Intrebari .....

Options Intrebari .....
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Tuesday, April 20, 2010 9:18 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Maria & Mario wrote:

Si astazi dimineata intrebare : Da' mie cand imi creste par pe ( dumneaei )! alcool

la noi intrebarea a fost cam asa :pasarica mea o sa fie la fel de urata ca a ta cand o sa fiu mare (si eu care aveam pretentia ca sunt ingrijitaalcool )?
giulia_mamik
Postat: Tuesday, April 20, 2010 10:05 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
sI eu ma dezbrac de fata cu Dariasorry1 !Si asa de atenta se uita si ma studiaza de parca as fi o extratereasascratch .Tati nu umbla prea dezbracat in fata ei...mereu are pantaloni pe el.E mai bine asa.Eu tin minte ca tata mai umbla in chiloti prin casa vara, si ma cam oripilabanghead .De pupat eu nu prea o pup pe gura...dar ne pupacim de mama focului pe obraji
g_nicoleta2000
Postat: Wednesday, April 21, 2010 2:56 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
bereea wrote:

la noi intrebarea a fost cam asa :pasarica mea o sa fie la fel de urata ca a ta cand o sa fiu mare (si eu care aveam pretentia ca sunt ingrijitaalcool )?

hohot hohot A mai intrebat Alex pe cineva dinafara familie si i s-a raspuns " aratat asa ca mi-au mancat-o soarecii", mi-a trebuit un pic de convingere sa o fac sa inteleaga ca-i ceva normal si ca nu i-a mancat-o nici un animal.

Giulia, cred ca-i normal sa te studieze, daca te-ar vedea des atunci nici nu ar mai observa ca esti goala decat foarte rar.

Oana, si noi inca ne imbaiem impreuna si atunci bucuria lui Alex sunt sanii mei, este fermecata de ei si mereu ma intreaba cum sugea ea si daca atunci cand era in burtica nu cumva mamelonul intra in san ca ea sa poata papa dinauntru?ras Cred ca si cu Vladut vei fi deschisa, stiu pe cineva de la tara cu fete de 15 si 13 ani si baiat de 11 care stie sub cea mai serioasa forma ca sexul nu-i joaca. Oricum am raman uimita ca sunt si parinti de la tara care explica fara nici o problema copiilor cam ce-i asteapta in viata.

Shirel, cam la fel si la noi, adevarul il aflam acasa de la mami si de la tati pentru ca macar eu nu am interese ascunse.
TatyKS
Postat: Thursday, April 22, 2010 5:35 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Din cate citesc ce ati scris imi dau seama ca toti copiii sunt la felpupici . Oana, Nico si Kari imi pune aceleasi intrebari ca si voua si incerc sa-i explic cum stiu eu mai bine pentru varsta eiras . Cred ca toti puiutii care au fost alaptati au o afinitate pentru sanii mamei si simt nevoia sa mai stea la pieptul nostru golcomputerlove . Si eu fac dus cu Kari pentru ca nu scap de ea cateodata si suntem la fel de libertini cu ea ... stie cum e cu baietii si nu este deloc curioasa sa se uite la tati.
Cand ne pupacim si noi prin casa Kari ne spune " hai pupati-va pupati-va ca eu nu ma uitras ".
Karinei, de cate ori ii place un obiect vestimentar la mine ma intreaba daca o sa i le dau eisic ca ii plac foarte mult, iar eu spun ca o sa i le dau pe toate dar nu o sa le mai vrea eapupici .

Aseara ne-a mai intrebat ce inseamna "emotii pentru un baiat" ... i-am explicat si apoi am intrebat-o daca simte asa ceva pentru cineva ... iar ea ca sa ma termine zice : "mami inca nu e cazul" hohot . Discutie intre o mama si o fetita la 4 ani si 4 luni ... la 10 deja pleaca in orashainoroc la film.
raly
Postat: Thursday, April 22, 2010 8:13 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
bereea wrote:

hohot hohot hohot Ce dulce eee!cool cool
shirel
Postat: Thursday, April 22, 2010 11:03 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Maria & Mario wrote:
Nico , Shirel si eu sunt mai libertina la capitolul asta ! De fata cu Maria nu ma feresc , facem si baie impreuna ! Tati e la boxeri ! Insa stie de la 2 ani care e treaba cu baietii . Acum il " admira " pe Vladutzu nud zilnic ! hohot
Si astazi dimineata intrebare : Da' mie cand imi creste par pe ( dumneaei )! alcool
Ei ..... creste , imi va fi mult mai usor sa fiu deschisa cu ea referitor la multe subiecte despre sexualitate ! De Vladutz sa se ocupe ta'su ! sic

Oana, hohot hohot hohot Eden nu intreaba cand i va creste parul ci cand se va depila si ea acolo ...stie ca este cu par dar stie ca este si solotie pentru asta si ca mami nu are!sic (RECLAMA INTERZISA hohot hohot hohot )
g_nicoleta2000
Postat: Saturday, April 24, 2010 10:38 AM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
shirel wrote:

Oana, hohot hohot hohot Eden nu intreaba cand i va creste parul ci cand se va depila si ea acolo ...stie ca este cu par dar stie ca este si solotie pentru asta si ca mami nu are!sic (RECLAMA INTERZISA hohot hohot hohot )

hohot hohot Este forum privat, nu-ti mai fa atat reclamahohot .
Bun macar ca sta Eden linistita, asa va invata ca mami are solutii la orice problema.

Karinutzanewclap , pune-i mamei intrebari din ce in ce mai greleras
Paula15Paulik
Postat: Sunday, March 4, 2012 12:21 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Cat a fost micutza,Selena radea in hohote ind incepeam sa o pupicesc...
O pupam pe obrajori,cap,nasuc,gatut,manute,burtica,spate...(cateodata si o bucusoara:)),ce naiba,doar e copilul meu)
Si acum cat ne pupam si pe guritza,si pe obrajori,si pe fruntita,ce bacterii,dom'le? ce microbi? doar sunt cu toate analizele in regula,nu se intampla nimic daca ne pupam umpic...Da' cand se vor pupa cu baieti,ce-o sa zica?
-Stiisorry1 ,hai sa ne pupam pe obraji ca mama nu ma lasa pe buze ca ne transmitem bacteriisorry1 ...:-j
Eh,nu-mi fac eu griji pentru asta:-j,si noi nu suntem pudice (intre fete)...Ma mai vede cateodata cand ma dezbrac asa,in sutien si chilot,dar nu are nimic de zis...nu o prea intereseaza sic ...
In schimb,cu tati e alta treaba:
El umla mereu cu pantaloni pe el...
Si...acum,mi-am adus aminte de o faza tare,scuze de off-topic dar nu ma pot abtine sa nu v-o zic:
Razvan merge la sala,si are un abdomen destul de bine lucrat...intr-o zi,mergea el doar in pantaloni prin casa,si,Selena,care era cu mami si cu nana(cumnata-mea,Iuliaras ) spune:
-Mami,da-i lu' tati un tutien ca ale tatele mali si poate se dau babacii(barbatii) la el!toanerele

hohot hohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed