Gravidutele noastre dragi - 62
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Oana.c
Scris: Monday, January 17, 2022 8:43 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/28/2021
Gaby 41 wrote:
Bună Alicia!Ce m-ai faci?Nu a venit rezultatul sincer m-am săturat să aștept m-ai ales că mi-e mi-au spus că durează 5-7 zile.Încerc să-mi ocup timpul că degeaba mă gândesc.La tine în cât timp a venit rezultatul la Nifty?

Nifty am facut eu. 5 zile.
Am recoltat vineri , iar miercuri am avut rezultatele.
AliciaAlicia
Scris: Monday, January 17, 2022 10:54 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/26/2021
Gaby 41 wrote:
Bună Alicia!Ce m-ai faci?Nu a venit rezultatul sincer m-am săturat să aștept m-ai ales că mi-e mi-au spus că durează 5-7 zile.Încerc să-mi ocup timpul că degeaba mă gândesc.La tine în cât timp a venit rezultatul la Nifty?

Buna Gaby, în 5 zile am avut rezultatul, sper sa vina mai repede sa nu mai stați cu gândul acolo🙂
OtiliaC
Scris: Tuesday, January 18, 2022 2:48 AM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2020
Fetelor, va multumesc mult ca v-ati gandit la noi. Ieri, ora 13:34 a venit pe lume fetita noastra, Delia Elena, prin cezariana. Cantareste 2340 gr si 46 cm, e un bebe puternic reapira singurica, doar ca e mai micuta. Este ora 02:45 si eu inca sunt la terapie, tocmai ce s-a terminat ultima injectie cu anestezie ( terapia durerii), si astept sa ma dezamortesc complet ca spre dimineata sa ma ridic. Ce a fost pana acum e floare la ureche pot sa zic, nu am indurat dureri foarte mari, speram sa fie la fel si de acum incolo. Cat despre experianta de a deveni mamica, nu se poate explica in cuvinte ce simti, e un amalgan de sentimente si de trairi, abia astept sa va vad pe fiecare dintre voi ca treceti prin asta. O sa revin cu update cand o sa pot, va imbratisez!
Madalina.d
Scris: Tuesday, January 18, 2022 6:27 AM
Nivel

Inregistrat: 11/9/2021
OtiliaC wrote:
Fetelor, va multumesc mult ca v-ati gandit la noi. Ieri, ora 13:34 a venit pe lume fetita noastra, Delia Elena, prin cezariana. Cantareste 2340 gr si 46 cm, e un bebe puternic reapira singurica, doar ca e mai micuta. Este ora 02:45 si eu inca sunt la terapie, tocmai ce s-a terminat ultima injectie cu anestezie ( terapia durerii), si astept sa ma dezamortesc complet ca spre dimineata sa ma ridic. Ce a fost pana acum e floare la ureche pot sa zic, nu am indurat dureri foarte mari, speram sa fie la fel si de acum incolo. Cat despre experianta de a deveni mamica, nu se poate explica in cuvinte ce simti, e un amalgan de sentimente si de trairi, abia astept sa va vad pe fiecare dintre voi ca treceti prin asta. O sa revin cu update cand o sa pot, va imbratisez!

Felicitări Otilia, sa fiți amândouă bine și sănătoasecoeur ! Doamne ajuta sa nu ai dureri nici de acum încolo, sa te recuperezi ușor. Ma bucur cs sunteți bine amândouă. Te îmbrățișez!
Gaby 41
Scris: Tuesday, January 18, 2022 6:58 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/20/2021
Felicitări Otilia!!!!! Mă bucur că sunteți amândouă bine!!!!!
Gaby 41
Scris: Tuesday, January 18, 2022 7:00 AM
Nivel

Bună dimineața fetelor!!!!!!Voi Avea O Fetiță!!!!!! Rezultatul Este Cu Low Risk!!!!Voi trimite analizele lui dr.Albu mai târziu să le vadă și el.
Andreealee
Scris: Tuesday, January 18, 2022 8:02 AM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2020
Felicitari Otilia !
Gaby felicitari si tie pentru fetita !love
Gaby 41
Scris: Tuesday, January 18, 2022 8:31 AM
Nivel

Mulțumesc Andreealee!!!! Sunt foarte bucuroasă!!!!!
Oana.c
Scris: Tuesday, January 18, 2022 8:54 AM
Nivel

Inregistrat: 6/28/2021
Felicitari Otilia ! Fii puternica, intradevar greuk de acum incepe insa fericirea va fi pe masura cu fiecare privire !
Felicitari Gaby , ai pereche, sa fiti sanatoase !
Gaby 41
Scris: Tuesday, January 18, 2022 9:07 AM
Nivel

Mulțumesc frumos Oana!Am primit mesajul aseară pe la ora 21 dar soțul sa uitat pe mail abia pe la ora 23.După ce mi-a zis de bucurie nu am putut să mai dorm.Sunt foarte bucuroasă!
freya1
Scris: Tuesday, January 18, 2022 9:13 AM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2020
OtiliaC wrote:

Felicitari, Otilia, sa fie sanatoasa si sa creasca mare papusica ta si tu sa te refaci rapid Cheek Kiss
EllaMaria
Scris: Tuesday, January 18, 2022 9:48 AM
Nivel

Inregistrat: 9/12/2020
Felicitări Otilia! Recuperare ușoară, sănătate multă amânduroracomputerlove

Felicitari Gaby pentru fetita! Cheek Kiss
Gaby 41
Scris: Tuesday, January 18, 2022 9:50 AM
Nivel

Mulțumesc frumos EllaMaria!!!!
AliciaAlicia
Scris: Tuesday, January 18, 2022 9:50 AM
Nivel

Inregistrat: 9/26/2021
OtiliaC wrote:

Felicitări Otilia, sănătate multa la amândouă, abia aștept sa naștem și noi toate fiecare naștere pe acest forum ma emoționează 😭😭..te pup
Madalina.d
Scris: Tuesday, January 18, 2022 9:51 AM
Nivel

Inregistrat: 11/9/2021
Gaby 41 wrote:
Bună dimineața fetelor!!!!!!Voi Avea O Fetiță!!!!!! Rezultatul Este Cu Low Risk!!!!Voi trimite analizele lui dr.Albu mai târziu să le vadă și el.

Iuhuuu, ma bucur Gaby, felicitări! Mai spre final sa îmi zici și mie cum se îngrijesc băiețeii, ca eu fetita am acasă și chiar îmi pun întrebări.

Sa nu va zic fetelor, ca fetita mea mi-a zis sa ii cumpăr de la lidl o puță cum au băieții sa facă și ea pisu asa. M-a blocat, dar m-am și distrat teribil hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.