Gravidutzele noastre dragi - 23
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Roxanine
Scris: Monday, April 7, 2014 10:04 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2013
Si eu presimt fetita. Desi imi doresc intai un putzalau
lala_aurelia
Scris: Tuesday, April 8, 2014 7:57 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/13/2014
Buna dimineata burtici!

Am fost si am luat rezultatele. Alea uzuale. Sunt sanatoasa tun!! Totul e in limite, coagularea e buna, HIV negativ.
Urmeaza sa prelucreze TORCH, hepatitele si lysteria. Aia dureaza cel mai mult - 10 zile.
Doamna de aici a fost foarte draguta si mi-a zis ca ma suna sa-mi zica cum mi-au iesit si ramane ultima lysteria.
Oricum doctorul a zis ca ne vedem cand am rezultatele asa ca ....

Aseara am avut o intalnire cu "albastrel". Se pare ca nu ne place ciorbita de nici o culoare!! Si saptamana trecuta cand am mancat i-am dat-o tot lui albastrel.
Iar azi ma chinuie o greata de abia pot sa respir. Am mancat biscuitei inainte sa ma dau jos din pat, am mai papat un iaurtel si tot degeaba!
E oribil!!pale

dana totul va fi bine! Ma bucur foarte tare ca esti jine, ca bebe e bine si mai are dr gand sa stea la caldurica mult si bine! computerlove

Sa aveti o zi frumoasa si multi Cheek Kiss
emanicole
Scris: Tuesday, April 8, 2014 9:44 AM
Nivel

Inregistrat: 12/22/2013
lala_aurelia wrote:
Buna dimineata burtici!

Aseara am avut o intalnire cu "albastrel". Se pare ca nu ne place ciorbita de nici o culoare!! Si saptamana trecuta cand am mancat i-am dat-o tot lui albastrel.
Iar azi ma chinuie o greata de abia pot sa respir. Am mancat biscuitei inainte sa ma dau jos din pat, am mai papat un iaurtel si tot degeaba!
E oribil!!pale

Sa aveti o zi frumoasa si multi Cheek Kiss

Buna dimineatacomputerlove

Haha Haha Haha . Eu azi dimineata am avut marea intalnire in urma periajului pe dinti Lol
Trec si astea lala si ai sa te simti mai bine computerlove

Heiii, noi astazi implinim 12 saptamani sarbatoare sarbatoare sarbatoare sarbatoare. Sa cresti mare si frumoasa gogosica meatopai iloveyou
Nanny fac fetita asculta-ma hohot
Dana cum mai esti?
Capsu baietelul tau este tare jucausyes yes
Smiley, Ada trageti chiulul ?????alcool
pupici tuturor si iloveyou
Roxanine
Scris: Tuesday, April 8, 2014 10:04 AM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2013
Neatza tuturor! campfire
elala
Scris: Tuesday, April 8, 2014 2:34 PM
Nivel

Inregistrat: 11/13/2009
Ema, la multi ani buburuzei! Sa creasca mare si sanatoasa! Poate iti va arata maine ce ascunde intre picioruse.DistanceKiss DistanceKiss
simona83
Scris: Tuesday, April 8, 2014 3:31 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 7/23/2013
emanicole wrote:

Heiii, noi astazi implinim 12 saptamani sarbatoare sarbatoare sarbatoare sarbatoare. Sa cresti mare si frumoasa gogosica meatopai iloveyou

La multi aaaaaani! Maine e ziua cea mare, nu?
emanicole
Scris: Tuesday, April 8, 2014 3:56 PM
Nivel

simona83 wrote:

daaaacomputerlove . maine la 13.30...abia astept hearts hearts
emanicole
Scris: Tuesday, April 8, 2014 3:57 PM
Nivel

elala wrote:
Ema, la multi ani buburuzei! Sa creasca mare si sanatoasa! Poate iti va arata maine ce ascunde intre picioruse.DistanceKiss DistanceKiss

sa speram yes yes . Multumesc mult scumpacomputerlove

simona83 wrote:

daaaacomputerlove . maine la 13.30...abia astept hearts hearts
lala_aurelia
Scris: Tuesday, April 8, 2014 5:08 PM
Nivel

ema la multi ani fluturasului tau! Sper sa fie ce-ti doresti!!

Eu de cand am facut testul am zis ca e baietel. Am si scris pe hartie sa am dovada Haha. si toate mofturile ma duc cu gandul la baietel: poftesc la bere ( eu prefer vinul), la prajeli( eu nu mananc prajeli de fel), nu mai suport dulciurile( sunt topita dupa dulciuri si mai ales facute in casa), nu pot manca ciorbita acra de legume ( preferata mea), numai biscuitei sarati. Tot ce nu mancam acum au devenit singurele alimente pe care le pot consuma pale

Lasa ca ne facem noi mari!!
capsunica
Scris: Tuesday, April 8, 2014 5:15 PM
Nivel

Inregistrat: 12/10/2013
Buna feteloooor DistanceKiss noi stam la soareeeee ..ne-a adus sotul o saltea afara :)) si stam la soare asa bineeeeeeeeeeee ... :D relaxare ... sunt doar putin ingandurata ..ca eu aveam secretia leucoreica abundenta si acum nu mai e .. e normala ..si e transparenta ..nu e alba .. cum era inainte ... miros nu are ..voi ce ziceti??? urmatoarea data am sa imi fac in mai cand merg la control ..examen de secretie ..sa stau linistita cand se mai schimba .. :p :* Emmmmaa la multi anisori la fetita ta Bravoo computerlove si sa speram ca e cum doresti :D maine la eco:x fetitaaaaaaa :*:*:*:* dar daca e baiat e la fel de bine :x:x cred ca tot il papi:x
capsunica
Scris: Tuesday, April 8, 2014 5:18 PM
Nivel

Inregistrat: 12/10/2013
lala_aurelia wrote:
ema la multi ani fluturasului tau! Sper sa fie ce-ti doresti!!

Eu de cand am facut testul am zis ca e baietel. Am si scris pe hartie sa am dovada Haha. si toate mofturile ma duc cu gandul la baietel: poftesc la bere ( eu prefer vinul), la prajeli( eu nu mananc prajeli de fel), nu mai suport dulciurile( sunt topita dupa dulciuri si mai ales facute in casa), nu pot manca ciorbita acra de legume ( preferata mea), numai biscuitei sarati. Tot ce nu mancam acum au devenit singurele alimente pe care le pot consuma pale

Lasa ca ne facem noi mari!!
mmmm lala :D merg sa imi fac o ciorbita de varza si fasoleeee :x mmmmmm ciorbele le ador :x dulciurile nu imi plac deloc ..berea nefiltrata :x dar ma tem sa beau ..si cand mi foarte pofta beau o gura doua ..atat ..dar acru imi place mult sa pap..si muraturi :x deci cam se poate sa ai baietel :))haha :*:*:*:*:*
simona83
Scris: Tuesday, April 8, 2014 5:43 PM
Nivel

Inregistrat: 7/23/2013
capsunica wrote:
mmmm lala :D merg sa imi fac o ciorbita de varza si fasoleeee :x mmmmmm ciorbele le ador :x dulciurile nu imi plac deloc ..berea nefiltrata :x dar ma tem sa beau ..si cand mi foarte pofta beau o gura doua ..atat ..dar acru imi place mult sa pap..si muraturi :x deci cam se poate sa ai baietel :))haha :*:*:*:*:*

Atunci presiune mai mare pe Ema, sa echilibram balanta...
Multi baietei se pare :))))) Ne mai tb si fetite, zic Clap
elala
Scris: Tuesday, April 8, 2014 5:47 PM
Nivel

Inregistrat: 11/13/2009
Lala, si eu poftesc la bere si mai beau din cand in cand cate una fara alcool.La inceputul sarcinii nici eu nu puteam sa vad dulciuri in fata ochilor si nici ciorbele acre.Acum in schimb nu ma pot abtine sa nu beau aproape jumatate de litru de bors cand fac ciorba Crazy .Si au inceput sa ma cam atraga si dulciurile..sic
lala_aurelia
Scris: Tuesday, April 8, 2014 6:35 PM
Nivel

capsunica wrote:

elala wrote:
Lala, si eu poftesc la bere si mai beau din cand in cand cate una fara alcool.La inceputul sarcinii nici eu nu puteam sa vad dulciuri in fata ochilor si nici ciorbele acre.Acum in schimb nu ma pot abtine sa nu beau aproape jumatate de litru de bors cand fac ciorba Crazy .Si au inceput sa ma cam atraga si dulciurile..sic

Nu am mai reusit deloc sa pap o ciorbita / supita. Mi se face rau si pana nu o dau la boboci nu ma linistesc. In rest acru si sarat grupa mare ( muraturi, biscuiti, iaurtel). Iar bere...am baut si eu 2 gurite. Nu puteam sa beau o bere nici inainte, dar acum! Cred ca 2 guri de pofta sunt suficiente.
Deci voi imi sustineti teoria ca e baietel, sa inteleg!!hohot hohot
Ma gandesc ca daca e fetita e si ea cu salate, supe, asa de balerina ras ras

Acum important e sa fie sanatos indiferent ce o fi!!coeur
lala_aurelia
Scris: Tuesday, April 8, 2014 7:03 PM
Nivel

Fetelor, ia spuneti-mi voi, asa ca intre burtici, ce metode de indepartare a parului folositi in sarcina?
Am inteles ca nu este recomandata epilarea cu ceara, dar innebunesc cand vad radacini negre ( sunt bruneta si paroasa). Plus ca imi creste parul intr-o veselie!! Trebuie sa ma pensez la 5 zile ca altfel arat ca muma padurii!!Hilar Hilar
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.