare Mai pun cateva si gata. uff

quote]

maria sper ca nu te superi, nu?
din contra imi place mult... ma inspir...
poate imi fac pe balcon ceva de genul asta pt. la vara cand o veni Sasalici la noi in vizita... sa stea cu capsu' ca 2 domnisoare, ca o cescuta de ceai... bine , mai intii tre sa inchid balconul hohot hohot
taki
Postat: Friday, February 9, 2007 12:50 PM

Nivel: SMARALD

Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Oana, pune poze ca nu stii de unde-mi vine inspiratia!

Uite, de exemplu, masinuta aia este foarte buna ca sa o iau in parc! Cred ca am sa o pun la pachet pt Ro! cool

TatyKS
Postat: Friday, February 9, 2007 12:56 PM

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Super casutele...o sa ii arat tatalui meu pentru ca vrea sa ii faca Karinei o casuta la ei la curtepupici
cute_babies_of_mine
Postat: Friday, February 9, 2007 1:16 PM

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
De kestia cu leagane, putin mai simpla si cu topogan, ne bucuram si noi la verisori!yes Sunt extraordinare pentru cei ce stau la curte. Chiar ieri am experimentat o masinuta, lansata de pe o pista gen topogan, dar cu o panta foarte mica. Ne-a placut!!!

crista
Postat: Sunday, February 11, 2007 3:39 PM

Intrat: 1/27/2007
Postari: 1849
super jucarelele Maria & mami thumright cool sa aiba parte Maria de ele in continuare si sa se joace fericita flowers flowers flowers

sincer si noua ne-ar placea sa avem asa de multe si frumoase, dar curtea noastra e cam micauff nu prea am avea unde sa le punem. deocamdata suntem si prea mici, o sa mai facem ceva achizitii cand mai crestem un pic si o sa vina si caldura yes yes yes
mihaela75
Postat: Sunday, February 11, 2007 11:18 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Faine dar tre sa-mi iau casa in padure sau in the middle of nowhere ca sa am atata terenplans Casele din inima orasului au curtea mica...am vazut niste case mai departe cu curti de faceai teren de golfcyclops Daca reusim sa luam casa cu curte cat de cat mare o sa iau si eu minunatii dinastea, nu numai pt fete ci si pt minesic
Maria & Mario
Postat: Sunday, February 11, 2007 11:20 PM

Nu le avem nici noi. ras Dar studiem piata, facem studiul curtii, care nu e nici ea mare si vom alege ceva util si educativ , sa ii dau drumul afara, sa scap de ea hohot , sa imi pot bea cafeaua in liniste ! Cu voi ! yes
monachris05
Postat: Monday, February 12, 2007 4:40 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 9/28/2006
Postari: 581
Oana, si mie imi plac toate jucariile pe care le-ai postat...ne gandeam sa cumparam si noi o casuta, ceva sa punem nisip...dar cred ca la anul vom face treaba asta, ma gandeam ca e totusi prea mic Christian...dar imi place casuta din lemn la nebunie, si cred ca si copiilor...yes
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed