Profil: Irinka88
Despre
Utilizator: Irinka88
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Saturday, June 18, 2016
Ultima vizita: Friday, August 5, 2016 3:52 PM
Numarul de postari: 19
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau - 4
Postat: Friday, August 5, 2016 3:52 PM
Tanti,mult succes,Melisa si Elenis voua curaj si noroc.
Postat: Tuesday, July 26, 2016 10:59 AM
Irinka88 wrote:

tanti a fost 94 primu am repetat si crescut bine ca am avut scurgere.La uzi a fost gemeni unul dupa a oprit dezvoltarea si acuma e unul.Numai dr diana a vreut sa ma ajute altii spuneau ca trebue donori,eu chiar am problema cu ovarele,am ramas aproape cu nimica.Drept ca a spus ca am sanse tare mici si numai ca sint tinara face sa lupt.numai bine tie

la mine au fost mai multe incercari,embrioni slabi putini ori deloc dar am mers inainte si slava domnului am reusit.Retraesc sa nu perd sarcina,ca embrionii au fost slabuti dar sper sa fie cu bine, am ajuns la 8saptamini.
Postat: Tuesday, July 26, 2016 10:49 AM
melisa tu alegi.mergi si vorbeste cu citiva doctori si vei simti unde vrei.Eu am ales dr Diana si numi pare rau,invers ii multumesc in toata minuta.Sa fie cu noroc
Postat: Tuesday, July 26, 2016 10:44 AM
Tanti86 wrote:
[quote=Irinka88]Fetele ??va cuprind cu drag.am fost azi la uzi si bebe creste si se bate inima acum e unu da puternic.dr diana a spus ca deja sansa ca se va naste e 80procente.sintem tare bucurosi am avut mare noroc si noroc si de dr diana ca ma sustinut sa merg inainte cred ca nici ea nu prea credea in mare succes cu sanse la zero.victoria eu nu stiu de el nimica concret tu fa unde crezi dar sa stii ca principalul e laboratorul de embrioni si nu doctorul dr diana tot imi dpunea asta si mia spus de citeva ori ca stie precis ca emriologist si bun ca la medpark nui da eu stiu precis ca ea nu amageste.unde nu te duci ai numai sansa depinde mult si de embrionii nostri.eu iti doresc numai succes di din prima[/

Felicitari si sanatate multa sa aveti!!!!!! Din a cita incercare sa primit? Si cind ai dat HCG cita a fost prima oara???

tanti a fost 94 primu am repetat si crescut bine ca am avut scurgere.La uzi a fost gemeni unul dupa a oprit dezvoltarea si acuma e unul.Numai dr diana a vreut sa ma ajute altii spuneau ca trebue donori,eu chiar am problema cu ovarele,am ramas aproape cu nimica.Drept ca a spus ca am sanse tare mici si numai ca sint tinara face sa lupt.numai bine tie
Postat: Friday, July 22, 2016 6:23 PM
Ertare de greseli scriu in graba.va cuprind
Postat: Friday, July 22, 2016 6:21 PM
Fetele ??va cuprind cu drag.am fost azi la uzi si bebe creste si se bate inima acum e unu da puternic.dr diana a spus ca deja sansa ca se va naste e 80procente.sintem tare bucurosi am avut mare noroc si noroc si de dr diana ca ma sustinut sa merg inainte cred ca nici ea nu prea credea in mare succes cu sanse la zero.victoria eu nu stiu de el nimica concret tu fa unde crezi dar sa stii ca principalul e laboratorul de embrioni si nu doctorul dr diana tot imi dpunea asta si mia spus de citeva ori ca stie precis ca emriologist si laboratorai bun ca la medpark nui da eu stiu precis ca ea nu amageste.unde nu te duci ai numai sansa depinde mult si de embrionii nostri.eu iti doresc numai succes di din prima
Postat: Saturday, July 9, 2016 7:20 PM
Am noutati nu prea bune azi am vazut inima numai la unul.al doilea nu se mai dezvolta.acum voi face uzi abea peste 2saptamini.tare am frica.nu mia dat alte medicamente a spus tot asa sa continui
Postat: Sunday, July 3, 2016 4:14 PM
Oly28 wrote:

Felicitari sa fie intr-un ceas bun.La mine toxicoza a fost chiar de la inceput dar poate vei avea norocul sa treci peste fiecare organism e diferit si fiecare sarcina e diferita.
multumesc tare retraesc sa nu am perdere sper caut cum sa ma iau sa ma linistesc
Postat: Sunday, July 3, 2016 3:52 PM
madalina88 wrote:
Corina iti inteleg grijile, dar eu mi-as fi dorit sa am sansa sa fac fiv cu embrioni congelati, imi par mai mari sansele de reusita. In ultima perioada am citit de mai multe cazuri de obtinuta prin transfer de embrioni congelati. Stai linistita si nu te gindi la rau acum, nu ai motive. Cu putin noroc si ajutorul Domnului sper sa reusesti.
te rog sa gasesti puteri si iti doresc tot norocul din lume.e tare greu stiu tare bine
Postat: Sunday, July 3, 2016 3:48 PM
Oly28 wrote:

Buna Corina sfatul meu e sa asculti de doamna Diana la mine gemenii sunt din embrioni congelati si la fel inainte de transfer am dat analiza progesteronului si a iesit bine si am facut transferul.Da te cred si iti doresc din tot sufletul sa ramii insarcinata indiferent cu toxicoza sau fara important sa simti aceasta bucurie enorma.nu voi uita niciodata ziua cind am primit apelul de la D-na Diana si aveam frica sa raspund apoi mi-am luat inima in dinti si noutatea sunteti insarcinata Doamne nu pot descrie in cuvinte ce am simtit atunci aveam impresia ca e un vis si nu se poate intimpla cu mine asa bucurie noi am asteptat aceasta minune 8 ani esecuri lacrimi depresii etc. cred ca doar cele care am trecut stim ce inseamna.chiar si acum imi pare un vis ca se intimpla cu mine si ii multumim lui Dumnezeu si Doamnei Diana ca a avut rabdare cu noi.
Iti doresc rabdare putere stiu ca e greu dar e posibil.majoreta
oly eu nu simt deloc nimica cind a inceput toxicoza la tine?