Infidelitatea

Options Infidelitatea
Subiectul anterior · Subiectul urmator
gabyta
Postat: Monday, June 4, 2012 9:24 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
Si eu sunt alaturi de tine,te inteleg perfect prin ce treci deoarece tot asa am patit si eu.Acum esti ranita pana in adancul fiintei tale dar si sfatul meu e sa iei treburile cu calm si cu cap,,,nu se stie cand ai nevoie de diferite semnaturi ptr fetita,, cu vb buna treci muntele,,spunei ca ai nevoie de gandire chiar daca tu deja ti-ai trasat un plan,trebuie sa fii si isteata nu e bine sa te precipiti ca la ura si durere reactionam gresit de multe ori.
El nu are nici o scuza ptr ce a facut si nici eu nu as ierta ,,poate nu o sa mai faca niciodata dar ramane acolo in inima ta mereu intrebarea:oare unde e ?cu cine e? si tu stii ca nu poti trai asa.
Deci fruntea sus, ai ptr cine te lupta,el daca vrea sa fie tata ptr fetita lui sa lupte ptr ea asa cum spune legea ,dar nimic mai mult,,,nu merita ,parerea mea.
FII TARE,AI FAMILIE,MAMA LANGA TINE,,NU ESTI SINGURA !!!!computerlove pupici
TatyKS
Postat: Monday, June 4, 2012 9:44 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
uff Daca ai avut putere sa scrii aici despre durerea ta , asta e un lucru foarte bun , nu esti singura acum .Imi pare atat de rau ca treci printr-o asa durerepale ! Bine ca e mama langa tine ...
Iti doresc sa iei cea mai buna decizie pentru tine si fetita ta! pupici O plecare cu fetita, este o alegere bunapupici .
Noi suntem aici cu un umar foarte mare pe care sa te aplecigrup . Te pup .
Ana
Postat: Monday, June 4, 2012 10:57 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Petronela m-am intristat atat de mult cand am citit,offffuff uff .
Eu o sa ma rog ca bunul Dumnezeu sa iti dea putere sa treci cu bine.

p.s.scrie-mi un pm unde vi in italia,poate ne vedem daca esti aproape de mine.computerlove computerlove
endy
Postat: Monday, June 4, 2012 4:47 PM

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Petronela mare grija daca ai de gand sa parasasti domiciliul , nu uita de sfaturile anterioare si vorbeste cu un avocat pentru a nu te putea acuza de parasirea domiciliului sau cine stie ce-i v-a trece lui prin cap Sa fi tare si puternica !
Petronella
Postat: Wednesday, June 6, 2012 7:09 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/14/2010
Postari: 944
Locatia: Timisoara
Buna diminea?a! Va Multumesc tuturor pentru sfaturi si pentru ca îmi sunte?i alaturi! computerlove iloveyou
Am reu?it luni sa depun actele pentru pasaportul micutei, va fi gata vineri sau cel târziu luni. Fetita e ceta?ean suedez si când am depus actele pentru pasaport nu mi sa spus ca voi avea nevoie de semnatura din partea sotului sa ies cu ea afara din tara. Totu?i ma voi interesa pana plec in Italia sigur daca am nevoie. Sora mea locuie?te in Roma si daca sunt fete de pe forum din zona, mi-ar face mare placere sa le cunosc live. Înca nu mi-am facut bilet, a?tept sa scot pasaportul si pe urma va anun? când voi pleca la sora mea. Oricum cu toate dovezile mele, so?ul va ie?i rau din toata povestea asta. Nu mai este cale de intoarcere. Pentru mine familia e sfanta, te las sa faci ce vrei cu mine,dar când e vorba de familie nu mai ?in cont de nimic si el stai bine asta. Eu nu mi-am dorit ca feti?a sa creasca fara tata cum am crescut eu, dar nici cu un tata care nu ii pasa de ea si de familie nu-mi doresc.
?tiu ca Dumnezeu nu ma va lasa acum la greu si ca îmi va arata calea cea buna..cel mai mult ma doare când ma uit in ochii feti?ei mele care este nevinovata si atât de micuta....
Mama mea va pleca mâine in România , ma simt a?a de rusinos fata de ea... Pentru ea a fost un soc sa afle ca ginerele ei mult iubit a plecat cu alta femeie o saptamâna si multe alte chestii care nu mai are rost sa le relatez aici...
Eu l-am anun?at pe sot ca voi pleca 2 saptamani, deci nu ma poate acuza ca voi parasi domiciliu sau cine ?tie ce alte magari. Inainte de plecare îmi voi lua toate masurile de precautie plus ca luni voi merge si la avocat. Va pup!
oanamaria
Postat: Wednesday, June 6, 2012 7:12 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Petronela sa ai mult noroc in tot ce vei face pe viitor !computerlove
endy
Postat: Wednesday, June 6, 2012 7:35 AM

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Petronela sa ai putere sa mergi inainte , esti o curajoasa pupici
bereea
Postat: Wednesday, June 6, 2012 8:21 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22767
Petronela, su sunt din Roma.Imi spui cand vii si-ti dau numarul meu de telefon.Mi-ar face placere sa va cunosccomputerlove
Petronella
Postat: Wednesday, June 6, 2012 8:23 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/14/2010
Postari: 944
Locatia: Timisoara
Oana, Endy va Multumesc! pupici
TatyKS
Postat: Wednesday, June 6, 2012 8:35 AM

Bucura-te de minunea mica !computerlove Iti doresc sa iei cea mai buna decizie pentru amandoua. Asteptam vesti bunepupici pupici .
shirel
Postat: Wednesday, June 6, 2012 8:44 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Petronella ,orice convorbire cu sotul tau (chiar si aceea ca vrei sa pleci in Italia )inregistreazo ,poate vei avea vreodata nevoie sa dovedesti asta .Gandeste-te ca el va face tot ce-i este in putere acuma ca sa renunti la divortz.Offf daca nu i-as cunoaste asa ca inregistreaza si verifica si chestia asta daca fetitza nu are nevoie de aprobarea tatalui la iesirea din tara (legea asta exista si la noi).Multa putere draga mea ,este o perioada destul de grea pentru tine dar viatza merge inainte si va veni si soarele pe strada ta nu-ti face griji! computerlove computerlove
TatyKS
Postat: Wednesday, June 6, 2012 10:07 AM

Eu stiu de la Alina ( Taki), ca cate ori a iesit cu Sasha din Jp in alte tari in afara de Ro, i-a trebuit procura de la sot. In Ro nu-i trebuia pentru ca Sasha are dubla cetatenie, dar in alte tari sigur trebuie.
Si eu in vara am iesit cu fata din tara, cu procura de la sot.
sweet angel
Postat: Thursday, June 7, 2012 8:09 AM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
petronela , sa fiu in locul tau nici eu nu cred ca l-as putea ierta si nu stiu in cazul asta daca poti trai cu cineva in care nu ai incredere, orice ar spune te-ai gandi : oare spune adevarul? daca pleaca te-ai gandi : oare unde e? ce face?
pe cealalta parte eu nu vreau sa dau sfaturi rele , ca preotul spune : ce dumnezeu a unit , omul sa nu desparta, sper sa nu fiu niciodata in situatia ta ca nu stiu ce decizie as putea sa iau. gandeste-te bine si numai tu esti in masura sa iei o decizie, noi suntem alaturi de tine , te sustinem , iti mai dam cate un sfat. e f urat ca a aflat si mama ta ......

cred ca e o decizie buna sa pleci pt un timp, dar la fel cum spun si fetele trebuie sa te interesezi inainte, de ex aici in italia e asa: daca pleci cu copilul fara acordul lui , poate sa te denunte ca ai ai parasit domiciliul si ca ai furat copilul, a fost aici un caz asemanator si mama si-a pierdut toate drepturile asupra copilului ,asa e in italia nu stiu la voi cum este, trebuie sa vb cu avocatul, sa nu faci vreo greseala.
si tine minte draga ca nu esti singura , ai fetita langa tine si noi virtual aproape de sufletul tau.
ingerash
Postat: Thursday, June 7, 2012 10:52 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Nu cred ca ar avea curaj sa o denunte sau ceva; el (scuze de sinceritate)a ales sa fie fara griji....se crede cavaler dar Dumnezeu nu bate cu parul!angel
monica irimia
Postat: Thursday, June 7, 2012 11:00 AM

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1948
Petronela, eu am ramas atat de socata incat nici acum nu stiu ce sa zic. pale Sunt alaturi de tine, nu numai eu, ci toate fetele de pe forum. pupici Orice decizie ai lua, cu siguranta vei face astfel incat sa va fie bine, fetitei si tie. coeur O imbratisare calda, virtuala computerlove pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed