Gravidutzele noastre dragi - 42
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mirunah
Scris: Wednesday, February 14, 2018 6:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/23/2017
Mesaje: 1547
Ilinca003 wrote:
Buna fetele...azi am fost la eco...bebita mea are 201 grBlushing ,si totul este ok.O seara frumoasa sa aveti!pupici


Ilinca cate sapt ai ca nu mai stiu?

Georgiana ma bucur sa aud ca bebe e bine.love
oanatm
Scris: Wednesday, February 14, 2018 6:41 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/8/2017
Mesaje: 1169
Mgeorgiana85 wrote:
Acum am iesit de la eco. Suntem bine, crestem, avem 11 sapt coeur
https://ibb.co/m78i1S


Ce dragu? e...Abia a?tept ?i eu eco de saptamâna viitoarehearts
Mgeorgiana85
Scris: Wednesday, February 14, 2018 6:45 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/3/2016
Mesaje: 1933
Multumim fete! Acum 3 sapt relax...in 6 martie avem dublu test si poate aflam si ce este computerlove
Ilinca003
Scris: Thursday, February 15, 2018 5:54 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/5/2018
Mesaje: 433
17 sapt miruna.
Rox4n1k4
Scris: Thursday, February 15, 2018 8:11 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 4/25/2017
Mesaje: 250
Andreea0196 wrote:
Fetelor m-am stricat la stomac. O fi de rau? Nu am nicio durere si bebe e linistit astazi vad. Nu vreau sa ma ia durerileee Cray


Nu cred ca are nimic dar daca te simti rau voma etc. Trebuie sa vezi ce e. Episoade de diaree sau asa is normale inainte sa se apropie nasterea am inteles, si eu am, e ceva hormonal... Cheek Kiss
Andreea0196
Scris: Thursday, February 15, 2018 8:40 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/26/2017
Mesaje: 612
Rox4n1k4 wrote:


Nu cred ca are nimic dar daca te simti rau voma etc. Trebuie sa vezi ce e. Episoade de diaree sau asa is normale inainte sa se apropie nasterea am inteles, si eu am, e ceva hormonal... Cheek Kiss


Mi-am revenit, dar ma luase asa o mica panica. Tu cum esti? Eu m-am trezit amortita cu totul..
Daca nu se grabeste bebe al tau, s-ar putea sa nastem cam in acelasi timp, daca imi face cezariana la 39s..computerlove
Andreea0196
Scris: Thursday, February 15, 2018 8:42 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/26/2017
Mesaje: 612
Fetelor, astazi am mai imbatranit cu un an!! Mai am un pic si voi primi cel mai frumos si minunat cadou.
Vreau sa va urez si voua multa sanatate voua si puilor vostri si fie ca Dumnezeu sa va dea tot ce e mai bun in viata!! SimplyLove
cybele
Scris: Thursday, February 15, 2018 9:46 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/31/2016
Mesaje: 653
Andreea0196 wrote:
Fetelor, astazi am mai imbatranit cu un an!! Mai am un pic si voi primi cel mai frumos si minunat cadou.
Vreau sa va urez si voua multa sanatate voua si puilor vostri si fie ca Dumnezeu sa va dea tot ce e mai bun in viata!! SimplyLove

La multi ani Andreea flowers Sa fii sanatoasa si fericita si sa ai o nastere usoara computerlove
Mirunah
Scris: Thursday, February 15, 2018 9:48 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/23/2017
Mesaje: 1547
Andreea0196 wrote:
Fetelor, astazi am mai imbatranit cu un an!! Mai am un pic si voi primi cel mai frumos si minunat cadou.
Vreau sa va urez si voua multa sanatate voua si puilor vostri si fie ca Dumnezeu sa va dea tot ce e mai bun in viata!! SimplyLove


La multi ani Andreea! Tu si familia ta sa fiti sanatosi, fericiti si sa va bucurati de minunatia care urmeaza sa vina!love
Mirunah
Scris: Thursday, February 15, 2018 9:49 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/23/2017
Mesaje: 1547
Ilinca003 wrote:
17 sapt miruna.


Multumesc pentru raspuns. Inseamna ca bebe meu e mai greut, hihi.
delia.c.yaya
Scris: Thursday, February 15, 2018 9:57 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Andreea0196 wrote:
Fetelor, astazi am mai imbatranit cu un an!! Mai am un pic si voi primi cel mai frumos si minunat cadou.
Vreau sa va urez si voua multa sanatate voua si puilor vostri si fie ca Dumnezeu sa va dea tot ce e mai bun in viata!! SimplyLove


La multi ani iubita!!!!computerlove
Sa dea Dumnezeu sa ai tot ce'ti doresti tu:sanatate, bani, bebe sanatosmajoreta

Chris
Scris: Thursday, February 15, 2018 9:59 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/23/2017
Mesaje: 626
Anemona, Georgiana ce minuni aveti voi acolo in burtica! computerlove computerlove Sunt asa de dragalasi!Cheek Kiss DistanceKiss Abia astept sa merg si eu saptamana viitoare la morfo2 sa-mi vad gagalicea.

Andreea, La Multi Ani!! birthday floare3 Sa fii sanatoasa si tu si bebe, sa ai o nastere usoara si tot ce iti doresti sa devina realitate! Cheek Kiss
oanatm
Scris: Thursday, February 15, 2018 10:19 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/8/2017
Mesaje: 1169
Andreea0196 wrote:
Fetelor, astazi am mai imbatranit cu un an!! Mai am un pic si voi primi cel mai frumos si minunat cadou.
Vreau sa va urez si voua multa sanatate voua si puilor vostri si fie ca Dumnezeu sa va dea tot ce e mai bun in viata!! SimplyLove


La multi ani Andreea! Multa sanatate ?i tot ce-?i dore?ti!
DianaM
Scris: Thursday, February 15, 2018 10:43 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/5/2016
Mesaje: 1452
Andreea0196 wrote:
Fetelor, astazi am mai imbatranit cu un an!! Mai am un pic si voi primi cel mai frumos si minunat cadou.
Vreau sa va urez si voua multa sanatate voua si puilor vostri si fie ca Dumnezeu sa va dea tot ce e mai bun in viata!! SimplyLove


La multi ani iubita! Sa fii sanatoasa si tu si bebe! Cheek Kiss
Ilinca003
Scris: Thursday, February 15, 2018 11:09 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/5/2018
Mesaje: 433
La multi ani!///si tu tot 17 sapt ai Miruna?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.