Gravidutele noastre dragi - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andreeax
Scris: Friday, November 13, 2020 6:34 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2020
Fetelor,l-am vazut ?i eu azi pe bebe,are 5 cm ?i se mi?ca in toate par?ile. computerlove Ce diferen?a mare între cum arata la 9 saptamâni când l-am vazut ultima data ?i azi pa 11 saptamâni. Joia viitoare am morfologia,abia a?tept sa-l vad din nou! coeur
ivy
Scris: Saturday, November 14, 2020 6:15 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 12/6/2019
Dragi fete, acum o saptamana, cam pe la ora asta mi-am cunoscut fetita. Am nascut pe cale naturala, o minune de 3260 gr si 50 cm. Inca nu stiu sa exprim acel sentiment, cand mi-au pus-o prima oara pe piept. Probabil pt ca nu mai traisem pana atunci asa ceva si inca nu cunosc un cuvant asa maret care sa definesca momentul.

Incerc sa atasez si o poza, din primele zile acasa.

Va pup! si zambiti! tot ce e frumos abia acum urmeaza de fapt!

https://ibb.co/dfYn5Qz
maria2013
Scris: Saturday, November 14, 2020 6:51 AM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
ivy wrote:
Dragi fete, acum o saptamana, cam pe la ora asta mi-am cunoscut fetita. Am nascut pe cale naturala, o minune de 3260 gr si 50 cm. Inca nu stiu sa exprim acel sentiment, cand mi-au pus-o prima oara pe piept. Probabil pt ca nu mai traisem pana atunci asa ceva si inca nu cunosc un cuvant asa maret care sa definesca momentul.

Bine ai venit, fetita frumoasa! Sa iti fie viata minunata! Felicitari parintilor si recuperare usoara mamicii tale!
freya1
Scris: Saturday, November 14, 2020 9:43 AM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2020
Ivy coeur coeur e superba fetita ta, si ce par are ! Sa fiti sanatosi si la fel de fericiti ca acum !
Ellena20
Scris: Saturday, November 14, 2020 11:11 AM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2018
Andreeax wrote:
Fetelor,l-am vazut ?i eu azi pe bebe,are 5 cm ?i se mi?ca in toate par?ile. computerlove Ce diferen?a mare între cum arata la 9 saptamâni când l-am vazut ultima data ?i azi pa 11 saptamâni. Joia viitoare am morfologia,abia a?tept sa-l vad din nou! coeur

Felicitari, Andreea!
Tot trimestrul I e fascinant din punctul asa de vedere. Vezi atat de multe schimbari de la o eco la alta, se dezvolta foarte repede.
coeur
Ellena20
Scris: Saturday, November 14, 2020 11:12 AM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2018
ivy wrote:

Ivy, felicitari!!! coeur coeur ai o fetita superba! Sa va traiasca, crestere frumoasa!
Recuperare usoara, ivy! Cheek Kiss
Droxana
Scris: Saturday, November 14, 2020 11:36 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/22/2019
ivy wrote:

Felicitari Ivy!! Este minunata!
Sa fiti sanatoase computerlove
Alle.p
Scris: Saturday, November 14, 2020 11:45 AM
Nivel

Inregistrat: 5/13/2018
Ivy felicitaricoeur este superbaLove sa fie sanatoasa si sa va aduca multe bucuriicoeur
Ce nume i-ati pus?pupici
ivy
Scris: Saturday, November 14, 2020 11:49 AM
Nivel

Inregistrat: 12/6/2019
Multumesc mult fetelor, va tin pumnii pe mai incolo sa fie bine! Nici la noi nu e totul perfect, dar in timp se rezolva toate.
Sara Ava se numeste, inca nu stim cum sa o strigam, ca ne plac la fel de mult amandoua :)
Droxana
Scris: Saturday, November 14, 2020 3:39 PM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2019
Fetelor aveti cumva putificator? Ma bate gandul sa cumpar unul insa nu stiu exact la ce sa fiu atente..daca are cineva astept niste recomandari :) computerlove
Mihaela14
Scris: Saturday, November 14, 2020 4:19 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Ivy felicitari pentru fetita, este superba!! Love computerlove
Vickyb
Scris: Saturday, November 14, 2020 7:41 PM
Nivel

Inregistrat: 4/29/2020
ivy wrote:

Felicitari! Multa sanatate! E o scumpa. Love
Alle.p
Scris: Sunday, November 15, 2020 12:47 PM
Nivel

Inregistrat: 5/13/2018
ivy wrote:
Multumesc mult fetelor, va tin pumnii pe mai incolo sa fie bine! Nici la noi nu e totul perfect, dar in timp se rezolva toate.
Sara Ava se numeste, inca nu stim cum sa o strigam, ca ne plac la fel de mult amandoua :)

Ce nume frumoscoeur si eu ma ganddam la Ava, fiind si primul nume pe care il pronunta piticul meu,dar nu suna bine alaturan numelui de familieLol
Mai am cateva idei, dar nici una pe placul sotuluialcool
Voi ce nume mai aveti pe lista pentru fetite?alcool
Miha1989
Scris: Sunday, November 15, 2020 1:08 PM
Nivel

Inregistrat: 7/17/2019
ivy wrote:

Felicitari, sa fiti sanatoase si sa va bucurati de toate momentele impreuna. Buddy1
Andreeax
Scris: Sunday, November 15, 2020 4:20 PM
Nivel

Inregistrat: 5/6/2020
Alle.p wrote:

Ce nume frumoscoeur si eu ma ganddam la Ava, fiind si primul nume pe care il pronunta piticul meu,dar nu suna bine alaturan numelui de familieLol
Mai am cateva idei, dar nici una pe placul sotuluialcool
Voi ce nume mai aveti pe lista pentru fetite?alcool

Noi pt feti?a avem trecut pe lista : Petra care este preferatul meu ?i sigur o sa fie unul dintre cele doua Prenume in caz ca e feti?a, Eva,Ava si Demetra.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.