joaca cu parintii

Options joaca cu parintii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ellya
Postat: Wednesday, July 7, 2010 11:07 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Vi sa intamplat ca,copilul vostru sa nu vrea sa se joace cu tatal lui,decat atunci cand are chef,in rest il respinge?Ce ati facut,ca eu incep sa-mi pierd rabdarea cand vad ca Deyuta nu vrea sa vorbeasca cu el sau sa se joace.
Sa nu credeti ca este rau,din contra ii face toate poftele,o duce in parc si mai mult o cert eu decat el.Credeti ca daca el a lucrat si eu am stat 3 ani cu ea,are mare importanta?
g_nicoleta2000
Postat: Wednesday, July 7, 2010 4:37 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Ellya, stim cum este. Alexandra avea aceeasi maniera de a colabora cu tati, doar cand avea chef asa ca ne-am muncit sa inteleaga ca tati este pretios si nu-l putem "utiliza" doar cand ne place noua. I-am lasat mai mult timp singuri, doar ei doi, asa s-au descoperit mai bine. Oricum in mintea ei exista un clasament a membrilor familiei si daca mami este tot timpul pe locul 1 tati urca sau coboara in functie de cat timp petrece cu ea.
Fluturas
Postat: Wednesday, July 7, 2010 5:11 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9768
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
s-a intamplat si se mai intampla si la noi si am cautat sa petreaca mai mult timp impreuna,pentru prima data seara inainte de a adormi aproximativ o ora stateam toti 4(lukas deja dormea) sa ne "chinuim".au fost atat de incantati,mai ales de prezenta lui tati,pe urma ceva gimnastica cu tati,l-am implicat si in cititul de o poveste seara.pe darius il mai lua la pescuit cu el.copii au fost super incantati si am vazut ca pentru ei si tati este important chiar daca ei nu tot timpul au chef de el
t-mihaela
Postat: Wednesday, July 7, 2010 5:43 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Vai ce jenant si dureros este, cum intra al meu in casa ,obosit si fara vlaga de la munca Arti se ascunde dupa mine " NU, tati, nu ,pleaca de aici" zici ca e copil maltratat hohot Of.Isi revine pe parcursul serii dar tot e naspa sa vezi asa ceva .
ellya
Postat: Wednesday, July 7, 2010 5:58 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Nu stiti ce ma bucur sa aud ca se intampla si la altii.Ma gandeam cateodata ca nu suntem parinti buni.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed