Ingerasi 1-2 ani - TRAZNAI, PERLE
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andi&Mariuca
Scris: Thursday, April 5, 2007 8:44 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/14/2006
avem si noi niste nazbatii de povestit! ca deh, nah, suntem baiat cu personalitate! sa nu credeti ca ,daca a fost cuminte la Predeal, Pepsi nu e Pepsi!alcool aparentele inseala!angel

saptamana trecuta mi-a facut cateva boacane magistrale... una dintre ele: fi-miu la imbracat. pana aici toate bune si frumoase... numai ca mi s-a smuls din brate, s-a lansat intins spre un colt de mobila si si-a infipt fruntea direct in el! instant o vanataie cat China, a inceput sa ii curga si putin sange, ca si-a julit si pielea si sa dai si urla... in urlete l-am pansat (am sunat dr instantaneu ca ii curgea si sange) si tot in urlete l-am imbracat sa iesim afara.

dupa episodul cu lovitura in frunte si dupa ce am reusit cu greu sa il imbrac printre suspine si urletele de rigoare, ii dau un biberon din ala cu pai - plin ochi cu suc de portocale. umbla cu el prin casa, pana sa ma incalt eu sa iesim afara. si am zis sa il las sa bea ca destul a urlat si o avea bietul de el gatlejul uscat!alcool hainoroc si ce credeti ca face Pepsi? de nervi ca l-am certat ca s-a lovit, s-a dus triumfator cu bibi in bucutarie, unde aveam o galeata cu mop plina de apa muradara cu Domestos si Ajax (spalasem cu o seara inainte pe jos) si a aruncat biberonul (nou de altfel) direct in galeata cu apa jegoasa!banghead tunete angry si, ca sa fie tabloul complet, tinea strans in brate si mopul, gata-gata sa il linga!what tunete boxing

evident ca si-a luat-o nitel peste haine (dar nici nu a simtit ca se holba la mine si ranjea) si l-am lasat fara bibi si fara suc... a primit doar apa si bibi s-a dus direct la gunoi ca nu mai poate fi sterilizat si nici nu cred ca e indicat sa mai bea din ceva care a plonjat in clor!angry

tot saptamana trecuta, d-ul Pepsi, s-a apucat de baut cafea!bataus what adica exact ce ii trebuia lui!nervi
venim noi de afara intr-o zi cu soare si pana se mai juca el, am zis sa intind niste rufe. eu in sufragerie, el in casa, umbla. se duce in bucatarie si, pt ca era suspect de liniste, ma duc sa vad ce face...what dumnealui, cu mainile si fata toata manjite de cafea, hainele ude, ranjea la mine de parca cine stie ce descoperise... mda, cana mea de cafea de dimineata, o gasise pe masa si a baut din ea... nu stiu nici azi cum a reusit sa ajunga la ea si nici cat a baut, cert este ca era f buna judecand dupa cum se lingea pe botic!bataus

la vreo doua zile dupa faza asta, tot in bucatarie, tot venind de afara si eu cu treaba, el singurel la explorat... gaseste de data asta pe masa din bucatarie o cana de lapte pe care eu am lasat-o uitata pe masa... o ia baiatul meu si ce credeti ca facea cu ea? cu o manuta arunca laptele din ea... aproape tot l-a dat pe jos, si-a pus pe haine din cap pana in picioare, a facut o baltoaca imensa pe gresie si pe mobila si apoi, ce s-a gandit el, e f dragut sa pape lapte cu fulgi... a prins si punga de fulgi de porumb de pe masa si a varsat-o pe toata pe jos!nervi bataus si s-a pus si in genunchi si manca lapte cu fulgi de pe jos!what nervi fool

Kiki
Scris: Thursday, April 5, 2007 8:53 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

hohot hohot hohot hohot Am ras cu lacrimi, desi o parte din povesti le stiam...Are mama baiat cuminte foc! ca al meu, de altfel! hohot hohot hohot
Andi&Mariuca
Scris: Thursday, April 5, 2007 8:59 AM
Nivel

Kiki wrote:
hohot hohot hohot hohot Am ras cu lacrimi, desi o parte din povesti le stiam...Are mama baiat cuminte foc! ca al meu, de altfel! hohot hohot hohot

da tu le stii ca doar cine ma asculta pe mine cand am nervi? pupici

sunt f cuminti baietii nostri!angel
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, April 5, 2007 9:42 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Ce tare!!!!!hohot hohot hohot hohot Pepsi, am ras cu lacrimi! Au fost bune cerealele cu lapte?ras
Andi&Mariuca
Scris: Thursday, April 5, 2007 9:49 AM
Nivel

Cute, dupa cum se lingea pe maini si pleoscaia, cred ca era fff bun! insa eu am intepenit de nervi tunete pt ca nici nu spalasem pe jos si el lingea literalmente laptele cu fulgi! cred ca ii era f foame daca a facut asta!

oricum, la noi, tot ce e de pe jos e muuuuuult mai bun decat din castronel sau ceva curat!bataus fool
Kiki
Scris: Thursday, April 5, 2007 10:01 AM
Nivel

Andismom wrote:

da tu le stii ca doar cine ma asculta pe mine cand am nervi? pupici

sunt f cuminti baietii nostri!angel

Da, iti dai seama banuiesc ce inseamna ei doi intr-o camera? hohot
TatyKS
Scris: Thursday, April 5, 2007 10:09 AM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2006
Andismom wrote:
avem si noi niste nazbatii de povestit! ca deh, nah, suntem baiat cu personalitate! sa nu credeti ca ,daca a fost cuminte la Predeal, Pepsi nu e Pepsi!alcool aparentele inseala!angel

saptamana trecuta mi-a facut cateva boacane magistrale... una dintre ele: fi-miu la imbracat. pana aici toate bune si frumoase... numai ca mi s-a smuls din brate, s-a lansat intins spre un colt de mobila si si-a infipt fruntea direct in el! instant o vanataie cat China, a inceput sa ii curga si putin sange, ca si-a julit si pielea si sa dai si urla... in urlete l-am pansat (am sunat dr instantaneu ca ii curgea si sange) si tot in urlete l-am imbracat sa iesim afara.

dupa episodul cu lovitura in frunte si dupa ce am reusit cu greu sa il imbrac printre suspine si urletele de rigoare, ii dau un biberon din ala cu pai - plin ochi cu suc de portocale. umbla cu el prin casa, pana sa ma incalt eu sa iesim afara. si am zis sa il las sa bea ca destul a urlat si o avea bietul de el gatlejul uscat!alcool hainoroc si ce credeti ca face Pepsi? de nervi ca l-am certat ca s-a lovit, s-a dus triumfator cu bibi in bucutarie, unde aveam o galeata cu mop plina de apa muradara cu Domestos si Ajax (spalasem cu o seara inainte pe jos) si a aruncat biberonul (nou de altfel) direct in galeata cu apa jegoasa!banghead tunete angry si, ca sa fie tabloul complet, tinea strans in brate si mopul, gata-gata sa il linga!what tunete boxing

evident ca si-a luat-o nitel peste haine (dar nici nu a simtit ca se holba la mine si ranjea) si l-am lasat fara bibi si fara suc... a primit doar apa si bibi s-a dus direct la gunoi ca nu mai poate fi sterilizat si nici nu cred ca e indicat sa mai bea din ceva care a plonjat in clor!angry

tot saptamana trecuta, d-ul Pepsi, s-a apucat de baut cafea!bataus what adica exact ce ii trebuia lui!nervi
venim noi de afara intr-o zi cu soare si pana se mai juca el, am zis sa intind niste rufe. eu in sufragerie, el in casa, umbla. se duce in bucatarie si, pt ca era suspect de liniste, ma duc sa vad ce face...what dumnealui, cu mainile si fata toata manjite de cafea, hainele ude, ranjea la mine de parca cine stie ce descoperise... mda, cana mea de cafea de dimineata, o gasise pe masa si a baut din ea... nu stiu nici azi cum a reusit sa ajunga la ea si nici cat a baut, cert este ca era f buna judecand dupa cum se lingea pe botic!bataus

la vreo doua zile dupa faza asta, tot in bucatarie, tot venind de afara si eu cu treaba, el singurel la explorat... gaseste de data asta pe masa din bucatarie o cana de lapte pe care eu am lasat-o uitata pe masa... o ia baiatul meu si ce credeti ca facea cu ea? cu o manuta arunca laptele din ea... aproape tot l-a dat pe jos, si-a pus pe haine din cap pana in picioare, a facut o baltoaca imensa pe gresie si pe mobila si apoi, ce s-a gandit el, e f dragut sa pape lapte cu fulgi... a prins si punga de fulgi de porumb de pe masa si a varsat-o pe toata pe jos!nervi bataus si s-a pus si in genunchi si manca lapte cu fulgi de pe jos!what nervi fool

hohot hohot hohot hohot ce ma distrez cand povestiti de atomicii vostri...Pepsi ti-ai revenit pui? Ca se speriase mamai ca esti prea cumintehohot Mi-l si imaginez band cafearas

Hai sa ne traisca fetelor...ca tare sunt scumpi chiar daca pe moment ne enervam rau...dar apoi eu cand imi aduc aminte ma amuz copios
Andi&Mariuca
Scris: Thursday, April 5, 2007 3:03 PM
Nivel

Kiki, abia astept sa incercam experienta asta insa tre' sa imi redecorez casa inainte ca sigur o vor face ei daca nu o fac eu!pupici

Taty
, sa stii ca si-a revenit, ba parca a prins si mai mult elan de cand cu intalnirea de la Predeal!alcool
si pe mine ma amuza dar sa ma vezi cand ma enervez pe loc...tunete
ei sunt f draguti oricum si sa fie ei sanatosi si noi pe langa ei.pupici
Kiki
Scris: Thursday, April 5, 2007 8:15 PM
Nivel

Andismom wrote:
Kiki, abia astept sa incercam experienta asta insa tre' sa imi redecorez casa inainte ca sigur o vor face ei daca nu o fac eu!pupici
[b]...

hohot hohot hohot hohot Astept redecorarea si apoi va vizitam! sic
Andi&Mariuca
Scris: Friday, April 6, 2007 8:43 AM
Nivel

Kikisorule...vezi ce promiti ca iti trimit limuzina la scara numai sa vii la mine, da? ras

eu redecorez in 2 ore tot si te astept. stii bine ca numai de tine/voi depinde!pupici sic
Lilly of the valley
Scris: Friday, April 6, 2007 9:57 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Pepsi esti tare pui, cerealele au fost delicioase, cred, spre disperarea mamei.hohot hohot ras
Andi&Mariuca
Scris: Friday, April 6, 2007 3:19 PM
Nivel

Da Mariuta, judecand dupa pofta cu care isi lingea labutele... sigur ii placeau! cred ca la varsta asta li se pare mai interesant daca mananca de pe jos decat daca le dai civilizat, in manute!fool

si azi l-am gasit manancand paine de pe jos. dupa ce si-a terminat masa (cu chiu cu vai), l-am vazut ca halise niste firmituri si coji pe care le aruncase pe jos in timpul mesei.nervi
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, April 19, 2007 12:32 PM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Tudor a sterpelit un deodorat Fa de citrice care, evident, are desenat pe el porocale. Umbla cu el prin casa si il linge si-i spune cu drag "papa", dupa care musca, dupa care "nu-i!"hohot hohot hohot
mommy
Scris: Thursday, April 19, 2007 7:10 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2006
Andy, Tudor, sunteti niste dulci! Si Mihaita mananca de pe jos, fura de la copii, cere ca milogu' la adulti, gusta din paharele care raman la indemana lui, gusta cremele cosmetice ale mele... nervi
Andi&Mariuca
Scris: Monday, April 23, 2007 3:56 PM
Nivel

ultima traznaie... pt care si-a furat-o azi!uff venim de afara si cum era liniste totala prin casa, ma duc sa vad ce face... Pepsi fumeaza!!!!what what banghead mi-a prins scrumiera plina de tigari stinse si de scrum si a varsat-o pe jos, a bagat ceva scrum in gura plans si balea un muc de tigara!!!banghead maseluta

asta dupa ce a luat si deodorantul de toaleta la "gustat"!banghead bataus

asa ca angry bataus
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.