Gravidutzele noastre dragi - 35
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dreams***
Scris: Tuesday, May 3, 2016 4:32 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/13/2015
Elena7 wrote:

Felicitari Dreams newclap newclap sa-ti traiasca frumusetea asta de fetita si sa fie sanatoasa! Recuperare usoara iti doresc si laptic din plin! computerlove

Multumim din suflet!sarcina usoara pupiceiCheek Kiss
dreams***
Scris: Tuesday, May 3, 2016 4:34 PM
Nivel

doinanuta wrote:

Felicitari!Lapticdin plin sa ai mami si fara colici!Bravoo Bravoo

Multumesc frumooos!sarcina usoara in continuare!Cheek Kiss
Rocsana
Scris: Tuesday, May 3, 2016 5:15 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/28/2015
Nasmyne,cum esti,cum stai cu emotiile ,gata bagaju ?Eu sapt.asta le impachetez ,in 9 mai merg din nou la control sa vedem ce zice dr.dar o simt tot mai jos pe bebelusa,sper sa nu se grabeasca coeur
Cheek Kiss
anyta88
Scris: Tuesday, May 3, 2016 10:46 PM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2014
dreams*** wrote:
Buna mamici si gravidute frumoase!Hristos a inviat!am nascut pe 26 prin cezariana!mi s a rupt apa la 10:00 dimineata si la 18:00 am nascut!nu am reusit natural cum vroiam ptr ca am avut colul rigid si dupa 8 ore de travaliu aveam aceeasi dilatatie ca la inceput!bebelina e bine s a nascut cu 3100gr si 48 cm!eu ma recuperez dupa operatie!acum dupa o saptamana e mult mai bine dar primele zile mi s au parut crunte banghead banghead banghead
Incerc sa atasez niste poze sa vad daca reusesc !pupici DistanceKiss DistanceKiss Clap

Ce zambareata mica si frumoasa ai tu acolo! Sa fie sanatoasa si toate cele bune!computerlove
Eileen
Scris: Wednesday, May 4, 2016 7:13 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/16/2013
Neata fetele si Hristos A Inviat !!
Azi ...din nou pe baricade dupa scurta vacanta ...off ce repede a trecut Cray Cray
Dreams, recuperare rapida si mult laptic majoreta majoreta
Nasmyne, o sa fie bine, vei vedea coeur coeur
Rocsana mai ai un piiiiiccHilar
Anyta, ai simtit bebelul pana acum ?
anyta88
Scris: Wednesday, May 4, 2016 8:46 AM
Nivel

Inregistrat: 12/15/2014
Eileen wrote:
Neata fetele si Hristos A Inviat !!
Azi ...din nou pe baricade dupa scurta vacanta ...off ce repede a trecut Cray Cray
Dreams, recuperare rapida si mult laptic majoreta majoreta
Nasmyne, o sa fie bine, vei vedea coeur coeur
Rocsana mai ai un piiiiiccHilar
Anyta, ai simtit bebelul pana acum ?

Am simtit ceva dar nu stiu sigur daca era bebelul. Probabil ca e prea devreme. Joi merg la medic
Rocsana
Scris: Wednesday, May 4, 2016 11:24 AM
Nivel

Eileen,intradevar trece repede timpul gata sarbatorile, eu ma apuc de impachetat Cheek Kiss
anyta88,cred ca e bebele,eu la 16 sapt.am simtit-o pe bebelusa prima data , am fost confuza ca nu stiam sigur dar ea a fost coeur asa ca si la tine mai mult ca sigur e bebele Cheek Kiss
Pupici tuturor.Cheek Kiss
corina_elena50
Scris: Wednesday, May 4, 2016 12:05 PM
Nivel

Inregistrat: 5/2/2015
Ce mai fac gravidutele mele dragi?noi suntem bine,cumintei,fara colici.Papam doar lapte de la mami si noaptea de trezim de doua ori.Dupa ce papam adormim imediat.Va pup pe toate si va fac cunostinta cu bebe Darius computerlove

corina_elena50 attached the following image(s):
sam_3226.jpgsam_3229.jpg

Nasmyne
Scris: Wednesday, May 4, 2016 12:11 PM
Nivel

Inregistrat: 7/18/2015
Rocsana wrote:
Nasmyne,cum esti,cum stai cu emotiile ,gata bagaju ?Eu sapt.asta le impachetez ,in 9 mai merg din nou la control sa vedem ce zice dr.dar o simt tot mai jos pe bebelusa,sper sa nu se grabeasca coeur
Cheek Kiss

Eu am bagajul facut, si al meu si al lui bebe, de fapt mai am cateva chestii de adaugat de la farmacie.
Eu vineri merg la control la doctorul cu care vreau sa nasc, sunt tare curioasa cum este totul si ce imi va spune de nasterea naturala, din cate am inteles de la alte fete e adeptul cezarienelor ca na scapa mai repede, programat si cu mai multi bani....

Si eu il simt pe bebe foarte jos si parca a mai coborat si burtica mea, e asa mare, abia mai ma misc, abia ma ridic din pat, nici sa ma spal singura nu prea mai pot hohot

Sa stii ca si eu am emotii, ca na nasterea naturala e ca o loterie, nu stii cum va fi, difera de la persoana la persoana si de la o sarcina la alta, dar raman pozitiva si incerc sa ma incurajez singura ras
Nasmyne
Scris: Wednesday, May 4, 2016 12:32 PM
Nivel

Inregistrat: 7/18/2015
corina_elena50 chiar ma gandeam la tine ce mai faci! Sunteti tare frumosi si tu si bebe! Esti o norocoasa cu un bebe asa cumintel!
Sa ne "blestemi" si pe noi sa avem bebei asa cuminti ca ai tai! ras
dreams***
Scris: Wednesday, May 4, 2016 1:48 PM
Nivel

Va multumesc fetelor ptr urarile frumoase si va doresc sarcina usoara si bebei sanatosi si frumosi!DistanceKiss Angel Cheek Kiss
Zambila
Scris: Wednesday, May 4, 2016 2:16 PM
Nivel

Inregistrat: 6/18/2014
corina_elena50 wrote:
Ce mai fac gravidutele mele dragi?noi suntem bine,cumintei,fara colici.Papam doar lapte de la mami si noaptea de trezim de doua ori.Dupa ce papam adormim imediat.Va pup pe toate si va fac cunostinta cu bebe Darius computerlove

bebe e absolut superbcomputerlove computerlove computerlove computerlove
ElenaD94
Scris: Wednesday, May 4, 2016 2:23 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2014
Corina, ce bebe frumos si cumintel!

Va pup gravidutelor. La noi inca e greu, speram sa se regleze somnul de noapte. Caci e cam haotic.
Eileen
Scris: Wednesday, May 4, 2016 2:28 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/16/2013
Corina, ce frumosi sunteti Love Love
Noi am fost la morfologie si suntem bine topai topai topai Bebe nu prea a stat la masuratori, suntem in grafic, de acum ma mai linistesc si eu mai bine ca l-am vazut miscand coeur coeur Doamne, este ireal cand ii vezi cum misca ei acolo mititei computerlove computerlove innori innori
Rocsana
Scris: Wednesday, May 4, 2016 5:17 PM
Nivel

corina_elena50 wrote:

Corina,bebe Darius e frumos foc Bravoo sa creasca mare si sa fie sanatos ,sunteti norocosi ca bebe e cuminte, sper sa am si eu norocul asta cu bebelusa mea yes

ElenD94 Cheek Kiss va doresc sa se regleze somnicu cat mai repede sa fiti sanatosi ,cuminti si sa cresteti mari .

Nasmyne ,hai ca mai avem un pic ,trecem noi si peste asta topai important e sa fie bebelusii santosi si bn ,ca noi ne refacem cumva indiferent cum ar fi majoreta

Pupici mamici si burtici Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.