Gravidutzele noastre dragi - 21

Options Gravidutzele noastre dragi - 21
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Postat: Thursday, August 8, 2013 9:56 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Eu sunt foarte revoltata de povestea ta, Lloryy!! Sa dea DD sa fiti sanatosi si sa cresteti maaaari si puternici!!
Nanny
Postat: Thursday, August 8, 2013 10:29 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
Llory...I am spechless! Nu stiu cum sa-i cataloghez pe nemernicii aia! Cat de idioti pot fi?? Care e nemernicul de doctor care te-a monitorizat??? DOamne iarta-ma...dar ce aparatura au?? si cum citesc ei echografiile??? Cretini si tampiti...Sigur nu era vreo infirmiera sau brancardier cea sau cel care te-a vazut?? IDIOTI!
Sa dea Dzeu ca totul sa decurga bine si sa fiti sanatosi amandoi! Doamne ajuta Lory sa auzim de bine!coeur
ingerash
Postat: Thursday, August 8, 2013 2:20 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
lloryy25,recuperare grabnica va doresc! computerlove Cat despre "desteptii" aia,fa-le zile amare!Petiti,"reclama"....
shirel
Postat: Friday, August 9, 2013 12:11 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
ingerash wrote:
lloryy25,recuperare grabnica va doresc! computerlove Cat despre "desteptii" aia,fa-le zile amare!Petiti,"reclama"....

Daa ma gandesc ca totusi ar trebui cumva facuta cunoscuta aceasta poveste macar altora gravidutze sa nu li se mai intample asa ceva .LLoryy pana si pe facebook este bine sa povestesti si pe urma imprastiem noi in toata lumea macar sa-i facem de rusine poti chiar sa nu-ti dai numele daca nu vrei nu poti sa taci din gura si sa treci totul cu vederea ,cineva trebuie sa plateasca macar cu rusinea de a fi cunoscuti ca fiind niste tampiti si nu doctori cu diplome.Uff,ce ma innerveaza situatiile astea cand esti si victima si ti se inchide si gura fiindca nimic nu ajuta oricat te-ai revolta.
lloryy25
Postat: Friday, August 9, 2013 4:58 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/15/2008
Postari: 119
Locatia: galati
O fetelor,stati linistite ca tot spitalul stie si deja au inceput sa cada capete pentru ca mancatoria intre personal este asa de mare incat s-au parat singuri,nici nu a fost nevoie sa fac reclamatie....Acum ne luptam cu un icter de prematuritate violent de care nu scapam..Avem deja 5 zile de lampabanghead
miriam
Postat: Monday, August 12, 2013 11:37 PM

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4990
Locatia: bh
lloryy25 sper ca santeti bine, abia astept da ajungeti acasa si sa puneti poze cu printul!!!hearts

Denisa, Florentza, Alina zile si sarcini usoare va doresccomputerlove

La mine au inceput sa fie tare grele, abia ma misc, cand ma asez jos dau cu picioarele in burtica si mi-a aparut pe mijlocul burticii dunga maro ...ne apropiem incet de marele momentAngel
Nanny
Postat: Tuesday, August 13, 2013 9:34 AM

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
Miriam...hai ca mai e un picut! Doamne ajuta sa ajungeti cu bine la final! Sa poti cara Burtica cu usurinta pe caldurile astea!love
flor3ntza
Postat: Tuesday, August 13, 2013 11:30 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/26/2013
Postari: 109
Locatia: Constanta
Miriam sper ca esti deja in concediu, ai grija de tine ca nu mai e mult, acus acus se apropie momentul mult visat. Sarcina usoara si la termen iti doresc. pupici pupici pupici
miriam
Postat: Tuesday, August 13, 2013 1:34 PM

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4990
Locatia: bh
Nanny, Florentzacomputerlove
Anelise
Postat: Wednesday, August 21, 2013 9:12 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Burtici dragi, continuam aici! DistanceKiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed