Hai sa ne laudam
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Maria & Mario
Scris: Thursday, August 16, 2007 12:28 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Adinutza si Andreiutz, felicitari puiutzilor ! bravo bravo bravo bravo

Si eu trebuie sa ma laud , ca mor de fericire ! Maria , pentru prima data in viata a facut pipi la toaleta , pe reductor ! Nu aveti idee cat de fericita sunt ! Nici la olitza nu a facut vreodata pana acum....... yes yes yes yes yes Sa de-a Domnul sa fim pe drumul cel bun ! angel angel angel angel angel
georgy_adinutza
Scris: Thursday, August 16, 2007 12:30 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2006
Maria & mami wrote:
Adinutza si Andreiutz, felicitari puiutzilor ! bravo bravo bravo bravo

Si eu trebuie sa ma laud , ca mor de fericire ! Maria , pentru prima data in viata a facut pipi la toaleta , pe reductor ! Nu aveti idee cat de fericita sunt ! Nici la olitza nu a facut vreodata pana acum....... yes yes yes yes yes Sa de-a Domnul sa fim pe drumul cel bun ! angel angel angel angel angel

Bravo Mariuca , acum chiar ca esti o dra maaare !!!pupici pupici pupici
Ely
Scris: Thursday, August 16, 2007 2:49 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Bravoooooooooo Maria bravo dance flowers
Maria & Mario
Scris: Thursday, August 16, 2007 4:43 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Georgy , Ely , multumim mult ! pupici pupici pupici
ira_tgr
Scris: Thursday, August 16, 2007 8:06 PM
Nivel

Inregistrat: 11/2/2007
Alfonso, Adinuta, Andrei, Mariuca - bravo copilasi, la mai mare pupici pupici pupici

Ma laud si eu cu o mare realizare personala, am reusit sa-mi dau orgoliul la o parte, sa cer scuze (in felul meu) celor fata de care am gresit si sa reiau unele prietenii de care imi era foarte dor.... cry
merci celor care m-au acceptat cu bune si cu rele, care nu mi-au purtat pica si nu mi-au intors spatele (asa cum am facut eu odata, aparent fara nici un motiv intemeiat, doar asa, la nervi si sub influenta altor persoane)...

flowers pupici pupici flowers
Kiki
Scris: Thursday, August 16, 2007 9:28 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Felicitari, tuturor pentru motivele de lauda! cool
Miri
Scris: Thursday, August 16, 2007 9:52 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Felicitari tuturor ,pitici si mamici, care au motive de lauda si bucurie!bravo bravo bravo
stele_pe_cer
Scris: Thursday, August 16, 2007 11:30 PM
Nivel

Desi nu prea-s activa la acest topic, ma mandresc si eu astazi cu mai multe realizari:am resuit sa imi tin in frau foarte bine reactiile generate de oboseala si ceva mai mult stres, tratandu-l pe Matei asa cum merita (cu calm, cu zambete si voie buna, cum nu fac intotdeauna cand am o zi mai proasta).Tot astazi am reusit sa depasesc ideea de "nu imi place" si am descoperit cat de frumos este sa inventezi povesti si...kiar o poezioara pt copilul tau.Am cantat, am dansat si am incercat ca activitatea de peste zi s afie mult mai creativa si mai motvanta decat pana acum.Apoi am descoperit membrii familiei pe scoici desenate cu carioci lavabile, mi-am testat rabdarea si ingaduinta in a-l invata cum se toarna apa prin palnie dintr-o cana intr-un pahar si invers (si pe covor, gresie si ursuletisic ) si am culminat cu o iesire foarte reusita in Cismigiu, unde pe rand ne-am dat pe tobogane, in leagane si ne-am jucat in nisip toti 3, impreuna cu alti copilasi mai mari.Astazi, mai mult ca oricand, ma mandresc cu familia mea.Astazi, mai mult ca oricand, m-am simtit minunat alaturi de Matei si Eugen si tot astazi mi-am dat seama ca bucuria de astazi de datoreaza in mare parte straduintei de a aplica sfaturile citite in carti cum ca ...educatia prin iubire nu da gres!

Toata aceasta insuruire recitind-o imi pare asa plictisitoare pt cineva din afara, si totusi eu ma simt atat de fericta astaziyes !

Cu adevarat cea mai mare binecuvantare trebuie sa fie sa ajungi sa cunosti bucuria de a fi parinte!
mari_paun
Scris: Friday, August 17, 2007 9:19 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/17/2006
buna fetele, daca numeni nu ma vede...ma laud si eu sa ma fac observata...

ieri a fost ziua mea de nastere...
am primit multe flori si cadouri de la colegi, am prmiti multe telefoane si mesaje...

aseara am avut si musafiri, cumnata mea si o vecina care au venit cu copiii, ei au stat in dormitor si au facut tzunami, noi am stat la barfa si prajiturici in sufragerie...

culoarea mea preferata este verde asa ca de ziua mea ma astept la multe lucruri ...verzi, asa ca am primit o bluza superba verde, o pereche de pantaloni sport ( tare dragutzi) kaki, si kiar un set de cesti (verzi) cu suport flowers
mommy
Scris: Friday, August 17, 2007 9:48 AM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
La multi ani, Mari! Multa sanatate, fericire si multe succese Emei! pupici flowers pupici
codruta
Scris: Friday, August 17, 2007 10:15 AM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
mari_paun wrote:
buna fetele, daca numeni nu ma vede...ma laud si eu sa ma fac observata...

ieri a fost ziua mea de nastere...
am primit multe flori si cadouri de la colegi, am prmiti multe telefoane si mesaje...

aseara am avut si musafiri, cumnata mea si o vecina care au venit cu copiii, ei au stat in dormitor si au facut tzunami, noi am stat la barfa si prajiturici in sufragerie...

culoarea mea preferata este verde asa ca de ziua mea ma astept la multe lucruri ...verzi, asa ca am primit o bluza superba verde, o pereche de pantaloni sport ( tare dragutzi) kaki, si kiar un set de cesti (verzi) cu suport flowers

la multi ani, Mari!
mari_paun
Scris: Friday, August 17, 2007 10:43 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/17/2006
miru, codrutza...multumescflowers
Rody
Scris: Friday, August 17, 2007 11:11 AM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
ira_tgr wrote:
am vazut k Rody s-a laudat de rurand cu mica pianista...
azi ma laud si eu cu pitica mea, care canta la bloc flaut si la orga

img

cool cool cool cool cool cool cool
Rody
Scris: Friday, August 17, 2007 11:13 AM
Nivel

AdrianaC wrote:
Felicitari puiutilor !!!!

Si Andrei canta la orga, si Alisuca a cantat cand era micuta ca el, dar ulterior nu i-a mai placut si nu am insistat. Eu sunt innebunita dupa pian si regretul meu maxim este ca ai mei nu si-au permis la vremea respectiva sa imi cumpere un pian sau o pianina si sa fac si cursuri pentru asa ceva. De aceea cum am crescut, mi-am cumparat din primul salariu o orga. Acum am una extrem de performanta si care la vremea ei (acum vreo 7 ani) a fost cap de serie. Sa vedem cum o mai fi cu Andrei.

Intre timp, ma laud si eu cu Andrei care a inceput de ceva timp sa zica foarte clar "Andeeeei" ras

img

cool cool cool cool
Numai artisti pe aiciyes
Rody
Scris: Friday, August 17, 2007 11:13 AM
Nivel

Felicitari la toata lumea pt toate.Sa va fie de bine la toateyes yes yes pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.