Gravidutzele noastre dragi - 34
Subiectul anterior · Subiectul urmator
moa
Scris: Friday, January 22, 2016 11:39 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/6/2015
Fetelor bebelusul meu sughita !!dance

Abea astept sa ma duc luni la doctor sa vad cat a mai luat in greutate...

Arsurile si insomniile m_au terminat,dar sa fie sanatos ca toate sant trecatoareHilar

Mi_ar fii placut sa nasc de ziua indragostitilor .dar sa vedem ce spune dr luni daca merge cu 4 zile mai devreme..dance

Multumim pentru casuta!!computerlove
Carlymaria
Scris: Friday, January 22, 2016 11:50 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 11/23/2015
EleneD94, multumesc pt raspuns!Cheek Kiss
alexandra-alex
Scris: Friday, January 22, 2016 12:48 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/11/2016
Salut fetelor...imi zice cnv si mie cum sa fac un ticker..nu reusesc...multumesc mult...eu incerc de pe tel
AndreiutzaEu
Scris: Friday, January 22, 2016 4:49 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/27/2015
CE facet I fetelor? CE o face Roxy
Anelise
Scris: Friday, January 22, 2016 4:54 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
alexandra-alex wrote:
Salut fetelor...imi zice cnv si mie cum sa fac un ticker..nu reusesc...multumesc mult...eu incerc de pe tel

Da click pe unul din tickerele de la fete, te va duce pe pagina respectiva si urmezi pasii. Dar nu stiu daca ai cum de pe telefon...
biancaanamaria
Scris: Friday, January 22, 2016 5:27 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/15/2014
Anelise ,multumim pentru casuta noua Cheek Kiss
Andreiutza eu stau mai toata ziua in pat, mananc si ma pun inapoi in pat mai dorm mai stau pe tableta asta cat e piticul meu la gradi cand vine acasa ne jucam papam avem ocupatie .
Rocsana
Scris: Friday, January 22, 2016 6:33 PM
Nivel

Inregistrat: 1/28/2015
Multumim de casuta ,eu deja cred ca incep cu insomniile si cu durerile de spate ,desi mi-am luat perina pt gravide sa dorm mai bn incep sa stau treaza noapteaplans dar pentru bebelina mea draga fac orice hearts
)(Marina)(
Scris: Friday, January 22, 2016 8:32 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2015
Andreiutza, eu stau cand in pat, cand prin bucatarie imi mai fac de lucru, mai fac de mancarica ceva, mai strang prin casa, dar deja ma misc in reluare. Mi-e din ce in ce mai greu. Mai si dorm ziua, ca dorm mai bine decat noaptea Big Surprise, ma mai uit la filme. Si, parca numar zilele sa treaca mai repede timpul ca sa vina si la mine ziua cea mare, ca nu mai am rabdare ras dance
Rocsana, eu nu mi-am cumparat perna speciala, dar de mult timp dorm cu o perna obisnuita intre picioare...un pic e mai bine, dar vorba ta, nu scap de insomnii.

Fetelor voi aveti gust ciudat in gura si o senzatie de nod in gat? Astea doua chestii ma innebunesc uff
Pup!computerlove
gaza_mica89
Scris: Friday, January 22, 2016 10:29 PM
Nivel

Inregistrat: 1/10/2016
Eu sunt campioana la gust ciudat, il am de la 7 sapt si o sa am pana nasc...
Gata si primul meu set crosetat de vanzare, o sa încerc sa vad daca reu?esc sa.l dau. Eu am facut de fapt pentru nepo?el dar mi.a ie?it prea mic
inna19
Scris: Saturday, January 23, 2016 6:40 AM
Nivel

Inregistrat: 3/12/2015
gaza_mica89 wrote:
Eu sunt campioana la gust ciudat, il am de la 7 sapt si o sa am pana nasc...
Gata si primul meu set crosetat de vanzare, o sa încerc sa vad daca reu?esc sa.l dau. Eu am facut de fapt pentru nepo?el dar mi.a ie?it prea mic

Pune poze sa vedem si noi ce muncesti topai topai
dreams***
Scris: Saturday, January 23, 2016 9:47 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2015
Buna dimineata burtici!un week-end placut sa aveti si multa odihna!!!
Voi cate kg ati luat pana acum?!eu am luat 8 si nu stiu daca e bine sau nu si mai ales sunt curioasa cate voi mai lua pana vine bebe!!!NuStiu
AndreiutzaEu
Scris: Saturday, January 23, 2016 10:03 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/27/2015
dreams*** wrote:
Voi cate kg ati luat pana acum?!eu am luat 8 si nu stiu daca e bine sau nu si mai ales sunt curioasa cate voi mai lua pana vine bebe!!!NuStiu

Eu nasc miercuri si am luat 20 :(
biancaanamaria
Scris: Saturday, January 23, 2016 10:50 AM
Nivel

Inregistrat: 10/15/2014
dreams*** wrote:

14 Kg si mai am inca 2-3 sapt Cheek Kiss .
Rocsana
Scris: Saturday, January 23, 2016 11:15 AM
Nivel

Inregistrat: 1/28/2015
dreams*** wrote:

Am luat 10 kg deja ,nici nu stiu cum le-am pus ,intradevar la mime lipsa de activitate + sport cred ca si-a spus cuvantul ,cu mancarea nu cred ca prea am exagerat dar din servici si sport zilnic nu mai fac nici una nici alta decat ca ies din casa la plimbare .Big Surprise nu stiu cate o sa adun pana la final dar sa fie bebelina mea sanatoasa ca le dau eu jos apoi (am plecat de la 55 kg si 1,70 )yes
Nasmyne
Scris: Saturday, January 23, 2016 3:22 PM
Nivel

Inregistrat: 7/18/2015
dreams*** wrote:

Eu practic nu am luat nici un kg pana acum. In primul trimestru am slabit 4 kg, m am cantarit saptamana asta si am luat 3 kg...deci practic inca nu am ajuns la kilogramele initiale. Nu m am abtinut de la nimic mananc la fel ca inainte, ce e drept nu prea mananc mancare procesata, prajeli mai rar, si nu prea am pofta de dulciuri decat cele facute in casa.
Sunt o norocoasa...sper sa fiu si in continuare si sa nu incep sa pun de-acum inainte...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.