Insarcinata cu o casa!

Options Insarcinata cu o casa!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Postat: Saturday, April 17, 2010 10:06 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
KRYS85 wrote:
Nico,spor la treaba in continuare!!!!majoreta majoreta majoreta pupici pupici
subsriutopai majoreta
AdrianaC
Postat: Sunday, April 18, 2010 6:04 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17788
Locatia: Bucuresti
Nico, arata foarte bine casuta voastra pana acum ! E de munca, nu gluma, dar incep sa se vada si rezultatele. Abia astept sa o vad terminata !

Pupici si sa aveti spor !computerlove
ilioara
Postat: Sunday, April 18, 2010 8:38 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/5/2009
Postari: 1230
Locatia: craiova
spor la treaba!pupici pupici pupici
g_nicoleta2000
Postat: Monday, April 19, 2010 1:36 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Giulia, initial si noi am vrut beciul inafara casei, nu stiu exact de ce dar uite ca nu ies toate asa cum le planuim. In schimb am terminat toate toaletarile de primavara ale livezii, mult spor la treaba si voua. Alexandra a iubit curatatul copacilor, l-a tot incurcat pe Liv cu cataratul pe scararas

Krys85, Anabella, Ilioara, multumim mult de incurajaricomputerlove

Adriana, te astept chiar sa o vezi cu cea mai mare placereras

Sambata a terminat fabricatul si montatul usilor de garaj, din pacate am numai poze ciudate, incetosate, nu stiu ce s-a intamplat. Cam asa aratau in mijlocul actiunii:

shirel
Postat: Monday, April 19, 2010 1:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Spor la munca incontinuare!Ce ajutor aveti voi acolo!Dupa ce terminati si daca va plictisiti poate incepeti si la noi o noua constructie!De abia astept sa o vad gata,cred ca si voi!Ce dor imi este de voi!computerlove computerlove
monique
Postat: Monday, April 19, 2010 1:59 PM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Vai, Nico, ce fetita harnica vedem noi aici! DOamne, Alexandra ta imi inspira atata energie, incat ma remontez pe loc! Este splendida!!!
Frumos garajul!
Spor la munca si asteptam cat mai multe poze!!!computerlove computerlove computerlove
giulia_mamik
Postat: Monday, April 19, 2010 2:37 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Multumim,Nico.pupici
Da cata activitatenewclap .Cine-i harnic si munceste,are tot ce vrea...bravo voua pt ca munciti cu atata pasiune si dragnewclap .Iar fetita e o harnicutapupici bravo
Usile de garaj sunt splendide.Usor,usor va apropiati de finalyes
Si sotul a curatat mica noastra livada cu Dariuta ajutorul de baza.Imi povestea ca ii aduna crengile taiate,la gramadahohot ...apoi au plantat niste trandafiri,lalele...floriceleyes .Avem ajutoare de baza la curte,ce mai!
Pupici si spor in contiunare la toata treaba de acolo...thumleft
g_nicoleta2000
Postat: Tuesday, April 20, 2010 3:11 PM

Shirel, Giulia si Monica cred ca stiti toate cum este viata cu mici ajutoare. In fiecare zi daca nu-i dai ceva de facut iti darama casa de plictis asa ca o punem pe Alex la treabaras
De ieri au inceput sa puna carligele pe langa casa, dureaza ceva mai mult decat ne-am asteptat pentru ca trebuiesc indoite individul. Eu am sa ma duc in inspectie pe la sfarsitul saptamaniiyes
leut
Postat: Tuesday, April 20, 2010 4:16 PM

Nivel: Senior

Postari: 6678
Locatia: Galati
Nicoleta, o sa iasa super tot ce ti-ai propus. Sunt convinsa. De-abia astept momentul cand o sa va strangeti toti in casuta noua si sa spuneti...am cam terminat. Sa ma inviti sa sparg o sticla de sampanie rosie de un perete, da?dance pupici pupici pupici
giulia_mamik
Postat: Wednesday, April 21, 2010 8:13 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
g_nicoleta2000 wrote:
Shirel, Giulia si Monica cred ca stiti toate cum este viata cu mici ajutoare. In fiecare zi daca nu-i dai ceva de facut iti darama casa de plictis asa ca o punem pe Alex la treabaras
De ieri au inceput sa puna carligele pe langa casa, dureaza ceva mai mult decat ne-am asteptat pentru ca trebuiesc indoite individul. Eu am sa ma duc in inspectie pe la sfarsitul saptamaniiyes

Nico,carlige inseamna cumva butuci de vie(fool nu am o treaba cu agricultura)?Si la noi s-a curatat via de zori zilele astea..dar la cat vin beau eu alcool .E bun ca ai timp si de inspectie macar..eu nu am mai ajuns pe acolo de 2 saptamanipale si nu e f departe mosia..is vreo 10 km.
Pupici si tine-ne la curent cu evolutia lucrurilorcomputerlove
Mult spor va dorim
g_nicoleta2000
Postat: Wednesday, April 21, 2010 2:38 PM

leut wrote:
Sa ma inviti sa sparg o sticla de sampanie rosie de un perete, da?dance pupici pupici pupici

Pai sa indraznesti sa nu vii cand am sa te chem si atunci am sa arunc eu cu sampania de blocul tau cand am sa trec spre Sulina, bine?ras

Giulia hohot , m-am distrat un picut, nu m-ai inteles, carligele de la burlanele de scurgere le pun inaintea osb-ului de pe casa deci nu ne-am pus vie. Am plantat si de aia acum cativa ani dar nu i-a placut solul, nici nu ne omoram cu vinul, de fapt eu nu beau nici cat un soricel si cam toti prietenii nostri de ofera bidoane suficiente cat sa-l bucure pe Liv.

Eu astept cu mare nerabdare sa prinda acoperisul forma, dupa acoperis parca nu mai avem asa de mult.
leut
Postat: Wednesday, April 21, 2010 2:51 PM

g_nicoleta2000 wrote:

Pai sa indraznesti sa nu vii cand am sa te chem si atunci am sa arunc eu cu sampania de blocul tau cand am sa trec spre Sulina, bine?ras

Daaaaaaaaaaaa? SI anul trecut tot spre Sulina te duceai, nu? Ce, n-ai gasit sampanie? Sa indraznesti tu sa nu vii!pupici
misha
Postat: Wednesday, April 21, 2010 2:57 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Ei, hai gata, nu va luati la bataie!Ia vedeti poate va dati intalnire prin Garboavele ca acum 4 ani! Da' sa nu uitati pe cei care mai erau pe-acolo, da?pupici

Nico, hai ca mult a fost, putin mai este! Mie mi se pare ca merg lucrarile cu o viteza uimitoare.Pai o casa gata in nici 1 an? Super! newclap

PS. Am inteles ca se fac si curse Londra - Bacau, asa ca nu se stie niciodata cu cine te trezesti la usa...sic
leut
Postat: Wednesday, April 21, 2010 2:59 PM

misha wrote:
Ei, hai gata, nu va luati la bataie!Ia vedeti poate va dati intalnire prin Garboavele ca acum 4 ani! Da' sa nu uitati pe cei care mai erau pe-acolo, da?computerlove

Un mutzulache cu plans mult, e? Ce vremuri!dance
misha
Postat: Wednesday, April 21, 2010 3:02 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
leut wrote:

Un mutzulache cu plans mult, e? Ce vremuri!dance

Cred ca mi s-au mai atrofiat din celulele creierului...cine era mutzulache, ca nu-mi amintesc?alcool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed