Ingerasi 1-2 ani - TRAZNAI, PERLE
Subiectul anterior · Subiectul urmator
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, March 9, 2007 7:51 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
sousourel wrote:
Tudorel, ai trecut la fapta mari flacaulepupici Mami Cute, cum dai jos pixul de pe pereti?sic

pentru ca e la mine in camera, dupa usa, nu-l dau jos! O sa-i pun si semnatura, si data, si din primul salariu ii cer despagubiri!ras sic
sousourel
Scris: Friday, March 9, 2007 10:57 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/18/2006
cute_baby_of_mine wrote:

pentru ca e la mine in camera, dupa usa, nu-l dau jos! O sa-i pun si semnatura, si data, si din primul salariu ii cer despagubiri!ras sic

hohot hohot hohot hohot
sousourel
Scris: Sunday, March 11, 2007 2:08 PM
Nivel

Traznai...azi am avut o zi plina de eleuff Voiam sa mergem la biserica de dimineata. Dar micul dejun s-a transformat intr-un camp de razboi cu mancare aruncata si scuipata in jumatate de bucatarie. Pana sa strang, cat-de-cat...cineva a omis sa se ceara la oli si a facut pe el, pe scaunel....nervi Apoi a ajuns si la oli, dar din lipsa de timp alcool s-a ridicat la momentul cel mai putin oportun si din mijlocul baii si pana in mijlocul bucatariei...hmmmm...dezastru banghead Pana sa strang si sa dezinfectez, a umplut si pampersul pus in vederea iesirii la plimbare rambo , ca deh, la oli nu a avut timp sa stea banghead ... deci in final am ajuns la biserica, la spartul targului uff

Dar....am mers pe jos pana acolo, de manuta si sunt aproape 2 km bounce

Dar...acolo, in febra jocului cu alti copii, a umflat un cap de o piatra si plans plans plans .. ce mai cucui asortat cu al Mariucai uff uff uff

SI ziua inca nu s-a terminat uff
Alina
Scris: Sunday, March 11, 2007 2:50 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Offf Doamne, Mada. Un pupic pe cucui sa treaca mai repede.
Fluturas
Scris: Sunday, March 11, 2007 3:10 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
bravo victor,are mami ce lucra dupa tine

cute_babies_of_mine
Scris: Sunday, March 11, 2007 3:52 PM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Madalina, si radeai de mine!sic Imi pare rau de cucui! Pupici lui Victoras!pupici pupici
Miri
Scris: Sunday, March 11, 2007 9:09 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2006
Sousourel, eu de data asta nu am zis nimic!ras Pupici, sa treaca mai repede cucuiul!pupici pupici pupici
kali
Scris: Thursday, March 22, 2007 7:08 PM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
Fica-mea, in ultimul timp e foarte constiincioasa: cere kk si pipi la olita. Ei, de ieri ne luptam cu o diaree, iar vizitele la baie sunt foarte dese. Tocmai dupa ce s-a ouat o tura, o vad ca dispare in popoul gol (o mai las asa -sub supraveghere- din cauza ca s-a iritat peste noapte destul de tare) si o gasesc... in baie pe castronelul lui Kali, lasandu-i o amintire micaangel
MNiko
Scris: Thursday, March 22, 2007 7:47 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
kali wrote:
Fica-mea, in ultimul timp e foarte constiincioasa: cere kk si pipi la olita. Ei, de ieri ne luptam cu o diaree, iar vizitele la baie sunt foarte dese. Tocmai dupa ce s-a ouat o tura, o vad ca dispare in popoul gol (o mai las asa -sub supraveghere- din cauza ca s-a iritat peste noapte destul de tare) si o gasesc... in baie pe castronelul lui Kali, lasandu-i o amintire micaangel

hohot hohot hohot
Macar s-a dus la baie si nu a facut prin casa.
Miri
Scris: Thursday, March 22, 2007 8:41 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2006
kali wrote:

Deci sa ii spun lui Cuki care e etapa urmatoare, dupa cea cu inmuiatul mancarii in apa?hohot hohot hohot
Se poate si mai rau...ras
sousourel
Scris: Thursday, March 22, 2007 9:24 PM
Nivel

Copil constiincios ce esti sic uite un pupici de la noi! SI data viitoare poate nimeresti la oli dance

La capitolul traznai, sacul lui V e plin. Sa incep de la traznaia cu spartul recipientilor pentru verdeturi uscate si risipirea lor in toata bucataria (am adunat nici mai mult nici mai putin de un faras). Continuam cu comportamentul in public...atractie fatala pentru orice doamna/ domnisoara din bratele carora abia il mai luam. Si cu noua lui pasiune..calaritul, pe burta mea, a lui taica-so...si in principiu pe a oricui sta. Si cu trasul de maneca, pana la locul unde doreste sa ajunga. Spre ex, in vizita la un prieten..l-a purtat pe domnul in cauza prin toata gradina cu apelativele "ai nene".. si cu trasul aferent de cracul pantalonilor.
MNiko
Scris: Thursday, March 22, 2007 10:06 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Tocmai ma minunam si imi ziceam ca ce cuminte e Cristina ca ma lasa la calculator fara sa faca scandal. Cand colo ce credeti ca facea ea? A gasit o punga din alea mici si transparente si a facut-o bucati si bucatele prin toata camera. mai nou asta e placerea ei cea mai mare : sa rupa in bucati mici pungi,reviste, servetele si sa le imprastie prin casa.
delfinasa
Scris: Monday, March 26, 2007 2:29 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Victoras, un nazdravan mic esti...imi place ca esti tare sociabil cu "nenea" si "tanti" ras...si fii-mea are de un timp faza cu saritul pe burta noastra, rade cand facem "au-au" si sare si mai tare, iar la ea in camera il calareste pe marele ursache, sare pe el ca pe trambulina ras...incerc s-o fac sa vorbeasca si cand ma ia de mana sa ma duca unde vrea, o intreb "unde vrei sa mergem?" si ea abia indruga "ata", care la ea inseamna "(la) asta" sau "gata"(in alt context)...Cristinica, spor la rupt reviste, pungi, pai daca nu mai trebuie, le recicleaza ea ras.

Karina se mai potolise de la nazbatii un timp, dar acum a revenit...Are niste jucarele care se prind cu arici si a descoperit ea ca daca si le prinde de ciorapi si merge cu ele tarandu-le are fun hohot si reuseste ma faca atenta cu zgomotul lor...sambata am facut curat in masina si n-a fost chip sa stea in carut langa mine, asa c-am bagat-o in masina si cine conducea de zor si butona bordul fericita si tragea de maneta de viteze ras?...A inceput sa se aranjeze cand iesim afara, se piaptana singura ras, iar dupa ce-o motzez se mai aranjeaza si ea, tragand de clamite si ciufulindu-se sa se faca si mai frumoasa ras...ieri inainte sa iesim si-a pus pantofiorii in maini si urca scarile de-a busilea facand ca un calutz, ziceai ca e potcovita ras...e tare fericita cand imi scoate din dulapul de la baia noastra cutia cu tampoane si mi le imprastie prin toata casa sic si mai nou trage dupa ea fierul de calcat prin casa si-i zice "tuuu-tiuuu" hohot.
danab
Scris: Monday, March 26, 2007 2:52 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
sofer Hai Karina, hopa sus!love1
Miru vede aspiratorul si striga Brrrrmm-brrrm. Azi a vrut hopa! in tricicleta a tras de coarne si s-a rasturnat cu tot cu ea; de lovit nu s-a lovit, doar s-a speriat. Fura papucii de la usa, fuge in dormitor cu ei si vrea sa se incalte.
delfinasa
Scris: Monday, March 26, 2007 3:30 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
ras Mirunica, brrrm-brrrmmm, faci curatenie, da? ras...si las-o mami sa faca parada modei cu incaltamintea ras, s-o vezi cu sandalele cu toc ce frumos ii sta hohot.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.