IoanaOlo

Profil: IoanaOlo
Despre
Utilizator: IoanaOlo
Nivel: Grupa mica
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Tuesday, November 19, 2019
Ultima vizita: Wednesday, November 25, 2020 10:22 AM
Numarul de postari: 156
[0.02% din toate postarile / 0.42 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul mamicilor incepatoare - 13
Postat: Saturday, October 17, 2020 7:21 AM
Multumesc fiecareia in parte pentru raspunsuri. Uneori este laptele proaspat, alteori este laptic branzit. Il tinem sus dupa fiecare masa, doar ca da foarte rar aerul afara. Cat despre medicul pediatru, în contextul pandemiei, prima vizita acasa nu se mai efectueaza. Sânul il ?in ?i eu, dar nu vrea sa traga deloc, mai mult se alinta. Încă nu am încercat și cu mameloane, azi il trimit pe soțul la farmacie.. Am încercat ?i sa îl scot cu pompa lapticul, doar ca nu vine cu presiune, doar picura. O sa încerc zilnic sa îl atasaz la San ?i sa scot?i cu pompa, din pacate cred ca în zadar,dar nu renuntam.

Subiect: Clubul mamicilor incepatoare - 13
Postat: Friday, October 16, 2020 4:30 PM
Buna ziua mamici. Ma alatur si eu voua, cu un gandacel pe nume Fabian. As avea nevoie de un sfat, daca puteti sa ma ajutati. Din pacate sânul meu nu prea ?i-a format înca sfarcul, ma chinui deocamdata sa mulg cu pompa ?i sa il formez. Pana atunci dau formula bebelului (milumil nr. 1,asa am primit ?i la spital). Dupa ce mananca, aproape de fiecare data, vomita o cantitate destul de consistenta de laptic. Sau se mai intampla se vomite dupa trezire(daca nu a vomitat înainte). Un sfat sau macar o parere despre ce ar putea sa fie?

Subiect: Gravidutele noastre dragi - 58
Postat: Wednesday, October 14, 2020 5:02 PM
Va las si eu o poza cu minunea noastra. computerlove

Postat: Tuesday, October 13, 2020 4:03 PM
Felicitari Mihaela. Sa fiti sanatosi si cuminti.Tie iti doresc recuperare usoara, iar lui Filip ii doresc multe bucurii alaturi de minunatii sai parinti. Te imbratisez cu drag.

Postat: Monday, October 12, 2020 4:35 AM
Buna dimineata burtici. Noi am venit pe lume în 11.10.2020,la ora 20.48. Fabian este numele meu, m-am nascut cu 4.200 gr ?i 58 cm. Totul este foarte bine. Va imbratisez cu drag.

Postat: Thursday, October 1, 2020 10:51 AM
freya1 wrote:
Ioana, tinem pumnii, poate veni oricand bebe de acum computerlove

Doamne ajuta, nu vreau sa par niciun, dar abia a?tept sa vina. Îmi e din ce in ce mai greu sa ma misc sau sa mai fac una alta. Sunt imensa Lol.

Postat: Thursday, October 1, 2020 10:16 AM
Mihaela14 wrote:
IoanaOlo tu înca nu ai vesti? pupici

Noi inca suntem in a?teptare. Totul este în parametrii, doar ca lui bebe ii place mult in burtica ?i se lasa asteptat. Viu cum sunteti? Te imbratisez computerlove
P. S saptamna 40, nu 41 ca în ticket.

Postat: Sunday, September 27, 2020 8:40 PM
DXC sunt cu gandul la tine si asteptam vesti. Te imbratisez computerlove

Postat: Monday, September 21, 2020 1:18 PM
Burrtici si mamici, as avea nevoie de o lamurire. Oare sa pun în bagajul pt nastere si sticluta ?i suzeta?

Postat: Thursday, September 17, 2020 10:19 PM
Mgeorgiana85 wrote:

Se apropie marea intalnire coeur
Nastere usoara si recuperare rapida! coeur

Mersi mult. Sarcina u?oara in continuare ?i tie. Te puptopai