INTREBARI....RASPUNSURI
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ira_tgr
Scris: Tuesday, December 4, 2007 12:59 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2007
ok, am gasit, de fapt o canta Sinead O'Connor si Conjure One iar melodia intradevar se numeste Tears from the moon

merci mult
ira_tgr
Scris: Tuesday, December 4, 2007 1:02 PM
Nivel

ok, hai k mai intreb atunci ceva...

cine stie cum se numeste melodia din publicitatea la Jacobs, cea cu magazinul anticariat? angel
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, December 4, 2007 1:03 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
ira_tgr wrote:
ok, am gasit, de fapt o canta Sinead O'Connor si Conjure One iar melodia intradevar se numeste Tears from the moon

merci mult

e conjure one cu Sinead O` Connor, vocea ei e inconfundabila, mai ales accentul irish.thumright Confuzia e de la S. O`Connor. Sinead e inconfundabila
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, December 4, 2007 1:07 PM
Nivel

ira_tgr wrote:
ok, hai k mai intreb atunci ceva...

cine stie cum se numeste melodia din publicitatea la Jacobs, cea cu magazinul anticariat? angel

uff greu de spun, google poate stie! kraft nu stiu ce agentie a folosit.maseluta
fdianamaria
Scris: Monday, December 10, 2007 9:12 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
Intrebare: voi ati auzit de lucru la domiciliu? La ce se refera? Ati facut vreodata? Cat se plateste? Unde pot afla despre asa ceva?
Fluturas
Scris: Monday, December 10, 2007 10:46 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
fdianamaria wrote:
Intrebare: voi ati auzit de lucru la domiciliu? La ce se refera? Ati facut vreodata? Cat se plateste? Unde pot afla despre asa ceva?

mama mea a lucrat anul trecut.e lucru de mana.ea cosea ceva margele pe pantaloni.se plateste la cat faci.nu mai stiu exact cum a fost platita,dar dca te intereseaza,pot sa o intreb
Maria & Mario
Scris: Monday, December 10, 2007 11:06 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Lucru la domiciliu se practica in foarte multe domenii !

Contabilitate , informatica ( data entry ) , Asistenta computer ( IT ) , desen tehnic, proiecte diferite , etc ..... Apoi e munca de mana ( tricotat , diferite colaje, planse , artizanat ) etc . Sunt muuulte chestii !
danamaria
Scris: Tuesday, December 11, 2007 10:57 AM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2007
intrebam si noi:in familia noastra mare a celor 7 PITICI cine este din zona noastra, adica braila, galati (leut parca?) etc?
ira_tgr
Scris: Saturday, December 22, 2007 12:43 PM
Nivel

anul trecut era un topic cu "ce ar trebui sa faci/nu faci de craciun" sau nu mai stiu cum era, cu obiceiuri de craiun, mai stie cineva cum se numea?

mercik pupici
fdianamaria
Scris: Thursday, May 1, 2008 8:53 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
Fac apel la voi intr-o problema...de suflet ras M-am indragostit nebuneste de un CD de muzica popolara (nu radeti de mine !!! ) si nu il gasesc nicaieri. Daca are cineva si mi-l poate copia si mie (pe bani, desigur!!), as fi foarte fericita.
E vorba de Irina si Fuego Valurile vietii

Mersi mult de tot !!!!
Alina
Scris: Thursday, May 1, 2008 9:36 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Cautam, cautam si rezolvam.pupici

Daca nu ma insel e CD-ul pe care i-l puneam lui Tudorel cand avea doar o saptamana sau doua, asa urla, offf, offf, dar domnii astia doi il linisteau oarecum. Caut si iti raspund.

Nu, cred ca vorbesc despre un alt album de-al lor, dar tot caut.pupici
MNiko
Scris: Thursday, May 1, 2008 10:15 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
fdianamaria wrote:
Fac apel la voi intr-o problema...de suflet ras M-am indragostit nebuneste de un CD de muzica popolara (nu radeti de mine !!! ) si nu il gasesc nicaieri. Daca are cineva si mi-l poate copia si mie (pe bani, desigur!!), as fi foarte fericita.
E vorba de Irina si Fuego Valurile vietii

Mersi mult de tot !!!!

Pana il gasesti de cumparat asculta-l aici. E doar cantecul Valurile vietii, dar poate mai gasesti si alte melodii de pe acel album si poate reusesti sa ti le inregistrezi in calculator.
Kiki
Scris: Thursday, May 1, 2008 10:18 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Am eu albumul intreg.
Cand vrei, te astept pe mess si ti-l dau! pupici
Rody
Scris: Tuesday, June 17, 2008 9:06 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Fetelor,am si eu o intrbare.Vreau si eu filmul "MARIA SI MIRABELA IN TRANZISTORIA"daca va mai amintiti.Cine stie un magazin online sa pot cumpara DVD-eul.Va rog mult.Vreau filmul asta neaparat ca-i o splendoare.Va rog ajutati-ma dac stiti cevapupici pupici pupici angel
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, June 17, 2008 10:02 PM
Nivel

Rody, daca o sa astepti cateva zile poate il gasesc pe retea si ti-l trimit pe mess. Rabdare doarpupici angel
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.