Idei de cadouri pentru copii cu ocazia Craciunului
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Scris: Tuesday, December 31, 2013 10:58 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Ce m-am amuzaaaat! Oricum, de apreciat intentia, ca Mosului meu tre' sa-i explic pe litere ce vreau - nu are inspiratie deloc-deloc!
t-mihaela
Scris: Tuesday, December 31, 2013 6:30 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Sa ne traiasca Mosii si sa ne mai cadoriseascaLol hainoroc
Maria & Mario
Scris: Tuesday, November 25, 2014 8:09 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Ajutooooor !
Idei cadouri pentru baietei de 5 / 6 ani ???? Ca e in pom Mosul anul asta !
Si trebuie sa exclud din start jocurile electronice ( nu prezinta interes ) sau Lego, din lipsa de rabdare !
Ajutoooor !
kali
Scris: Tuesday, November 25, 2014 8:38 PM
Nivel

Bine, bine, dar pentru fetite de 9 ani? Si baieti de 9?? Mosu' meu e in 4 plopi.
bereea
Scris: Tuesday, November 25, 2014 9:18 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Eu am scapat usor: am pus-o sa-i scrie mosului ce vrea si m-am inspirat. A mea vrea doua jocuri de lego.
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, November 25, 2014 9:22 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Credeti ca sunteti singurele in pana de idei?

La noi a ramas Furby in listuta de anul trecut, cand a primit tableta. Pe lista mai e si Lalaloopsi, minilalaloopsi ... haine. Insa bugetul e restrans, Mosul nehotarat si chiar nu vreau sa dezamagesc copilul.
Cel mare ... Crazy nici nu vreau sa ma gandesc ...
Maria & Mario
Scris: Wednesday, November 26, 2014 12:49 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Aaaaa, nu e greu la 9 ani ! Lista e luuunga, Mosu' sa castige la LOTO !
Marioara mea vrea " ceva " .... Telefon mobil, carutz de papusi mare ( inalt ) pentru fetite de 10 ani , halat de casa, role , Rochie eleganta pentru petrecerea de Craciun , fes / fular / manusi se ( de un anume fel !!! ) , snow suite ( sau geaca groasa de zapada ) , ceas desteptator si ..... pot continua .... asta mi-am amintit din scrisoarea ei catre Mosu'.
Vlad ..... vrea trambulina in gradina NuStiu , set de box si carti cu animale .... atat ! alcool Trambulina n'o primeste .... poate i.o aduce Iepurasul ... desi ma indoiesc ! alcool
aurishta
Scris: Wednesday, November 26, 2014 12:55 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2011
Hahaha, lista, nu gluma!hohot hohot
kali
Scris: Wednesday, November 26, 2014 1:06 PM
Nivel

Liste lungi au si ai mei dar numai cu prostii. Mosul nu mai e naiv sa ia in considerare toate jocurile si joculetele de prin reclame care nu prezinta interes mai mult de 5 min. si nici nu are de gand sa aduca nu-stiu-ce smart phone-uri care nu sunt de varsta lor.sorry

Problema e ca au tot ceea ce consider eu ca le trebuie si cum nu mai sunt dispusa sa arunc banii pe... prostii... chiar sunt in pana de idei pentru ceva interesant, amuzant, folositor, etc...

Si-au dorit Furby si nu a tinut minunea mai mult de 1 luna. De atunci doarme Ericut cu el si cu inca vreo 3 frati de-ai lui din plush... in rest... bani aruncati pe jucarii care stau claie peste gramada prin casa mea si care nu-si au rostul pentru ca se joaca prea putin cu ele in sensul ca prefera jocurile lor inventate, in 2-3-4-6, miscarea prin aer liber, etc...

Apoi, 3 dintre bobocii mei nu au niciun interes pentru haine. Alexia isi doreste cizme din piele cu capse, peste genunchi si le va primi de ziua ei dar Mosul...?!

Poate ca rolele ar fi o idee; chiar si patinele pentru gheata - pentru ca in ambele cazuri le-au ramas mici - insa cum au deja de ceva vreme nu ar fi o noutate si stiu ca ar fi dezamagiti pentru ca le-ar fi primit oricum...

Anelise
Scris: Wednesday, November 26, 2014 1:29 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Si eu pe aici... DistanceKiss

Role vrem si noi, dar le aduce Iepurasul la primavara. Acum am 3 categorii clare --- Shopkins, Testoasele Ninja si Lego. hainoroc Azi, maine plasez si eu comenzile. dance
alexandrabogdan
Scris: Wednesday, November 26, 2014 1:59 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/17/2008
eu i-am luat Sarei in prima faza Micul gradinar. ea vrea de cate ori o intrebi cate altcevaras , in plus de asta e isteria Frozen.

pe langa Sara am 2 nepoti care isi serbeaza si ziua de nastere tot in decembrie - deci 4 cadouri dintr-un foc - plus o finutza. asa ca ....vai de buzunarele mele. de Mos Nicolae mai subtire - dulciuri, fructe si la Sara 2 carticele
roxinthya
Scris: Wednesday, November 26, 2014 3:04 PM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Noi cam asa
- Petru vrea un tatatuturas adica un trenuletz - pe care probabil il va strica in primele 30 de minute alcool
- Maria vrea o carte cu toate plantele din lume

Intrebare - de pe ce site-uri faceti voi comenzile si cum platiti?
Anelise
Scris: Wednesday, November 26, 2014 9:26 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
roxinthya wrote:

Intrebare - de pe ce site-uri faceti voi comenzile si cum platiti?

Rox, eu nu am un site anume. Caut ce ma intereseaza pe mai multe site-uri (pentru ca de regula vanez pretul mai mic - pot fi diferente destul de mari...) si comand telefonic sau pe net. DistanceKiss Deci am folosit destul de multe si chiar niciodata nu au fost probleme la comenzi.
De platit, am platit si cu cardul inainte (asta foarte rar!). Prefer plata ramburs - la livrare achit coletul la curier. thumright Asa nu risc sa raman cu banii blocati pe undeva in caz ca nu mai au ce caut eu pe stoc si se gandeste vreunul sa taraganeze treaba. Pup! pupici
roxinthya
Scris: Thursday, November 27, 2014 9:33 AM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Liz - mercic!Cheek Kiss
Lilly of the valley
Scris: Friday, November 28, 2014 12:32 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Maine iau Furby, ca sunt reduceri sub forma de cupon cu care vou lua Lalaloopsi.

Lui Andrei i-am luat ghete de fotbal si o pereche de insulete smechere de la Nike.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.