Gravidutele noastre dragi - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Aleahim
Scris: Wednesday, June 17, 2020 11:46 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/19/2018
Mihaela14 wrote:

DxcCheek Kiss ,draga mea, sunt putin stresata pt ca tocmai am eliminat o secretie geletinoasa alb galbuie si mi-e teama sa nu fie putinul dop gelatinos ce-l mai aveampale Maine la 16:30 am programare la dr si abea astept sa ma duc sa vad cum e treaba pe acolo, sper sa nu se fi inrautatit situatia, e mult prea devreme sa nasc acumCray Sper ca Dumnezeu sa fie alaturi de noi si sa ne fereasca de o nastere atat de prematuraHands

Alexandra felicitari si de la mine, iti doresc o sarcina usoara fara probleme pupici

Miha in fiecare zi intru sa te citesc.
Ma rog pentru voi.Hands
Te imbratisezCheek Kiss
Mihaela14
Scris: Thursday, June 18, 2020 6:40 AM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Buzbuchi wrote:

Miha, ma rog pentru tine si sufletelul mic din burtica! Incearca sa ramai cat poti de calma, e f bine ca mergi maine la medic si sunt sigura ca sunt solutii astfel incat sa ramana bebe inauntru cat mai mult! Ai incredere ca va fi bine, sunteti doi luptatori si altfel nu se poate! Te imbratisez tare!computerlove

Multumesc draga mea!computerlove
Mihaela14
Scris: Thursday, June 18, 2020 6:41 AM
Nivel

Adina Mariana wrote:
Oh Miha..imi dai emotii mariCray ma rog pt.voi si bebe sa mai stea la caldurica sa creasca putin mai mare macar inca o luna.Abia astept sa mergi maine la eco si sa ne dai vesti bune.Tin pumniiHands DistanceKiss

Te pup Adina si multumesc!Cheek Kiss
Mihaela14
Scris: Thursday, June 18, 2020 6:43 AM
Nivel

Aleahim wrote:

Miha in fiecare zi intru sa te citesc.
Ma rog pentru voi.Hands
Te imbratisezCheek Kiss

Multumesc din suflet!Cheek Kiss Sper sa fie bine pana la urma ..
ivy
Scris: Thursday, June 18, 2020 8:34 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 12/6/2019
Mihaela14 wrote:

Multumesc din suflet!Cheek Kiss Sper sa fie bine pana la urma ..

O sa fie, incearca sa nu-ti mai faci ganduri. Poate scurgerea ce ai avut-o e progesteronul sau secretie de sarcina, ca am citit ca din trim 3 sunt si mai abundente.
Cheek Kiss Noi ne canalizam energiile pozitive catre voi, sa aveti o surpriza cat de buna azi la doctor.
Droxana
Scris: Thursday, June 18, 2020 8:41 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/22/2019
succes la dr azi Miha!! iti tin pumnii si gandestete ca trebuie sa fie bine! computerlove
Mihaela14
Scris: Thursday, June 18, 2020 9:08 AM
Nivel

ivy wrote:

O sa fie, incearca sa nu-ti mai faci ganduri. Poate scurgerea ce ai avut-o e progesteronul sau secretie de sarcina, ca am citit ca din trim 3 sunt si mai abundente.
Cheek Kiss Noi ne canalizam energiile pozitive catre voi, sa aveti o surpriza cat de buna azi la doctor.

M-am gandit si la asta, doar ca a fost diferita de scurgerile de pana acum.
Multumesc pt gandurile bune, am nevoie de elepupici

Droxana multumesc, desi mi-e teama, asa ma gandesc :ca trebuie sa fie bine daca am ajuns pana aici, trebuie sa mai rezistam cateva saptamani!Hands
Irinan
Scris: Thursday, June 18, 2020 9:25 AM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
Mihaela14 wrote:

DxcCheek Kiss ,draga mea, sunt putin stresata pt ca tocmai am eliminat o secretie geletinoasa alb galbuie si mi-e teama sa nu fie putinul dop gelatinos ce-l mai aveampale Maine la 16:30 am programare la dr si abea astept sa ma duc sa vad cum e treaba pe acolo, sper sa nu se fi inrautatit situatia, e mult prea devreme sa nasc acumCray Sper ca Dumnezeu sa fie alaturi de noi si sa ne fereasca de o nastere atat de prematuraHands

Alexandra felicitari si de la mine, iti doresc o sarcina usoara fara probleme pupici

Multa putere Mihaela si Doamne ajuta sa fie bine inca un pic.. macar sa intri in luna a 7.. cu siguranta bobita ta puternica ,mai sta putin la mami in burtica, hearts
Mihaela14
Scris: Thursday, June 18, 2020 9:35 AM
Nivel

Irinan wrote:

Multa putere Mihaela si Doamne ajuta sa fie bine inca un pic.. macar sa intri in luna a 7.. cu siguranta bobita ta puternica ,mai sta putin la mami in burtica, hearts

Irina multumesc Cheek Kiss
freya1
Scris: Thursday, June 18, 2020 9:41 AM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2020
fetelor Cheek Kiss
Mihaela, ma gandesc la tine sa fie totul ok si sa mai stea bebe in burtica Hands

Ellena, te astept cu vesti azi ! pe mine m-a mai chemat peste o luna, dar a zis ca pot merge mai devreme daca vreau
ma gandesc daca intre timp sa merg la RM la alt medic sa iau trimitere sa fac analizele... tot am o superstitie si nu as merge la alt medic
Miha1989
Scris: Thursday, June 18, 2020 10:02 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 7/17/2019
Miha te imbratisez tare tare si ma rog pt tine sa fie totul bine, astept cu nerabdare astazi vestile de la dr, trebuie sa existe o varianta ca bebe sa mai stea la caldurica Cheek Kiss Buddy1
Iulia13
Scris: Thursday, June 18, 2020 10:12 AM
Nivel

Inregistrat: 11/8/2017
Miha Doamne ajuta sa fie totul bine si bebe sa mai stea acolo, a?teptam vesti de la tine. Te puphearts
Mihaela14
Scris: Thursday, June 18, 2020 10:18 AM
Nivel

Multumesc freya, Miha si Iulia ca-mi sunteti alaturi! Inseamna mult pentru mine si cred in puterea gandului. Va imbratisez!grup
kryssu92
Scris: Thursday, June 18, 2020 10:24 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/8/2018
Mihaela, intru pe aici sa vad cum mai esti. Asteptam vesti bune azi de la doctor. Te imbratisez grup
Ellena20
Scris: Thursday, June 18, 2020 10:48 AM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2018
Mihaela, ai un bebe luptator! Sigur va fi bine.
Te asteptam cu vesti bune.
Dumnezeu va fi alaturi de voi. Sa stii ca nu ai un bebe incapatanat, el o sa mai stea la mami in burtica.
Aveti grija de voi coeur astazi cum te simti?

Freya, la ora 17 am eco. Am emotii, nu stiu daca bobita mea e bine. Parca asa greu trece timpul..
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.