
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 3/2/2010 Mesaje: 296
| [quote=timea]
tot Thomas...acum tot gasesc... timea attached the following image(s):

|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/25/2008 Mesaje: 2187
| Si m-am distrat... Cu o bufnita si-o matza. Matza mi s-a parut bestiala. Si se face asa usor... zaza_ attached the following image(s):
       
|
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/3/2008 Mesaje: 1467
| ce ingenioasa e mata! Ce dimensiuni au piesele din care ai facut-o? |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/25/2008 Mesaje: 2187
| Sunt mici, si depind si de ata pe care o folosesti. Pentru corp am facut 24 de ochiuri de lant, pe inaltime de 32 randuri, capul - am inceput pe 14 ochiuri de lant, am mers 8 randuri si apoi am scazut de-o parte si de alta in 4 randuri pana am ajuns la 7 ochiuri si am crescut iar. Coada am facut-o din 6 ochiuri. Matza verde e lucrata cu bumbac, dar mai subtirel, ca cel pentru mileuri. Si e mititica, are vreo cinci sase centimetri. Cealalta e din farfale pus in trei si e un pic mai mare. |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 6/17/2011 Mesaje: 46
| Vaiiii... ce frumoasa-i pisica Sper ca nu te superi daca-ti fur ideea |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/3/2008 Mesaje: 1467
| Multumesc! |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 8/5/2012 Mesaje: 315
| bire.anamaria wrote:dana sunt super carucioarele astea facute la un trusou pentru botez unde se poate pune suzeta am gasit si eu unul Doamne ce am cautat zile intregi astazi am gasit din intamplare. |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 3/2/2010 Mesaje: 296
| super matza |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/25/2008 Mesaje: 2187
| g_miha73 wrote:Vaiiii... ce frumoasa-i pisica Sper ca nu te superi daca-ti fur ideea
Ai, nuuuu! Ca si eu am furat-o de la altii. |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/25/2008 Mesaje: 2187
| Am mai mesterit o jucarea, cred ca se preteaza a fi facuta cu gramada si folosita de sarbatori. Si pentru cine s-a saturat de bureteii de la casti... exista si alte optiuni
zaza_ attached the following image(s):
   
|
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 2/9/2011 Mesaje: 594
| Ce haioase sunt{Pisicuta si bufnita}, te-ai distrat chiar. |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 5/6/2011 Mesaje: 3280
| Zaza, tu chiar faci minunatii. felicitari pentru toate |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 10/20/2011 Mesaje: 433
| zaza_ wrote:Am mai mesterit o jucarea, cred ca se preteaza a fi facuta cu gramada si folosita de sarbatori. Si pentru cine s-a saturat de bureteii de la casti... exista si alte optiuni
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/25/2008 Mesaje: 2187
| Multumesc pentru aprecieri. Si am mai jucarit un pic. zaza_ attached the following image(s):
  
|
|
|
|