Gravidutzele noastre dragi - 19
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Scris: Saturday, March 10, 2012 12:58 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Sa vezi ce repede trece timpul si vine si luna mai !
Eu in aprilie ma intalnesc cu bebelusa si abia astept ca mi-e dor sa-i vad mutrita dulce.coeur
Va doresc zile frumoase si sanatate burticilor racite .
Mie imi curge nasul de peste 2 saptamani ,nu stiu ce sa mai fac in rest ma simt bine .angel
Ania
Scris: Saturday, March 10, 2012 6:49 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/23/2006
De azi ma mut si eu aici ! hearts
Bine v-am gasit !
adynanemona
Scris: Saturday, March 10, 2012 11:03 PM
Nivel

Inregistrat: 1/29/2007
Bucuria de a fi din nou mama......

Ce poate fi mai frumos decat un zambet de copil? Raspunsul cu siguranta ar putea fi "nimic altceva "sau “nu exista comparatie”.Odata in viata am trait bucuria sarbatoririi nasterii unui copil-a fetitei noastre..Anemona.Peste 3 luni voi fi din nou mama..si de aceasta data tot "mamica de fetita".Sper sa fie bine pana la sfarsit.Am emotii, dar ingerasul va avea grija de noi....
koko2008
Scris: Sunday, March 11, 2012 8:05 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
Ania felicitari newclap Sarcina usoara.pupici
Adynanemona bucuria de a fi mama este parca mai mare la a doua sarcina....computerlove Sarcina usoara pupici
Ana nu mai e mult pana in mai.computerlove
Oana tu ai trecut prin toate cu sarcina ...offff...dar tot fericita esti computerlove Sanatate pupici
Noi ne marim pe zi ce trece...mi am retusat o pereche de blugi...erau cu elastic si acesta venea direct pe burtica asa ca l am scos si am pus un snur.Acum burtica sta lejer si nu se mai vede stangulata sic
Se simt miscarile tot mai bine si eu zambesc de cate ori ma "loveste".Printesa casei sta numai pe langa burtica ii spune povesti si poezii....saptamana asta mi a cantat numai despre mama.Cred ca si lui bebica i a placut coeur coeur coeur coeur coeur
O zi frumoasa sa aveti.Si mult soare computerlove
oanamaria
Scris: Sunday, March 11, 2012 4:43 PM
Nivel

Ania te felicit si aici !Sarcina usoara sa ai !
Eu am fost in oras si mi-am gasit la C$A o pereche de blugi cu elastic in talie care-mi vin foarte bine in situatia in care sunt .
Aveau multe bluzite modelel mari care se potrivesc asa de bine la burtici si asa frumos colorate ,dar eu aveam nevoie doar de pantaloni .
Asa ca cine are nevoie de hainute gasiti fara probleme la C&A -nu sunt speciale pt gravidute ,dar sunt marimi mari pana la 46 asa ca sigur vine si la burtici .
Ruth
Scris: Sunday, March 11, 2012 4:57 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/4/2011
felicitari ania, sarcina usoarapupici
oanamaria
Scris: Sunday, March 11, 2012 6:26 PM
Nivel

Petronela tu esti urmatoarea pe listuta !dance
Petronella
Scris: Sunday, March 11, 2012 7:31 PM
Nivel

Inregistrat: 12/14/2010
Oana crede-ma ca am ni?te emo?ii.... Eu m-am sim?it bine pana acum, dar de acum in colo începe greul, dar nu ma plâng deoarece mar?i o voi avea pe mama aici si îmi va fii un ajutor de nadejde. Camera feti?ei e gata, caruciorul a ajuns si el din fabrica, hainutele sunt spalare si calcate in dulap, pampersi, creme, medicamente , cosmetice, etc. Am cumparat absolut tot ce e nevoie. Sunt pregatita pentru nasterea feti?ei in Aprilie. Acum nu fac altceva , decât sa ma odihnesc.
Tot mar?i voi merge la control la moasa. Feti?a mea înca nu sa întors ... S-ar putea sa îmi faca trimitere la spital unde vor încerca ei sa o întoarca spre canalul de nastere. In caz contrar cred ca o alta solu?ie nu am decât cezariana, dar pana acolo mai e cale lunga. ras
Ania felicitari pentru sarcina! Î?i doresc o sarcina u?oara si fara probleme!
Adina si eu am emo?ii si te în?eleg perfect si sunt sigura ca orice gravida seconfrunta cu emotiile înaintea nasteri, a?a ca e ceva normal. î?i doresc o nastere u?oara fara probleme!
oanamaria
Scris: Monday, March 12, 2012 9:19 AM
Nivel

Va doresc o saptamana frumoasa !La mine e mult soare si simt vant de Primavara .
simonik28
Scris: Monday, March 12, 2012 9:37 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/24/2011
intru si eu in clubul vostru:018: de cand am aflat vestea nu imi mai incap in piele de fericiretopai
oanamaria
Scris: Monday, March 12, 2012 12:54 PM
Nivel

Felicitari SImonika !Sarcina usoara si bine ai venit in clubul burticilor!angel
shirel
Scris: Monday, March 12, 2012 1:53 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mai,mai ce de-a burtele pe aici!Sarcina usoara tuturor si de abia astept sa ma alatur voua ...sa vedem c-am cine imi ofera locul asa prin august! ras sic pupici pupici
Ana
Scris: Monday, March 12, 2012 1:56 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Eu Shirel prin iuliesic sic
koko2008
Scris: Monday, March 12, 2012 2:29 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
shirel wrote:
Mai,mai ce de-a burtele pe aici!Sarcina usoara tuturor si de abia astept sa ma alatur voua ...sa vedem c-am cine imi ofera locul asa prin august! ras sic pupici pupici

Eu angel

Simonik, felicitari newclap newclap
shirel
Scris: Monday, March 12, 2012 2:58 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Ana wrote:
Eu Shirel prin iuliesic sic

Tu rapida cum esti mi-ai luat-o inainte cu al patrulea! ras ras Macar sa faci de bine ras sa-mi dai stafeta si nu asa o stafeta de baietel fiindca voi aveti ceva experientza la baietei.
Anaaabella si poate gandestete si da-mi si 2 deodata!hohot hohot hohot Adica nu fiindca imi da si Koko stafeta ei! hohot hohot

Eu sunt aranjata deci ne intalnim in august aici! hohot pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.