Hajduszoboszlo
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Scris: Monday, July 18, 2011 7:05 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Superb!love
bulinutza
Scris: Monday, July 18, 2011 8:07 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Lizuca, mergeti la Gyula. Este mai departe un pic de voi(2 km de vama Varsand), este extraordinar de frumos, preturi bune si se vb romaneste peste tot. Inclusiv meniurile la restaurante sunt trecute in ambele limbi...:018:

Vrem sa mergem si noi cateva zile peste vreo 2 sapt. Facem poze si raportam, k??? Puuuuuuup!computerlove
Anelise
Scris: Monday, July 18, 2011 8:18 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Bulinutza, gand la gand! computerlove Urma sa te sun cat de curand! Pai, abia astept foto si impresii! bounce Noi cred ca vom merge undeva in jur de 20 august. Tati a fost cu ideea ca pana la urma nu vrem sa plecam undeva foarte departe de Romania! angel
alimami
Scris: Monday, July 18, 2011 11:24 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Anelise wrote:
Alimami, multumesc foarte mult pentru raspunsuri! pupici Ar fi o optiune si pentru noi in luna august. In schimb, nu stiu cu limba cum facem! oare Eu doar in engleza ma descurc cat de cat, dar mai stie sotul ceva germana.

Nu va faceti probleme cu limba!Cifrele sunt universale :)Oricum,in strand doar aratati ce vreti si dati banii, iar la magazine la fel,puneti in cos si platiti la casa. Cu germana, oricat de putina,e destula pt cazare, iar la strand engleza se poate folosi la casa de bilete.Necunoasterea limbii nu e un impediment, sau un motiv pt a nu merge. Sunt si multi romani prin complex,oricum.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.