Idei de cadouri pentru femei

Options Idei de cadouri pentru femei
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ema
Postat: Saturday, March 17, 2007 9:51 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Taki, Sasha sa-i purtati cu placere! Minunat cadoucool cool cool

Si eu am fost foarte placut impresionata cind am primit cadou cercei cu diamante si e adevarat ca-i port des si cu drag. E adevarat ca mai am vreo 10 de perechi, toate pretioase, cu safire, cu coral , cu rubin etc... dar astia cu diamantul mare ii port cel mai cu placere!

flowers flowers
taki
Postat: Saturday, March 17, 2007 8:32 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Ira, Ema, multumesc pentru ca va bucurati alaturi de mine ras pupici ! Se pare ca nu sunt mute persoane care reactioneaza astfel! sic

Cerceii imi plac, dar eu vroiam sa primesc un lantisor! ras Poate de ziua mea, cine stie scratch !

Ira, nu am petrecut nimic special de 8 Martie tunete , din pacate.

rachel24
Postat: Saturday, March 17, 2007 11:23 PM

taki wrote:
Noi, adica eu si Sasha am primit de la Taka cate o pereche de cercei cu diamante! love love love love

Sashei i-a dat acum cateva zile, dar mie abia ieri what . Am fost shock, chiar m-am mirat! sic

Asa ca, a venit si la noi cadoul de 8 Martie ( aici se serbeaza Ziua Femeii pe 16 martie ).firstprize
bine,mai si nu mi-ati trimis poze sa vad cum va stau cerceii?sa ii purtati iubie si sanatoasepupici
ira_tgr
Postat: Sunday, March 18, 2007 10:13 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
rachel24 wrote:
bine,mai si nu mi-ati trimis poze sa vad cum va stau cerceii?sa ii purtati iubie si sanatoasepupici

pai nici mie nu mi-a trimis, da eu o vad peste 2 zile, tu - tocmai la botez sic

pupicim pupici pupici
monique
Postat: Sunday, March 18, 2007 11:06 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Taki, sa ii purtati cu mare placere!!! Asa cadou, mai zic si eu!!! Auzi, da' nu vrei sa ne satisfaci si noua curiozitatea cu niste pozici?!? Hai, ca pana la Predeal... mai e o saptamana! dance dance dance
Kiki
Postat: Monday, May 19, 2008 10:49 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Ajutoooor!

Vine ziua mamei si sunt in pana de idei. banghead banghead banghead banghead haine are, bijuterii la fel, parfumuri, nu mai zic...rambo
dya
Postat: Monday, May 19, 2008 12:03 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Kiki fa o scurta descriere a mamei tale , si poate asa ne vin idei ....pupici
Ely
Postat: Monday, May 19, 2008 12:07 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
O crema antirid,o crema de corp,un ceas,o geanta,portofel,o esarfa...daca-i place o sedinta de masaj la un salon de care sunt sigura ca i-ar prinde bine mai ales la varsta lor.pupici
MNiko
Postat: Monday, May 19, 2008 2:00 PM

Kiki, ai putea sa faci un fel de album cu poze de cand era ea mica pana acum. Sau un tablou mai mare in care sa faci un colaj cu poze de la evenimentele importante din viata ei: casatorie, nasterea voatra(a ta si a fratelui), prima intalnire cu nepotul, etc.
delfinasa
Postat: Monday, May 19, 2008 2:39 PM

Nivel: Senior

Postari: 6852
Locatia: pe-aici
O rama foto electronica cu poze cu voi, un aparat/perna de masaj, un kit microdermabrasion, un set potpourri/lumanari parfumate puse pe o tava din nuiele, o sculptura, un set de tablouase pt casa, baie; set pentru baie -sapuniera pt sapun solid, sapuniera pt sapun lichid, pahar de periute dinti, bol pentru diverse, cos de gunoi de baie asortat-, prosopele de maini asortate cu setul...impreuna cu un buchet mare de trandafiri infloriti din aia cu miros superb, de gradina, nu de seralove.
Kiki
Postat: Monday, May 19, 2008 2:44 PM

Miha, timp la dispozitie nu prea am in conditiile in care azi si maine voi alerga cu Dav la doctori, nu-mi ramane decat ziua de miercuri si un colaj ia mult timp. Poze de-ale ei de cand era mica, plus ale noastre sunt la ea si nu am cum sa le "fur" pentru a-i face o surpriza. Ea stie unde le tine. Multumesc pupici

Ely, o sedinta de masaj la salon cu siguranta ar fi un cadou frumos, dar mama e cam pudica si nu cred ca s-ar duce. Genti, esarfe, ceasuri are, pentru ca ea merge la serviciu in tinuta business si isi asorteaza genti, pantofi, esarfe, curele la costumele pe care le poarta. Multumesc pupici

Dya, ce sa zic... Mama e mama, nu stiu cum s-o descriu... Eleganta la serviciu, sport acasa si in parc cu nepotul, ii place sa ne rasfete cu retete bune (are carti de bucate la greu), ii place sa mearga la shopping, sa citeasca, sa vada un film bun... Greu, nu? pupici
Kiki
Postat: Monday, May 19, 2008 2:48 PM

delfinasa wrote:
O rama foto electronica cu poze cu voi, un aparat/perna de masaj, un kit microdermabrasion, un set potpourri/lumanari parfumate puse pe o tava din nuiele, o sculptura, un set de tablouase pt casa, baie; set pentru baie -sapuniera pt sapun solid, sapuniera pt sapun lichid, pahar de periute dinti, bol pentru diverse, cos de gunoi de baie asortat-, prosopele de maini asortate cu setul...impreuna cu un buchet mare de trandafiri infloriti din aia cu miros superb, de gradina, nu de seralove.

Rama suna bine, florile, deja m-am gandit sa ii luam cate o floare pentru fiecare an implinit si una in plus, pentru casa nu prea am ce sa ii iau pt ca a schimbat baia si bucataria complet vara trecuta, lumanarele parfumate a tot primit, si i le mai imputinez eu sic ... Suna bine in schimb o sculptura... Multumesc frumos! pupici
MNiko
Postat: Monday, May 19, 2008 2:51 PM

Kiki wrote:
Miha, timp la dispozitie nu prea am in conditiile in care azi si maine voi alerga cu Dav la doctori, nu-mi ramane decat ziua de miercuri si un colaj ia mult timp. Poze de-ale ei de cand era mica, plus ale noastre sunt la ea si nu am cum sa le "fur" pentru a-i face o surpriza. Ea stie unde le tine. Multumesc pupici

Kiki, n-am stiut cat timp ai la dispozitie. Pastreaza ideea pentru aniversarea casatoriei lor atunci. Ma mai gandesc si eu si revin ca acum trebuie si eu sa fug...tot la doctorbanghead banghead Zau ca imi vine sa-mi fac cortul langa usa cabinetului. Sanatate multa si sa auzim de bine.pupici
dya
Postat: Monday, May 19, 2008 9:26 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Kiki este foarte adevarat ca este greu sa alegi un cadou mai ales cind vine vorba de o persoana foarte draga iar in cazul tau de mama.
Si eu ma gindeam la ceva ornamental....mai sunt vaze din alea imense care se pun direct pe jos .
Maria & Mario
Postat: Monday, May 19, 2008 9:58 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Kikisor, o idee de " cadou " e sa ii oferi o zi impreuna, voi doua , exact acoolo unde i-ar place ei. O piesa de teatru voi doua , ( sau la opera , sau la un salon cosmetic spa, sau la un film ) , urmat de o cina la un restaurant bun, doar voi si ..... relaxare , liniste , ceva pentru suflet !

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed