Gravidutzele noastre dragi - 40
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 10:18 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/28/2017
Alina, speeeer, dar sa fie asa curand nu peste un an, i needz it noooow! Crazy

Lauraaaa Cheek Kiss computerlove
Ma bucur ca ai trecut la program mai redus, era cazul, mai ales ca tre sa stai in picioare mult si sa cari de colo colo. Ia-ti medical oricand daca nu te afecteaza tare financiar si asta e.. tre sa ai grija de tine si bebe acuma majoreta Ce burtica rotunjoara!
Si la mine se opreste cand incerc sa filmez, da asa din cand in cand apoi, asa ca mai astept sa fie mai mare, poate poate.

Si eu m-am lipit iar de dulciuri/chips, aiaiai, dar incerc sa mai bag si fructe printre sa mai astampar sau macar sa dau nutrienti buni. Lol

Cand mai ai control?
Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 11:12 AM
Nivel

OMG, astea apar joi la Lidl.. sac de dormiiiiit, lenjerii, bavetici hearts
http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?id=1787

LE: Nu stiu la voi cum e, dar aici iar ploua si e asa deprimanta vremea, de toamna, si nu ma ajuta cu somnolenta asta a mea!! Pfai ce as vrea in pat..
Si acum iar am reflux un pic, ma arde gatul. Incerc sa pap biscuiti simpli asa usor..
alexutza_88
Scris: Monday, September 4, 2017 11:50 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/16/2017
Andreea06 wrote:
OMG, astea apar joi la Lidl.. sac de dormiiiiit, lenjerii, bavetici hearts
http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?id=1787

LE: Nu stiu la voi cum e, dar aici iar ploua si e asa deprimanta vremea, de toamna, si nu ma ajuta cu somnolenta asta a mea!! Pfai ce as vrea in pat..
Si acum iar am reflux un pic, ma arde gatul. Incerc sa pap biscuiti simpli asa usor..

Am luat si eu rennie ieri, nu pt arsuri ci pt ca aveam ni?te gaze....ufff. a fost ok si-a facut efectul.
Foarte frumoase lucrusoarele de la lidl sper sa ajung si eu, ca nu avem lidl la noi in oras, ci paradoxal, intr-un oras mai mic situat la vreo 35 km
Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 12:02 PM
Nivel

alexutza_88 wrote:

Am luat si eu rennie ieri, nu pt arsuri ci pt ca aveam ni?te gaze....ufff. a fost ok si-a facut efectul.
Foarte frumoase lucrusoarele de la lidl sper sa ajung si eu, ca nu avem lidl la noi in oras, ci paradoxal, intr-un oras mai mic situat la vreo 35 km

Mi se pare ca de la cafea m-a apucat, ca altceva nu am mancat nimic care sa starneasca asa..
E ciudata senzatia, si de arsura dar si imi vine parca sa ragai dar nu ragai nimic.. e f enervant.
lixandra_alexandra
Scris: Monday, September 4, 2017 12:17 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/4/2016
Buna fetelor,

Eu am 48h de cand ma doare capul..deci imi vine sa mi-l tai Crazy
Am luat No Spa, Paracetamol simplu...dar nimic. Diseara ma duc la dr., dar nu cred ca as putea sa iau altceva.
Sper sa ma mai lase uff

computerlove
Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 1:34 PM
Nivel

Am observat o scurgere alba gelatinoasa acum, oricum port protej slip de ceva timp dar era doar umezit putin de obicei, acuma am vazut clar. Mai patiti si voi?

Otita mea clar se activeaza la lucru, cu ac-urile de aici, daca peste weekend nu mi se mai infunda acasa si acuma iar patesc......

lixandra_alexandra wrote:
Buna fetelor,

Eu am 48h de cand ma doare capul..deci imi vine sa mi-l tai Crazy
Am luat No Spa, Paracetamol simplu...dar nimic. Diseara ma duc la dr., dar nu cred ca as putea sa iau altceva.
Sper sa ma mai lase uff

computerlove

Pff. Da, nu cred ca ai ce sa mai iei.. doar daca sunt ceva ceaiuri care ajuta la asta. Poate ai ceva presiune la cap.. nici cu somnul nu te lasa?
lixandra_alexandra
Scris: Monday, September 4, 2017 1:47 PM
Nivel

Andreea06 wrote:
Am observat o scurgere alba gelatinoasa acum, oricum port protej slip de ceva timp dar era doar umezit putin de obicei, acuma am vazut clar. Mai patiti si voi?

Otita mea clar se activeaza la lucru, cu ac-urile de aici, daca peste weekend nu mi se mai infunda acasa si acuma iar patesc......

Pff. Da, nu cred ca ai ce sa mai iei.. doar daca sunt ceva ceaiuri care ajuta la asta. Poate ai ceva presiune la cap.. nici cu somnul nu te lasa?

Somnul mai rau parca imi face uff
Seara daca adorm cu durere de cap, stiu sigur ca dimineata ma trezesc mai rau Cray

Da, si ac-urile sunt bune pe-o parte si rele pe alta parte...
Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 1:50 PM
Nivel

lixandra_alexandra wrote:

Somnul mai rau parca imi face uff
Seara daca adorm cu durere de cap, stiu sigur ca dimineata ma trezesc mai rau Cray

Da, si ac-urile sunt bune pe-o parte si rele pe alta parte...

Mda..
Sa vezi si tu sa nu fie de la raceala / ac / curent.. daca sunt mai multe geamuri deschise in casa, pe mine ma pacaleau alea din bai ca raman rabatate mereu si daca nu inchidem usile la baie MEREU, tot e putin curent. Nu il simti, dar corpul nostru sigur il simte.
lixandra_alexandra
Scris: Monday, September 4, 2017 2:22 PM
Nivel

Andreea06 wrote:

Mda..
Sa vezi si tu sa nu fie de la raceala / ac / curent.. daca sunt mai multe geamuri deschise in casa, pe mine ma pacaleau alea din bai ca raman rabatate mereu si daca nu inchidem usile la baie MEREU, tot e putin curent. Nu il simti, dar corpul nostru sigur il simte.

Sper ras
Trece el pana la urma..nu ma poate tine 1 lunaLol
alexutza_88
Scris: Monday, September 4, 2017 2:37 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/16/2017
Andreea06 wrote:

Scurgerea e gen cea de ovulatie? Ca asa am mai avut si eu si doctora mi-a zis ca e in regula.
Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 2:39 PM
Nivel

alexutza_88 wrote:

Scurgerea e gen cea de ovulatie? Ca asa am mai avut si eu si doctora mi-a zis ca e in regula.

Da, nu pare nimic deosebit fata de ce am mai avut de fel.. cred ca e ok, am zis sa intreb totusi.
Diana1489
Scris: Monday, September 4, 2017 3:16 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 12/4/2016
Salutare burtici ! Am o nedumerire : voi ce parere aveti despre celulele stem ? Merita sa dam banii pe ele?
Ralucamarin
Scris: Monday, September 4, 2017 3:28 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 8/30/2016
Teodora Maria !! Nascuta aseara natural 3,7 kg si 52 cm ..hearts hearts

Ralucamarin attached the following image(s):
img_4343.jpgimg_4339.jpg

Andreea06
Scris: Monday, September 4, 2017 3:48 PM
Nivel

Ralucamarin wrote:

Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!
E tare frumoasa!! Recuperare usoara! newclap newclap
Inawar
Scris: Monday, September 4, 2017 3:49 PM
Nivel

Inregistrat: 11/14/2016
Ralucamarin wrote:

Felicitari! Multa sanatate si mult laptic!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.