Profil: jessica
Despre
Utilizator: jessica
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Sunday, November 20, 2011
Ultima vizita: Wednesday, September 16, 2015 9:54 PM
Numarul de postari: 17
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Vreau sa slabesc! - 3
Postat: Thursday, October 31, 2013 3:23 PM
eu am inceput sa alerg cam 30 min macar o data la 2 zile ca tre sa scap de ceva kg macar 5 depuse pe burta si copse.
Subiect: Aplicatii pentru caciulite si palariute
Postat: Monday, January 16, 2012 11:48 PM
Multumesc frumos.computerlove
Subiect: Aplicatii pentru caciulite si palariute
Postat: Friday, January 13, 2012 9:45 PM
dana_na wrote:
Sper sa va placa, unele sunt mai mari si cred ca pot fi aplicate pe bluzite, rochite...
foarte frumoase toate
eu am terminat de curand pijamaua pentru baietelul meu,uitati-va ce i-am aplicat pe bluza,ce parere aveti,a iesit bine?
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 1
Postat: Thursday, December 15, 2011 11:57 PM
vreau sa va arat ce am facut eu in seara asta pentru fiul meu dar nu stiu cum sa pun o poza,ce ar trebui sa fac?
Subiect: lucruri facute de mine flori1972
Postat: Monday, November 28, 2011 2:13 PM
flori1972 wrote:
maria multumesc mult pupici
frumoase frumoase,complimenti .Cat timp ita ia sa faci o caciulita?
Subiect: Intarcarea
Postat: Wednesday, November 23, 2011 2:45 PM
Mi-am intarcar baietelul Edoardo de la 10 luni din disperare,era mereu prins de sanul meu si sugea nu glumea,a ajuns sa doarma cu sfarcul in gura si daca il trezeam nu mai adormea ca seamana cu mine ,adik se trezeste si la cel mai mic zgomot.A fost usor sa-l intarc chiar nu ma asteptam ,nu prea a plans,a fost mofturos dar i-a trecut destul de repede,asa a inceput sa si manance ce-i pregateam si a acceptat insfatsit biberonul,nu a avut niciodata suzeta ca nu a vrut-o.Mai am o problema care ar trebui s-a rezolv,doarme cu noi in pat si nu a fost chip sa-l invat in apatutul luisorry1 ,il adormeam in brate si cand vroiam sa-l pun la locul lui se trezea,noaptea la fel,daca nu ma simte langa el se trezeste ca ma cauta cu piciorusele.pupici
Subiect: Ce mananca astazi copilul meu? III
Postat: Monday, November 21, 2011 12:31 PM
Asa e am noroc ca doarme dar trebuie sa iu si eu langa el ca de nu se trezeste,ma cauta cu piciorusele si cand doarme,cateodata il mai pacalesc dar dupa un timp il aud cum plange si ma uc la el,asa m-am obisnuit ca sa stau langa el si aprind lumina de pe noptiera( ca trag jaluzelele ziua asa doarme bine nu are frica de intuneric)si mai crosetez cate ceva sau ma uit pe computer,ma adaptez ce sa fac dar cateodata(mai mereu)doarme peste mine si trebuie sa am grija sa-l mut and doarme bustean.Noaptea bea mult lapte,ii cumpar lapte anume pentru copii cu vitamine ,l-am alaptat pana la 10 luni si multumesc lui D-zeu aveam destul dar am incetat sa-i mai dau de disperare,era tot timpul la sanul meu,acum ii cumpar si...mai bine ii dadeam de la san ca era mai ieftin :D
Postat: Monday, November 21, 2011 12:14 AM
Citeam mesajele voastre si va spun sincer ca ma minunez,baietelul meu Edoardo dorme pana tarziu dimineata 9.00 si seara merge devreme la culcare,cateodata chiar si la 19.30. Doarme si dupa pranz 2 ore.Copii vostri sunt mai mari?Al meu are doar 15 luni,cred ca e normal sa doarma asa mult,voi ce parere aveti?E un copil energic ,vesel,destul de atent in ceea ce face ,in general e cuminte,un baietel bun,sunt o norocoasa. ras
Postat: Monday, November 21, 2011 12:04 AM
Copilul meu e alergic la ou,fructe galbene care contin ceva care nu ii prieste,branza,asa ca nu am prea multe optiuni in ceea ce priveste alimentatia lui,noroc ca mananca supe,carne.Pediatra lui imi tot spune ca trebuie sa incerc mereu,in portiun mici aceste alimente sa vad daca i-a trecut alergia care ar trebui sa dispara in timp.Prima data cand i-am dat ou am crezut ca lesin cand am vazut ce erutie i-a iesit.Pestele il mananca,am vazut chiftele de peste,care e reteta,cred ca ar trebui sa incerc-Ciao
Subiect: Modele pentru crosetat
Postat: Sunday, November 20, 2011 11:44 PM
Buna seara doamnelor,eu sunt nou venita pe acest forum, va multumesc ca m-ati primit printre voi si indraznesc sa va cer un sfat,o parere,o schema pentru unul dintre modelele de gentute crosetate in forma de animale pentru fetite.Am incercat sa fac ceva dar nu mi-a reusit,imi doresc mult sa gasesc o diagrama,un desen asa poate mi-ar iesi. https://picasaweb.google.com/108412609381528378720/CuteCritterPursesToCrochet Multumesc.